Jump to content

Nations Cup Season 1


Recommended Posts

Od celog decembra, ja samo tu nisam 14-16, tako da mi sve odgovara.

Mada mislim da je najbolje da se ovo ostavi za prvu nedelju januara, posle nove godine, tad mislim da svima odgovara

Što se tiče mesta, Stara Hercegovina će da nam legne ko budali šamar

During the war... :)

A ta oldskul priča, ne vredi pisati ovim mlađima, neće to da skapiraju. Prvo, razlika je u tome što smo mi koliko toliko normalan Internet za igranje gajbi dobili tek onda kad smo manje više i batalili igru. Zato je mnogo veći akcenat bio na LAN-u, igranju cw-ova iz igraonica koje su imale Internet, na turnirima i levelima u RoC-u. Levelovanje u TFT je bilo bezvezno, barem po meni

A turniri, nema gde nismo bili. Evo, samo ja iz glave za WC3 vadim Bijeljinu, Mostar, Novi Sad, Niš, Kruševac, Suboticu, Sombor, Zrenjanin, Kikindu, Rumu, a ko zna gde smo još bili, tipa onaj nesretni Plovdiv i legendarno finale BCL-a, gde smo uspeli da dvaput odvalimo JP, WC3L tim, a onda ga poduvamo od onih Mary Jane morona.

Jednostavno, barem meni tako izgleda, mi smo uz WC3, a i druge igre odrasli i napravili drugarstva koja traju i dan danas, a mislim da će većina ostati i za ceo život.

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Od celog decembra, ja samo tu nisam 14-16, tako da mi sve odgovara.

Mada mislim da je najbolje da se ovo ostavi za prvu nedelju januara, posle nove godine, tad mislim da svima odgovara

A što se tiče mesta, Stara Hercegovina će da nam legne ko budali šamar

Sto se datuma tice,meni sve odgovara,moze i Januar...A mesto,e to cu vec vama Beogradjanima prepustiti,ipak vi to bolje poznajete :) Ja bi trebao da se ovih dana vidim sa Vladicom,pa cu mu spomenuti ovo i gledacu jos sto vise ljudi da iscimam.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Sto se datuma tice,meni sve odgovara,moze i Januar...A mesto,e to cu vec vama Beogradjanima prepustiti,ipak vi to bolje poznajete :) Ja bi trebao da se ovih dana vidim sa Vladicom,pa cu mu spomenuti ovo i gledacu jos sto vise ljudi da iscimam.

mojne samo neke morone.

Od Novosađana, ja hoću da vidim Juricu i Šakija, Vladicu ne mora, video sam ga ionako skoro :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mojne samo neke morone.

Od Novosađana, ja hoću da vidim Juricu i Šakija, Vladicu ne mora, video sam ga ionako skoro :tf:

Pa ni nema niko vise sem njih :)

A za Juricu,mislim da ce biti tesko...Decko se ozenio,sada zivi u Nemackoj,ima tamo posao,radi kao programer,rekao mi je da ce doci oko 25og decembra u NS za praznike,pa cu ga pitati tada i videti. Treba zvati ludake iz Vrbasa :)) Mada vidim i da se Miza ozenio a ako ne gresim i Vrbasanin,samo ne znam sta je sa DR Morom :) ,trebalo bi zvati i cool_no -a ,ma ima kandidata koliko hoces,samo treba se fino organizovati,ja sam spreman kao sto rekoh da nazovem i iscimam masu,pa ako mogu da dodju,samo da se dogovorimo oko datuma i mesta.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ne rise da je u Nemačkoj, pusti na PM/FB neki njegov kontakt

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Srecno :)

Edit: Ako izgubite od Irana, pakujte se :))

Edited by Spork

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Decko,opusti se..

Ja mogu knjigu da ti napisem o wc3-u ako 'oces...

Batalite ova smaracka posla,svaki topic spamujete kao nenormalni,mi smo bili ovo mi smo bili ono,ok bili ste vi svi profici,sto se tice warcrafta nebitno da li je od pre 10 godina ili sada nemoj da omalovazavas igrace niti bilo koga,ponasaj se.

Druga stvar 80% vas ste uvek bili nubovi,samo se kurcite zato sto ste ziveli u tom dobu kad je wc3 bio najaktivniji..

I nemoj mene molim te i ostale da poducavas sta je wc3 jer verovatno znas 10x manje od mene o istom.

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Decko,opusti se..

Ja mogu knjigu da ti napisem o wc3-u ako 'oces...

Batalite ova smaracka posla,svaki topic spamujete kao nenormalni,mi smo bili ovo mi smo bili ono,ok bili ste vi svi profici,sto se tice warcrafta nebitno da li je od pre 10 godina ili sada nemoj da omalovazavas igrace niti bilo koga,ponasaj se.

Druga stvar 80% vas ste uvek bili nubovi,samo se kurcite zato sto ste ziveli u tom dobu kad je wc3 bio najaktivniji..

I nemoj mene molim te i ostale da poducavas sta je wc3 jer verovatno znas 10x manje od mene o istom.

lol napusti sahranu

Link to comment
Share on other sites

Decko,opusti se..

Ja mogu knjigu da ti napisem o wc3-u ako 'oces...

Batalite ova smaracka posla,svaki topic spamujete kao nenormalni,mi smo bili ovo mi smo bili ono,ok bili ste vi svi profici,sto se tice warcrafta nebitno da li je od pre 10 godina ili sada nemoj da omalovazavas igrace niti bilo koga,ponasaj se.

Druga stvar 80% vas ste uvek bili nubovi,samo se kurcite zato sto ste ziveli u tom dobu kad je wc3 bio najaktivniji..

I nemoj mene molim te i ostale da poducavas sta je wc3 jer verovatno znas 10x manje od mene o istom.

a ti si pro po čemu, svega ti?

I smiri malo doživljaj, da ne popiješ odmor na par dana ovde na forumu

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ретарде, ми хоћемо да ти објаснимо наше ставове, али ти си једноставно ужасно глуп. Зато и рекох да ти то нећеш схватити, никада. Та прошлост није само прошлост, то је била последња ера те игрице која сада не постоји, а ти си у њој ''добар'' само зато што је нико више и не игра, схвати то. Сви садашњи ТФТ хероји који су играли пре нису могли да прођу прво коло. Напусти сахрану и иди на риплејерс па тамо проповедај твоје будалаштине, поз.

  • Upvote (+1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Pobedio si covece :)

Ovo je tragi-komedija sto si upravo napisao i sam si sebe pokopao jer si jebeni noob bio i bices.. kao i 90% kenjatora na ovom forumu.

To sto ste igrali i znali da drzite miseve u pre 10 godina kad je warcraft bio najpopularniji ne znaci da sad mozete da kenjate i jedete govna.

Botovi ste bili botovi ste ostali,to je jedina cinjenica i pali sad ne smaraj vise ako nemas sta pametno da kazes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...