Jump to content

Memorija 4gb ddr3 1333 i konfiguracija e2160, 8600gt, 2gb ddr2


badnick

Recommended Posts

4GB DDR3 pc-10660 1333MHz- 2000 dinari
Kuciste- cooler master midi tower 420w elite 331 rc-331 black/gigabyte mb ga-p31-ds3l, fsb 1333/1066/800 4xddr2/apacer ddr2 800 2x1gb/8600gt gainward 256ddr3/wd320gb 7200 dvd ne radi ima 5 usb slotova.
komp sam spreman da dam za smjesne novce tipa 4000 s monitorom 795 syncmaster dajem za 5k. Monitor osim sto je malo jos posiveo od pljuga radi ko zmaj. Ne znam jel moz ova memorija da si turi u ovaj komp ako moze, komp sa tom memorijom 6000 bez, 6500 sa monitorom. Daklem 6500k nosi sve.
 

063/343-601

 

*Edit izostavio sam bio graficku :/

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Kako sto?

 

Hteo sam da navedem par stvari ali onda shvatih da ih ima previse ....

 

Sta znaci  fsb 1333/1066/800 4xddr2/apacer ddr2 800 2x1gb?

Nisi naveo od koliko gb su ta 4 ddr2 apacer modula, a to tek posle desifrovanja da su u pitanju dve razlicite gomile modula, i sta ce ti ovaj takt magistrale na pocetku?

 

Sta znaci ovo

Ne znam jel moz ova memorija da si turi u ovaj komp ako moze, komp sa tom memorijom 6000 bez, 6500 sa monitorom.

???

 

Hteo si reci sa memorijom bez monitora 6k a sa monitorom 6500 ali ja moram da desifrujem to ....

 

I ko god mi je dao minus za najnormalniji "napisi oglas citko i razumno" post nek ide sa dakijem na crnacke kare ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

1. Znaci koju memoriju podrzava ploca, a znas valjda da je apacer proizvodjac jasno pise 2x1(to ti je dva ukupno)gb.

2. Ne znam da li moze ovih 4gb da se stavi u tu maticnu plocu, to jest sad vidim da moze, pa ako neko hoce sa tom memorijom, onda cu da skartiram tih 2x1(idalje dva), a 6500 je cena svega.

Samo polako sa tim desifrovanjem nemoj da mi se zamaras.

+

Odlucio sam da zasladim dil sa mx400 uz komp ko uzme djaba. klikovi ko prvog dana, jedino se malo izgulio na sredini dlana i ivica desnog klika(ne primecuje se maltene a kapriam da moze skroz da se oguli pa da ne smeta uopste). slikacu sutra sad se ne vidi nista.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

1. Znaci koju memoriju podrzava ploca, a znas valjda da je apacer proizvodjac jasno pise 2x1(to ti je dva ukupno)gb.

2. Ne znam da li moze ovih 4gb da se stavi u tu maticnu plocu, to jest sad vidim da moze, pa ako neko hoce sa tom memorijom, onda cu da skartiram tih 2x1(idalje dva), a 6500 je cena svega.

Samo polako sa tim desifrovanjem nemoj da mi se zamaras.

+

Odlucio sam da zasladim dil sa mx400 uz komp ko uzme djaba. klikovi ko prvog dana, jedino se malo izgulio na sredini dlana i ivica desnog klika(ne primecuje se maltene a kapriam da moze skroz da se oguli pa da ne smeta uopste). slikacu sutra sad se ne vidi nista.

Pa problem je sto ti momce ne znas kako se koriste zarezi pa je u tvom univerzumu sve jasno napisano. Samo nastavi tako, nije kao da prodajes nesto i da kupac treba da skonta sta.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

'naci komp je sledeci:
CPU: e2160

ploca: gigabyte ga-p31-ds3l

RAM: 2x1Gb apacer ddr2 800

GPU: gainward 8600gt

HDD: 320GB

dvd rom mrtav

napajanje 420w

 

ako je ovo gore tacno, da li dajes neku radnu garanciju? treba mi komp za matorce, crko neki p2/3 juce koji su imali, treba mi samo kuciste, nece ga preterano daviti, al' da radi bar jos 2 godine, k?(ne, ne trazim 2godine radnu....)

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Tako je. Nista nije diran komp od kad je kupljen, nikad se nije pregrejavao. Ja sam mu cistio prasinu mozda 3-4 puta. Peglao sam opusteno dotu2 u nekih 1400x900 na mid-low setu mada kapiram da to ne zanima tvoje matorce, al ocu da kazem za xp  ima dovoljno memorije. Na kompu imas kolekciju moju muzike sto sam skupljao prethodnih 5-6 godina 200gb i nekih 50 novih filmica.
Mogu da ti dam radnu garanciju 6 meseci taman da pregura leto da vidis kako se ponasa, mislim da je fer:). Kad je meni izgurao 5 godina u igranju ne vidim kako tvojim matorcima nece jos dve pri minimumu opterecenja.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pa ako mislis na ovo sto nudi 4GB DDR3 to ti nije za tvoju plocu, a realno nije bas ni neka spec povoljna ponuda jer je takav nov modul 2.500 dinara

 

A ovo sto ima u konfiguraciji DDR2 memorije ti isto ne igra jer ces zavrsiti s isto memorije koliko imas i sada s obzirom da ploca ima samo dva slota. Ono sto mene buni jeste sto na Gigaybte sajtu pise da tvoja ploca podrzava maksimalno 2GB memorije, nesto mi cudno da ne podrzava module vece od 1GB, ali jbg, matorija, budgdet oriented, nije nemoguce... U tom slucaju ti ne gine menjanje cele ploce da bi nadogradio memoriju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zamisli da sam stavio / umesto ,  [:0]

Odmori malo, vidim da su ti samo crnacki kurcevi u glavi, mozda odes malo da se izduvas?

 

Evo zamislio sam

 

black/gigabyte mb ga-p31-ds3l, fsb 1333/1066/800 4xddr2/apacer ddr2 800 2x1gb/8600gt

 

Sta ti je onda 1066?

 

Jebote nepismeni preuzimaju, covek mene napusava sto je on nepismen .... zivote ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2615#sp

Front Side Bus
1600(O.C.)1333/1066/800 MHz FSB
Drs se ti crnaca i duvanja.
 
Btw memorija mozda nije najpovoljnija ali je nova, uzeta pre 10ak dana.

 

Ako koristis / kao separator komponenti, sta onda znaci 1066 samo za sebe bez tog FSB?

 

Drz se ti ciscenja ulica sa tvojom pismenoscu i mozgom.

Inace ne secam se da si bio toliko retardiran ranije. Sta se desilo?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...