Jump to content

HTC Desire C update


Sd D1ablo

Recommended Posts

Znam, procitao sam to, ali mislio sam da li ima neki custom ROM da se ukloni HTC Sense i da se instalira onda Jelly Bean? Posto 4.1 moze u principu hardverski da podrzi specifikacije Desire C i da tera, mislio sam da je to trik HTC-a da se prodaju skuplji telefoni.

Edit: da se telefon root-uje i da se instalira 4.1, ako je to moguce?

Edited by Sd D1ablo

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Oke, hvala. Nisam ga jos uzeo, za sada jos lurkujem da nadjem neki sa JB 4.1. Razmisljam se da uzmem obican paket u mts-u i da kupim polovan mobilni, fine su cene na kupujem prodajem, samo da me neko ne zajebe.

Edit: btw, gde i kako vi kupujete mobilne telefone?

Edited by Sd D1ablo

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

ako se odlučiš na paket u mts-u definitivno je bolje da ne uzmeš telefon (tj. bar ću ja tako uraditi čim mi istekne ugovor sa telenorom :D), iz prostog razloga što ti mts u tom slučaju daje 50% popusta na pretplatu u određenom periodu (neki kažu 6 meseci, neki 24 meseca, nisam ih još uvek zvao i konkretno se raspitao). za ostatak para koje si planirao da daš kupiš neki polovan nexus i to je to.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ja imam tih 50% na 24 meseca doco :)

Do jaja, onda sigurno uzimam mts, sacekacu onda samo da vidim da li ce imati jos neku promociju u decembru za novu godinu ili tako nesto, obicno tada daju dobre ponude.

Jel kupujete polovnjake preko neke prodavnice ili tipa oglasi, limundo/kupujem prodajem?

Hoes before NGOes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...