Jump to content

Tropico 4


badnick

Recommended Posts

 Prosto ne mogu da verujem da nije bio topic?

Ja sam trenutno na 9. misiji, moram da priznam da sam sa dve misije poprilicno zaglavio. Ona kad nema nikakvih minerala ni soli na ostrvu bas sam se mucio sa ekonomijom. Doduse totalno sam zapostavio liberty jer su mi trazili da srusim novine. A u misiji posle toga mi se desilo da posle dva ipo sata igre slucajno srusim palatu [roflmao] a autosave nije hteo da ucita . Izvalio sam u jednom trenutku da mi je saobracaj usko grlo i da moram bar tri linije da imam do dockova, rusio apartman i cap:D

 Verujem da ste je vecina presli, ali mi je malo glupo da ovakav biser prodje bez topika. Kad cujem "Great callamidy el presidente" i "May your camels be many" ja se izvrnem svaki put:) Ovakav humor nisam srenio ni u jednoj drugoj igri, ok mozda deathspank i sta bese ono... A muzika... 10/10

 

 Inace jako nervira sto vec u tri misije nisam mogao da napravim put do nekih nalazista minerala. A i kad imas nalazista boksita i metala na ostrvu nije tesko razviti ekonomiju, U defkon misiji mi se desilo da posle 18 godina po shipmentu dobijam 140k. Zavrsio sam misiju sa 2 miliona:). Ministry>ussr aid=1/2 apartmani, 4 banke =apartmani 1400 fabrika koja je inace 13k bude 4, maks import i grunuo 15 fabrika gg. Uvezem 50 izvezem 140. Isto moze da se uradi u gotovo svakoj misiji. 

 Jel probao neko Modern times?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih ja na ovaj topik. Pa sta igras, sandbox hard? Misije umeju da budu dosta teze, stajaznam meni zanimljivo. Na 15oj sam misiji, prethodnih 6 sam presao iz prvog puta. Lagano je kad ima minerala i nafte.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Cini mi se da i na hard mapama imas po par rudnika zlata,gvozdja ima u nafte, sto je dovoljno da razgradis fabrike i imas dovoljno za uvoz. Sa bankama apartmani kostaju 200, fabrike po par iljada.

Nego kako instalirati modern times ubacim cd key al mi trazi registraciju kao poslao mejl a nista stiglo.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...