Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

eriksen u totenhemu,au kakav transfer,svega 13 m za onakvog talenta i potencijalnu igracinu !

 

Pa zar nije Liverpul davao mnogo više od toga, jebemumater? Ali tako ti je to kad ne igras LŠ/LE, moraš da ga duvaš, sve da daješ kule i gradove...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Eriksen nije potencijalna igracina, vec je igracina i ako je mlad on je bio nosilac igre Ajaksa... Totenhem sabio prelazni rok. A sto se tice Drekslera, verovatno nece biti nista od toga, on je izjavio jos na pocetku roka da nece prelaziti nigde, zeli jos da napreduje u Salkeu i da bi jedino presao u Dortmund. 

Kapiram da ce Arsenal i pored ovako jadnog prelaznog roka, opet biti ispred Totenhema... 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Eriksen nije potencijalna igracina, vec je igracina i ako je mlad on je bio nosilac igre Ajaksa... Totenhem sabio prelazni rok. A sto se tice Drekslera, verovatno nece biti nista od toga, on je izjavio jos na pocetku roka da nece prelaziti nigde, zeli jos da napreduje u Salkeu i da bi jedino presao u Dortmund. 

Kapiram da ce Arsenal i pored ovako jadnog prelaznog roka, opet biti ispred Totenhema... 

 

a tek se treba dokazati u nekoj jacoj ligi,igracina ce biti u svakom slucaju :),sto se dreklsera tice,ako se dobro secam,jedino u dortmund nikada ne bi presao :)

Link to comment
Share on other sites

Kaka accepted to join Milan, according to Gazzetta dello Sport

 

 

Spanish radios saying Ozil to PSG or Arsenal. French tv off to Arsenal. Means that Ozil is going, the higher bidder (Milan included)will win

 

Real Madrid is in meeting with Milan not only for Kakà: OZIL also close to join Milan if El Shaarawy leaves to Manchester City(or Madrid)

koje su ovo price u pitanju :D

Edited by trn
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Turčin je dement ako ode u Arsenal

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...