Get Adobe Flash player
SpC

Cipele za zimu?

Recommended Posts

Uzeo na popustu za 11K (bile 20k mamu im jebem bezobraznu)  ove Timberland, nisu nepromocive ali za ovo sto meni treba su do jaja, lake ko pero, tople i ne znoje se papci u njima, naprsko ih ovim bezbojnim sprejem za impregnaciju i pichim, spasile me po ovom snegu i debelom minusu...

timberland-cipele-gt-scramble-mid-leathe

Pise ali zavisi kako shvatas taj termin....  Ova verzija je od izvrnute kozhe sto automatski znaci da je podloznija upijanju vode, za razliku od regularnih verzija cija je povrsina voskirana itd...  Ja sam gacao po ovim snegovima u njima i nisu se ni malo "natopile", tako da sam zadovoljan iako je cena i pored popusta i dalje previsoka za jebeni par cipela...
Glavna razlika u odnosu na stare kanadjanke je sto su ove mnogo udobnije i lake ko pero a istovremeno tople.

Edited by fatboy

kao sto napisah ranije bas dobra cipela (moje su sa "neprevrnutom" kozom)

ima li nesto za zastitu a da nije onaj sprej, ovaj fazon sa fabrickim voskiranjem je bas dobar, samo mislim da bi posle druge sezone trebalo jedno "poliranje"

ima ono među lifehackovima, uzmeš sveću onu malu okruglu i onda natrljaš cipele i onda osušiš fenom i to kao kida. nisam probao :)

Upravo sam čitala i najviše hvalite ovde cipele Cat ili Caterpillar. U pitanju je model Cat Alaska za muškarce i žene koji se skoro celu deceniju prodavao kod nas u Office Shose.

Meni su one trajale najmanje 10 godina. Neverovatno kako su izdržljive, lagane, udobne, jednom rečju najbolje koje sam do sada imala.

Međutim problem je što više nema tih cipela ne samo kod nas nego i u inostranstvu. Pokušala sam da ih naručim preko Amazon United Kingdom, međutim oni imaju još samo dva para tih Cat cipela, dakle bukvalno ih nigde više nema, kao da se namerno više ne proizvode jer su previše bile dobre da bi dugo trajale. Postoji sada kopija te cipele Caterpillar ali ni približnog kvaliteta kakve su nekad bile. Nažalost tih cipela više nigde nema da se kupi i krivo mi je što nisam tada kupila još tri para sebi, imala bih provereno do kraja života. Mislim da je nemoguće da se napravi više ikada tako dobra cipela.

Edited by Rapsodi

Necromancer lvl Rapsodi

Kad smo vec tu, u kojoj mesari mogu da nadjem kvalitetne pertle za Cat ili Timberland, nema u Zlatiborcu?

7 hours ago, Touche said:

Necromancer lvl Rapsodi

Kad smo vec tu, u kojoj mesari mogu da nadjem kvalitetne pertle za Cat ili Timberland, nema u Zlatiborcu?

Obidji pijace I buvljake!