Jump to content

prva svirka benda "Teh Binary MindZ" muzika iz video igara, op


Recommended Posts

Pozdrav!

Neki od vas znaju, malo ih je do duše ali evo sad će možda saznati više ljudi. Bend u kojem sam postoji nešto jače od godinu dana i sastavljen je od 6 članova koji su svi u ovom našem gejming svetu već dugo. Došli smo na ideju da sviramo malo ozbiljnije stvari iz raznih igara. Stvorila se prikladna prilika da uz još dva benda (Groteska i Vox Deorum) nastupimo 27.2.2013 godine u klubu Gun. Ne mogu da podelim sve podatke ovom prilikom jer još nisam siguran kakav će biti redosled nastupa, kao ni cenu karata (očekujem nešto jako simbolično ~ 100/150 dinara) ali mogu da najavim neki kvazi repertoar sa kojim ćemo mi nastupiti. Ovim putem bih voleo da čujem ako neko zna za bilo koji bend u srbiji koji se bavi sličnom ili istom vrstom muzike!

Still Alive - Mirrors Edge

Tender Sugar - Silent Hill 4

I Want Love - Silent Hill 3

Theme Song - Doom 3

Theme Song - Duke Nukem (Megadeth version)

Quad Machine - Quake 2

What`s the World Come To - Sin Origins

Naravno ovo se možda promeni ali eto čisto da ne očekujete super maria ili tetris ;)

Ako mi moderatori dozvole pisaću ovde sve novosti vezane za svirku!

o/

o

p.s. pošto ne mogu da editujem naslov molim moderatore da obrisu ovo , op :D

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se ideja, videću da svratim ako uspem da zainteresujem nekog iz mog okruženja.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sve pesme koje su ovde navedene su ili vec odsvirane ili u planu kao i jos dugacka lista pesama. Problem sa muzikom iz igara je sto je za iste potrebna adaptacija za nas sastav koji sacinjavaju 2 gitare, bas, bubanj, kontroler i vokal. Still alive iz portala mozda takodje bude na programu, otom potom, ako guglas still alive mirrors edge videces da postoji i to :) nemaju veze jedna sa drugom ;)

da budem malo opsirniji, svako iz benda ima neke drage numere, ali evo recimo ono sto se planira a sto je meni drago je terranska tema iz starkrafta, neke numere iz NFS, cak je bilo reci i o temi iz diabla 2 zavrsna pesma iz portala 2 i jos mnoge druge :) Ovo je svirka 3 benda, svaki bend ima ograniceno vreme i tu treba da se uklopi tematski i vremenski, shodno tome glavni cikica u nasem bendu je napravio repertoar :)

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

first thing first - pohvale za akciju, nadam se da cete izgurati svoju pricu.

sa druge strane, kapiram da vam je problem adaptacija, ali mislim da mozete da se potrudite malo vise i napravite bolju set listu, posto iskreno sa ovom koju si naveo ne zasluzujete ime "teh binary mindz" :)

Pogledajte recimo ove likove

http://en.wikipedia.org/wiki/Minibosses#Covered_game_themes

i nesto sto na prvi pogled nikako nema veze sa giratama basom i bubnjevima (super mario)

Link to comment
Share on other sites

Sad mohi neka dodje da mi objasni kako da sviram instrument?

Pazi da ti kazem, hvala na pohvali akcije, ali stvarno nema potrebe da mi pricas sta da sviram :/ nas ima 6, sviramo sta nam se svidja, ima sigurno ljudi koji dele to misljenje, mozda i nema. Niko od nas ne planira od toga da zivi. Sad si ti dosao i pljunuo mi u repertoar iz kog razloga? jer se tebi ne svidja :/ Meni je recimo beskrajno zao sto ova svirka ne moze da bude free, a ne moze jer ne sviramo sami, pa dodjes, cujes i vidis, odes kuci slegnu ti se utisci i napises svoj utisak, ovo pre nego sto si cuo da mi objasnis da mi ne valja repertoar ne pije vody sorry <3

Edited by chegster

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Sad mohi neka dodje da mi objasni kako da sviram instrument?

Pazi da ti kazem, hvala na pohvali akcije, ali stvarno nema potrebe da mi pricas sta da sviram :/ nas ima 6, sviramo sta nam se svidja, ima sigurno ljudi koji dele to misljenje, mozda i nema. Niko od nas ne planira od toga da zivi. Sad si ti dosao i pljunuo mi u repertoar iz kog razloga? jer se tebi ne svidja :/ Meni je recimo beskrajno zao sto ova svirka ne moze da bude free, a ne moze jer ne sviramo sami, pa dodjes, cujes i vidis, odes kuci slegnu ti se utisci i napises svoj utisak, ovo pre nego sto si cuo da mi objasnis da mi ne valja repertoar ne pije vody sorry <3

ma covek vam je samo prokomentarisao naziv benda, posto imate repertoar saundtreka iz malo modernijih igara (sto je sasvim normalno, zato sto ce vas slusati i neke klinke, a ne samo mi gikovi), a naziv je nekako ol skul, a i izgleda da trpy voli duplu vise nego leba da jede :D

edit:

nego, bolje se ti opterecuj kako ce vas 6 u gun-u da stane na onu kindergarden binu sa klavijaturom, basom i gitarama, nego sto cemo mi da platimo 100-200 djunti za ulaz :)

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Sad mohi neka dodje da mi objasni kako da sviram instrument?

Pazi da ti kazem, hvala na pohvali akcije, ali stvarno nema potrebe da mi pricas sta da sviram :/ nas ima 6, sviramo sta nam se svidja, ima sigurno ljudi koji dele to misljenje, mozda i nema. Niko od nas ne planira od toga da zivi. Sad si ti dosao i pljunuo mi u repertoar iz kog razloga? jer se tebi ne svidja :/ Meni je recimo beskrajno zao sto ova svirka ne moze da bude free, a ne moze jer ne sviramo sami, pa dodjes, cujes i vidis, odes kuci slegnu ti se utisci i napises svoj utisak, ovo pre nego sto si cuo da mi objasnis da mi ne valja repertoar ne pije vody sorry <3

samo sam hteo da kazem da kada bih cuo na ulici za bend koji se zove Teh Binary MindZ i otisao na cert i onda se tamo desi da slusam OST iz Silent Hilla, bio bih blago razocaran. Zasto? Zato sto OST iz Silent Hillova zvuci totalno nepovezano sa gejmingom i deluje kao bilo koji drugi rok.

Eto toliko. Necu da pljujem setlistu, pohvalio sam effort i samo upitao da li planirate nesto sto bolje ide uz ime vaseg benda.

Ako budem u gradu 27, svraticu.

Edited by тrooпer
Link to comment
Share on other sites

Moj post je bio posle partije lola u kojoj sam igrao jungle i neki random je u poslednjoj sekundi uzeo fiddlesticksa i smite pa sam umalo dobio srcani udar! tako da izvinjavam se, u sustini to sto sam rekao mislim, samo sam mogao lepse da napisem :) elem predlog kao takav je super, uvek je dobro znati sta ljude zanima i sta bi da cuju i sve sto vidim ovde ja cu izneti ostalim clanovima, mada neki od njih su duhovi na ruru vec godinama :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vidimo se tamo!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

why?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...