Jump to content

muska depilacija


Recommended Posts

Hteo bi da skinem kedla sa ledja i grudi pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim stvarima? Jesu bolje trake sa voskom ili kreme za depilaciju...cuo sam da od krema moze da se dobije alergija i crvenilo? Razmisljao sam i o klasicnom brijacu ali onda bi mi dlake samo jos vise rasle... kako ste vi resili ovaj problem?

Link to comment
Share on other sites

@ De1

Kako druze mislis nije ovo takav forum...? Ovo je sasvim normalan problem sigurno ovde ima ljudi koji su to prosli ne znam sto se javljas ako ne zelis da pomognes...

Ok ajde, depilaciju radi iskljucivo voskom, kreme su previse agresivne za kozu i mogu da ti izazovu razna sranja. Depilaciju voskom mozes da radis u bilo kom salonu, nazovi par salona pa pitaj mislim da je to sto hoces sve zajedno oko 500-600 dinara. Ja nikada nisam to radio ali znam neke koji jesu i kad krenes jednom budi svestan da to moras da radis svaku drugu nedelju od prilike mozda i cesce...

Realno voodoo ako odradis ledja onda moras i grudi jer ces izgledati glupavo da si skroz cosav na ledjima a na grudima tepih :)

Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da skinem kedla sa ledja i grudi pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim stvarima? Jesu bolje trake sa voskom ili kreme za depilaciju...cuo sam da od krema moze da se dobije alergija i crvenilo? Razmisljao sam i o klasicnom brijacu ali onda bi mi dlake samo jos vise rasle... kako ste vi resili ovaj problem?

lycia.jpg

Ja sam ovu koristio za osetljive delove. INB4 iz zdravstvenih razloga. Nisam imao nikakve afterefekte, mada, to verovatno zavisi od osobe do osobe. Lako se nanosi, i procedura je oko 20ak minuta, jedino sto ce riba morati da ti pomogne oko nanosenja i skidanja sa ledja, i da, to ces verovatno morati da radis 2 puta mesecno.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da skinem kedla sa ledja i grudi pa me zanima da li neko ima iskustva sa tim stvarima? Jesu bolje trake sa voskom ili kreme za depilaciju...cuo sam da od krema moze da se dobije alergija i crvenilo? Razmisljao sam i o klasicnom brijacu ali onda bi mi dlake samo jos vise rasle... kako ste vi resili ovaj problem?

Dvinijev alt?

Link to comment
Share on other sites

шта да радимо ми ћосави?

како да надоградимо длаке на прса?

ostani blagosiljan i dalje!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

My first reaction was sheer horror as my foreskin smoldered into a heap of burnt epidermis along with the rest of my willy within a mere moment. It was literally a three alarm fire in my trousers, so I tried placing ice cubes adjacent to my genitalia and unfortunately, the ice stuck to the remains of what was formerly my rooster, (now hen) making the pain dramatically worse.

By Peter P (Burnt-me-ham, UK) [roflmao]

Ovaj mi je fav. http://tinyurl.com/axf2ly2

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...