Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Матори, трудим се да не коментаришем све и свашта и трудим се да избегавам дискусије о оваквим темама, али ти претерујеш. Теби су сви ретардирани, све ти најбоље знаш и најбоље расуђујеш. Дај спусти се на земљу.

Prvo imas video pa sam razluci sta je sa ovim likom samo imaj u vidu da uopste nije imao trip da drzi ovakve govore do pre recimo nekoliko nedelja.

I kao sto rekoh cuo sam od ljudi koji ga znaju dugo da im lici kao da ima nervni slom, sto meni ovaj video samo moze da potvrdi. I sta ja tu da iskuliram? Okacio je momak video na jutjub i sad neka trpi posledice, a ja sam rekao sta sam cuo i kako meni izgleda. Deo su cinjenice (ono sto pricaju ljudi oko njega) a deo je moje misljenje koje uopste nije finalno. Sta koji k ti imas meni da seres sto sam izneo to? Ako si mu ortak pomozi mu drugacije, nemoj meni da kenjas.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Svako ko se bavi sportom koji ima bilo kakve veze sa bilo kakvim savezom koji je vezan sa SSS i MSS ima rezervisan smestaj u KC "Laza Lazarevic" imho. Ono sto sam ja malo video od ponasanja ljudi dok sam trenirao kendo i kakve se igre igraju normalan ne moze da ne poludi a oni koji su vec osteceni imaju prirodno staniste tu. Neki moj uvid u celu pricu oko Sportskog Saveza.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Svako ko se bavi sportom koji ima bilo kakve veze sa bilo kakvim savezom koji je vezan sa SSS i MSS ima rezervisan smestaj u KC "Laza Lazarevic" imho. Ono sto sam ja malo video od ponasanja ljudi dok sam trenirao kendo i kakve se igre igraju normalan ne moze da ne poludi a oni koji su vec osteceni imaju prirodno staniste tu. Neki moj uvid u celu pricu oko Sportskog Saveza.

 

Управо.

@mohican Лако је теби са дистанце да осуђујеш људе у одређеним струкама о којима, верујем, си веома мало упознат. Наиме, бавио сам се релативно дуго спортом (фудбалом) и знам какав је савез био према клубу у то време.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

Управо.

@mohican Лако је теби са дистанце да осуђујеш људе у одређеним струкама о којима, верујем, си веома мало упознат. Наиме, бавио сам се релативно дуго спортом (фудбалом) и знам какав је савез био према клубу у то време.

Ama ti opravdavas lika zbog uzroka, a ja pricam o posledicama. Boli me uvo kakav je savez, takav je prema hiljadama drugih u raznim sportovima ali ti drugi nisu prsli i razvili manije gonjenja i razne druge deluzije. Jebe mi se dal je "opravdano" prso ili ne.

Poredi se lik sa djokovicem a nista zivo nisu van srbije osvojili. Cuo sam sa druge strane kako prica da bi i on odradio sto i feliks samo da mu daju pare itd itd Pa onda iza njega je xyz ljudi izmedju ostalog zvezdasi koji su objavili da se javno ogradjuju od njegovih tvrdnji, pa onda 10k bajkera JER ON VOZI MOTOR!!! Ivke jel ga podrzavamo?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sluchajno naleteh na ovo (nemam pojma kako sam preskochio do sada), tek sry ako je bilo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=RPq0mEIPyE0

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...