Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Ono, svajcarci pre nedelju dana glasali da li zele da se ogranici maksimalan broj stanovnika na 10miliona :-D

Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada.
Sad se setili, a ne smetaju im Xhake i Saciriji u repki :-D 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, sttevann said:

Ono, svajcarci pre nedelju dana glasali da li zele da se ogranici maksimalan broj stanovnika na 10miliona 😄

Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada.
Sad se setili, a ne smetaju im Xhake i Saciriji u repki 😄

a dobro i vi švajcarci niste normalni sa tim referendumima, moraću jednom da izguglam da vidim koji je najsuludiji koji se pojavio do sad 🙂

sećam se prošle godine ste glasali da se zabrani upotreba onih duvača listova u dvorištima :))

16 hours ago, sttevann said:

Naravno, zahvaljujuci Cirihu i kantonima na granici, blagom vecinom je pobedila opcija NE, da i dalje bude otvoreno sve kao i do sada.

a koji je mehanizam bio tu predviđen, sad me zapravo zanima kad smo već na toj temi. populacija je trenutno 9 miliona, na koji način bi oni ograničili na 10 miliona i kako bi se to kontrolisalo? ono čip kao u Silu? 🙂

drugo je kina koja je rekla - jedno dete i gtfo i onda to lako kontrolišeš, šta je ovde ponuđeno, lutrija oko toga ko sme da ima decu a ko ne?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...