Jump to content

FIBA 3vs3 World Championship


moyo

Recommended Posts

Secateli se Buluta od prosle godine? Pravio sam i tada topic, igrao je u Arcatrazu onaj turnir 1vs1. E pa sad on sa jos 3 momka iz Novog Sada igraju finale zvanicnog Fibinog svetskog prvenstva 3vs3 u Grckoj.

http://greece2012.fiba.com/pages/eng/fe/12/3x3/wc/news/p/nid/53646/video-interview.html

Link je review cetvrtfinala protiv Amera (nadam se da je dobar link pisto pisem sa telefona)

Da napomenem da su nasi momci tukli Spance za koje su igrali Garbahosa i Himenez.

Uglavnom veceras u 22h po nasem vremenu finale protiv Francuza. Ko hoce nek overi link, cini mi se da ima live stream. U svakim slucaju dajmo im podrsku

  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Home»watch live

Osvojili smo. Jebote koji mi potencijal imamo. Spanci salju zive legende a mi igrace iz 3. i 4. lige i opet smo najbolji. Doduse basket i prava kosarka su dva dosta razlicita sporta al sustina je ista

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Kolko mi je drago a u isto vreme ne mogu da poverujem sta su oni uradili. Zdera mi je bio play u Srbobranu sezonu pre nego sto sam otisao na koledz. Igrali smo poslednju ligu i on je tada imao problema sa kolenom i bio je u fazonu da ce da batali. Sa Bulutom sam pre toga igrao 3-4 sezone i on nikad nije pokazivao da je i blizu sposoban za ovako nesto. Bole (ovaj najveci) je batalio treniranje odavno, verovatno samo basket cepa. Jedino ovaj Savic mislim da igra aktivno negde u inostranstvu. I boom njih cetvorica prvaci sveta. Svaka cast, nemam reci.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ti bi trebao da znas da kosarka i basket nisu bas isti sportovi :)

ono sto mene odusevljava je sto ovo fiba organizuje, daje nadu da ce postati priznati sport sto zelim od kad znam za sebe!! bedak samo sto su klinci u beogradu poceli da razvlace vrece od krompira na terene za basket i donose neke rekete pa njima udaraju neke zelene loptice, ne kapiram, uvek ih oteram sa terena! ali mozda ovo vrati normalne ljude na koseve, to bi bilo kul :)

mozda bi mogao neki rur basket u ovu cast da se opika :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...