Jump to content

Problem cs 1.6


TGY

Recommended Posts

aham, ali da bi mi te komande radile moram da uklonim strik sa enhance pointer precision u cp/mouse zar ne?

i koja je funkcija komande u launch options -freq i koliko treba da se stavi?

Isto me zanima da li znate za program RInput, receno mi je da to zamenjuje te komande, tj da je to isto sto i te komande?

Link to comment
Share on other sites

to enhance mouse precision meni se desavalo kad mi je ukljucen kanter ili bilo koji drugi program prilikom namestanja da mi se posle vrati po defaultu... pa posle kad sam iz svega izasao i samo usao da namestim to ostalo je i dan danas kako sam ga namestio :), za -freq zavisi koji monitor imas, ja imam onaj od pre 20 godina debelu kutiju namesten mi je -freq 120, a na ovim ostalim msm da je 75

Link to comment
Share on other sites

hvala ti i moram jos nesto da pitam, da li je znaci po vama bolje igrati sa tim no force komandama i recite mi sta oni ustvari rade? I imam jedan problem, kada ubacim noforce komande mnogo mi je sporo a kada dignem sens prebrzo mi je :D Koristim win7 pa me zanima isto da li te noforce komande rade dobro na taj os?

Link to comment
Share on other sites

Rade, ne znam kako da se izrazim da ti docaram :D

igraj na noforce komandama ( svi igraju nabadaci na njima ) videces razliku kad se naviknes na noforce pa posle kad ih skines

kad pomeras nisan levo desno sve ti je ujednaceno, isto brzinom, a bez noforca nije igraj navikni se pa ces skontati posle razlike...

Link to comment
Share on other sites

noforc komande uklanjaju aceleraciju tj. ubrzanje miša.

dakle, kad brzo pomeraš miš, nišan se pomera sve brže s vremnom pomeranja, a ne ravnomernom brzinom.

ne postoji stvar koja će ti poboljšati pucanje u kanteru sem vežbanja pucanja. sve je stvar navike. znam ljude kojima je nezamislivo da igraju bez aceleracije, dok mnogi (i ja među njima) je mrzi.

iskreno, ako si do sada igrao bez noforc komandi, igraj i sada.

što se freq komande tiče, ona ti određuje maksimalnu količinu herca, odnosno stvarnih frejmova, koje dobijaš u igrici.

možeš da staviš i milion, ako imaš monitor s rezolucijom koja radi na 60 herca nećeš imati preko 60 herca. u suštini freq komanda ne služi ničemu sem ukoliko ne želiš da igraš na manje frejmova od maksimuma, a veruj mi ne želiš.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...