Jump to content

Nations Cup Season 1


Recommended Posts

Старији чланови не спамују. А да си ту дуже знао би да се на ово сведе малтене сваки топик, јер ови нови турнири никога и не интересују јер је игра мртва. Аман човече схвати.

~~

Link to comment
Share on other sites

Od celog decembra, ja samo tu nisam 14-16, tako da mi sve odgovara.

Mada mislim da je najbolje da se ovo ostavi za prvu nedelju januara, posle nove godine, tad mislim da svima odgovara

Što se tiče mesta, Stara Hercegovina će da nam legne ko budali šamar

During the war... :)

A ta oldskul priča, ne vredi pisati ovim mlađima, neće to da skapiraju. Prvo, razlika je u tome što smo mi koliko toliko normalan Internet za igranje gajbi dobili tek onda kad smo manje više i batalili igru. Zato je mnogo veći akcenat bio na LAN-u, igranju cw-ova iz igraonica koje su imale Internet, na turnirima i levelima u RoC-u. Levelovanje u TFT je bilo bezvezno, barem po meni

A turniri, nema gde nismo bili. Evo, samo ja iz glave za WC3 vadim Bijeljinu, Mostar, Novi Sad, Niš, Kruševac, Suboticu, Sombor, Zrenjanin, Kikindu, Rumu, a ko zna gde smo još bili, tipa onaj nesretni Plovdiv i legendarno finale BCL-a, gde smo uspeli da dvaput odvalimo JP, WC3L tim, a onda ga poduvamo od onih Mary Jane morona.

Jednostavno, barem meni tako izgleda, mi smo uz WC3, a i druge igre odrasli i napravili drugarstva koja traju i dan danas, a mislim da će većina ostati i za ceo život.

Aauuu skidam kapu SVAKA TI KO U NJEGOSA. :))) Ja sam sa dosta njih ostao prijatelj i dan danas. Nikada necu zaboraviti partiju Sharky vs Fata na turniru u Zrenjaninu koji sam ja organizovao. Koliko je covek posle toga pojeo cevapa i popio piva...sacuvaj boze. Freemanova ideja nije losa ja sam za. Voleo bih da se nadjemo negde, popijemo par pica pa i odigramo koju ,da se ismejemo. Ako se nesto organizuje nadam se da cemo biti obavesteni.

Sto se tice prepucavanja na temu stare -nove skole. Imamo stvarno dobre igrace u ovom momentu i glupo je reci kao :"nije to to ,onda se igralo a sad se ne igra". Isto tako besmisleno je pljuvati po ondasnjim igracima.Bilo je zaista dobrih, bilo je noobova ima ih i sada. Bitno je druzenje i ljubav prema wc3 koja tinja u vecini nas.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne igra se, realno. Svi pro igrači su prešli na SC2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta ti znaci pro igraci? Igraci kojima je wc3 profesija? Koji totalno samostalno zive od igre? Kojima drugi prihod nije neophodan da prezive? Nemojmo se lagati i kada je wc3 bio najpopularniji nije bilo vise od 10-15 takvih likova u svetu. Situacija je ista i sad samo sto jednostavno igra vise nije toliko popularna. Scena jos uvek postoji, igrica zivi. Partije su sjajne atraktivne i mnogo usavrsenije u odnosu na proslost.

Link to comment
Share on other sites

Sta ti znaci pro igraci? Igraci kojima je wc3 profesija? Koji totalno samostalno zive od igre? Kojima drugi prihod nije neophodan da prezive? Nemojmo se lagati i kada je wc3 bio najpopularniji nije bilo vise od 10-15 takvih likova u svetu. Situacija je ista i sad samo sto jednostavno igra vise nije toliko popularna. Scena jos uvek postoji, igrica zivi. Partije su sjajne atraktivne i mnogo usavrsenije u odnosu na proslost.

Било је прогејмера и у оно време, само можда нису биле толике зараде. Али сви они који су шурили игрицу су се повукли или прешли на Старкрафт 2. Е сад, да ли може да еволуира игра од оних који су остали да је играју, а пре тога су били у другом плану, не верујем. Што не значи да теби нпр игра не може бити интересантна, али то што кажеш усавршенија, заправо значи да је ,,ботизованија'' игра, све партије су малтене исте. Гледао сам неке стримове пре неки дан, па игра је досаднија 3 пута него пре. И како можеш да кажеш да сцена постоји уопште? ;)

koji ste vi mentoli :D ne verujem oko cega se vodi rasprava :))

moj e-penis je najduzi!

Пссст ти :) И наравно да је мој дужи :)))

~~

Link to comment
Share on other sites

Било је прогејмера и у оно време, само можда нису биле толике зараде. Али сви они који су шурили игрицу су се повукли или прешли на Старкрафт 2. Е сад, да ли може да еволуира игра од оних који су остали да је играју, а пре тога су били у другом плану, не верујем. Што не значи да теби нпр игра не може бити интересантна, али то што кажеш усавршенија, заправо значи да је ,,ботизованија'' игра, све партије су малтене исте. Гледао сам неке стримове пре неки дан, па игра је досаднија 3 пута него пре. И како можеш да кажеш да сцена постоји уопште? ;)

Пссст ти :) И наравно да је мој дужи :)))

Sme neko 2vs2 vs pinkaca i mene?

Svako ima prava na svoje misljenje. To sto su: TH00, Lyn , Reprisal itd itd usavrsili svoju igru do perfekcije, po meni ne znaci da je igra botizovanija...bas naprotiv mislim da je igra mnogo atraktivnija. Ali glupo je raspravljati o tome. Scena postoji. Postoji nov server ,takodje se igra na gareni. Pratim i igram. Ima sjajnih igraca i mnogo, mnogo dobrih partija svaki dan.

Aco moze 2vs2. Voleo bih da odigram vs nekadasnje legende srpske scene :)) add me na gareni "coolno2"

Link to comment
Share on other sites

Au jbt,ala ste se raspisali,mogao bi sada i ja da prdim ovde ,ali nemam zivaca,iako me mnogi ovde znaju po moji dugim postovima i cestom kontriranju svakome i whinovanju :)

Samo da se nadovezem,WC3 je mrtav,zasto? Zato sto je jednostavno tako,hteo to neko da prizna ili ne,tako je...Blizzardu seva paja za WC3 kad ima WOW,Battle.net je crkao,sada svi pikaju na gareni,koja je ukratko receno sranje,bez uvrede...Svi najbolji igraci su prestali da ga igraju,sponzori su crkli,nisu ko pre,najbolji sajtovi za repove su takodje crkli i nisu vise aktivni kao pre i nisu azurirani...a mogu para koliko hocu da stavim da bivsi igraci protiv sadasnjih najboljih ne mogu da se mere i kontam da bi ih dobili svaki put u BO5...Ne bih da stajem na niciju stranu,niti da omalovazav ikoga,ali ono sto je nasa WC3 zajednica onda imala,nikada vise nece imati,pogotovo mislim na same uspehe pojedinih igraca i reprezentacije.

A sto se okupljanja tice,ja se nadam da ce organizacija uspeti :) Samo treba iscimati masu,nek svako odavde javi nekome sa kime je jos u kontaktu pa da se dogovaramo :) Ja javljam mojim Novosadjanima,eto :)

  • Upvote (+1) 2
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Али кад дођете, добићете 7 процената порција, чисто да вас испоштујемо ;)

Ма то није битно! Битно је да мене моје пиво чека :) Смештај у БГ-у имам,Владици сам јавио,још да видим јел ће Јурица бити тада у Србији и да се чујем са Шакијем и Ристом,а ви средите осталу екипу из БГа,Грина буљаша обавезно зовите! :)))))))

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

bez Grina ja nikad ne idem napolje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja se sećam kvalifikacija za wcg 2005 (Singapur) u Sava Centru. Došao nakurčen, dobar skor na battle net-u, igrao par lan turnira. I ispušio ga žestoko. Bio u grupi sa Vladicom, Zeroxom i još jednim dečkom koliko se sećam, samo 1 pobedu sam imao.

Organizacija do jaja, sve bih dao da mogu da odlgedam neki riplej sa tih kvalifikacija :s

Dan-danas imam majicu sa kvala :)

Baš je bila dobra scena, jako dobri igrači i krivo mi je što je vreme pojelo WC....

  • Upvote (+1) 1

indeed

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...