Jump to content

Razer vs Steelseries


Dobermann

Recommended Posts

Elem, davne 2005. sam uzeo Razer Diamondback zbog WC3:TFT. Eno ga kod komsije i dan danas radi ko zmaj, ofucan, izubijan, jednaput sam mu cak i kabl bio pokidao ali je i to sredjeno za 20min uz malo alata i lemilicu. Ali to je mis iz 2005. kad su pravljeni da traju tvoja dva zivota.

E sad, posle njega sam uzeo mx518 kome sam 2x lomio scroll ;) ali evo drzi se nekako :) vreme je da se zameni

Na logitech se vise ne vracam nikako, licni razlozi.

Posto IME 3.0 nigde ne moze da se nadje kod nas (ako neko zna gde ima nek mi kaze pls) odlucio sam da moj naredni glodar bude ili Razer posto imam super iskustvo sa prethodnim ili Steelseries.

Zasto bas ova dva proizvodjaca - kapiram da najbolja pc oprema koja postoji proizvodi se za gejmere, a meni treba ultradurable mis pa verujem da su ove dve marke nekako naj po tom pitanju (rekoh logitech sam otpisao iz odredjenih razloga).

Ono sto me kopka je, da li je SS kvalitetan ili samo izvikan i kakav je kvalitet danasnjih Razer-a? Citao sam da se mnogi zale na novu Mambu kako posle 4-5 meseci pocne da otkazuje wireless konekcija mis-predajnik i jedino moze da se koristi preko kabla. Dok sam onako na brzaka gledao nesto oko SS video sam nekoliko ljudi koji kazu da ti misevi takodje brzo otkazu...

Uglavnom, izbor je pao na: Razer Imperator 4G ili SS Diablo 3 (zbog onih sviceva deklarisanih na 10 mil klikova).

Ono sto mi treba je mogucnost da mis ima TACNO 400 DPI i da mi ne crkne naredne 3 godine jer ce svakako biti

jako silovan kroz CAD, Diablo 3 i CS.

Deathadder bi mi bio #1 izbor samo da debili nisu stavili onako glupo podesen DPI (min 900 ako sam dobro shvatio).

Stoga, kako ocenjujete kvalitet ova dva proizvodjaca i konkretno ova dva misa?

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...