Jump to content

Rts kriminal


Recommended Posts

I tako ti ja pre par godina ogorcen racunom koji sam dobio za elektricnu energiju gde je dug za rtv (koji nisam gledao) pretplatu iznosio 300e naspram 50e struje odlucim da okrenem 063/nesto nesto (9863 mislim) i raspitam se u vezi istih. Na moja pitanja odgovoreno mi je da je isto propisano zakonom i da ne postoji nikakav ugovor o tome vec je obaveza svakog domacinstva da je placa. Istog trenutka sam resio da prestanem sa placanjem pretplate pa nek me tuze ako hoce, a izgleda da hoce. Danas su mi stigli racuni a sa njima i dodatna koverta o neizmirenim "obavezama", velikim slovima "poslednja opomena za neizmiren dug od 31000" koji moram da platim do X dana inace ce podneti tuzbu. Neko ce argumentovati pa plati nije puno samo 500din, ali ja stvarno ne zelim da platim nesto sto nisam trazio i nesto sto ne gledam (nisam gledao TV sigurno 3g sve do pre 5 meseci kad mi se devojka uselila a i sad ga retko gledam).

Da li neko placa ovo smece i da li je neko imao problema do sada posto sam cuo da masa ljudi izbegava. Isto tako sta je najgore sto mogu da urade/preduzmu (makar ne mogu da mi iseku ko struju lol) sto moze meni da naskodi, i da li mogu i dalje da nastavim sa ignorisanjem a da ne trpim posledice? Poy

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

нестане им пара за продуцирање докиментараца о геј правима, па стандард геј права у земљи опадне, и онда се претворе у србију, пошто од геј права све полази.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...