Jump to content

kupujem igrice za segu mega drive 2


prota_

Recommended Posts

realno, a i razumem ga donekle... pogotovo ako su prekul naslovi kao EWJim i slično mada opet - skupo je.

Ja sam poobnavljao neke naslove tokom godina ali nikad neću prežaliti što mi je ortak izgubio Asterix and the Power of the Gods kertridž i to nisam posle našao da kupim :(

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pa sad

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam ja 10ak igrica za segu, dao bih i segu za dz sa kablovima i pratecom opremom, mozda negde i dzojstike nadjem ako se potrudim dovoljno ... Igrice su:

world heroes

lion king

fifa soccer 95

mega games - 6 u 1(columns, world cup italia '90, super hang on, streets of rage, golden axe, the revenge of shinobi )

pitfall - the mayan adventure

boogerman

pink goes to hollywood (pink panter)

nba jam (tournament edition)

batman and robin

mortal kombat 2 !!!

streets of rage 2

red zone

Mozda se nadje jos i neka usput mislim da sam imao i MK3, Aladina i Comix Zone ili kako se vec zvala... treba prekopati kucu, mislim da skoro sve rade, provericu ako bas neko bude zainteresovan... sve bi otislo za neku razumnu i drugarsku cenu, ali u paketu sve zajedno, dao bih i aparat i ostale zajebancije koje nadjem...

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam i konzolu, kablove i ostalo u pricu, posto ona meni naravno da ne treba vise, a neko ce je utapati dalje, vidim da ljudi to valjaju na k/p, kupindu itd, ili razjebati za delove ili sta vec... :)

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...