Jump to content

Selo Crew Lan #2 GRUPE


-HogaR-

Recommended Posts

Ovako

sMk koji bi bio nosilac je onaj kad je igrao filip,gogi i ne znam koja jos ekipa,jer je taj bio manje vise konstantan i isti line up. Oni i dalje ne znaju 5og igraca,makar ja ne znam za njega,i zaista nije fora da neka MIX ekipa bude nosilac ( dvoumio sam se izmedju njih i LWC-a ,ali sam izabrao LWC jer je u istom sastavu,samo bez axelere igrao dosta dugo zajedno,i tadasnji top8 i jos neke turnire ). Mozda moja ekipa ne igra i ne ostvaruje neke rezultate poslednjih 2 meseca,ali smo konstatni i ekipa smo a ne mix.

Ne znam prvo sto se ti trigy i kingore javljate,kad ni ne igrate turnir. Jel nemate nista pametnije da radite nego da smarate po forumu? Imali ste fore da uplatite,to sto ti kingore mi saljes neke sms nije poslao pare na pravi ziro racun i to,to su bajke za decu.

Ja ovaj turnir ne bih ni organizovao,jer znam kakva je vecina vas smaraca,nego me pitao shomy,a pristao sam prevashodno da bih igrao malo kanter jer sam ga se kolko tolko uzeleo. Kome se ne svidja ne mora da ga igra i to je to. Sigurno nije na vama da ga komentarisete.

Ti trigy sigurno si imao vecih uspeha od mene u cs-u,ali razlog tome je sto ti toliko maris o igri i ulazes u nju ( svaka ti cast na tome ),a ja ne,tako da me iskreno ne pogadja to sto si osvojio DH ili sta znam koje turnire,kapu ti skidam. Ne znam sto se raspravljam sa vama . Svaki turnir kad neko organizuje,a da nije shakal ili DU , vi smarate. To da sam namestio i da i pored toga necu ni doci do finala,to i ja znam. Ne igram kanter i ne ocekujem nesto.

Za taj r5 sto je osvojio neki turnir ja nisam ni chuo niti znam,a ako su toliko dobri neka prodju dalje trudom i pobedama,jer isti im je djavo dal su HIGH nosilac ili mid.

a da i za BGIANTS - svrle i joke +3 TBA,koji do juche nisu znali ko im igra za ekipu ( prvo DAVID i ne znam ko jos,pa onda stefanm itd ),bunite se..lol

Mozda sam pogresio za e-frag,ali smatram da su ipak eto i njih 3-4 iz ekipestandardni ,i isprate svaki turnir,to je mozda nenamerna greska,ali sta sad.

Edited by HogaRkbp

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zasto pominjes to sta sam ja osvojio ili nisam,to je potpuno nebitno u svemu ovome.Javljam se iz razloga sto sam i ja mogao da ucestvujem na ovom turniru,bez obzira sto mi "nismo" uplatili na vreme,i ako smo uplatili prvi ali to je sad druga prica,vec iz razloga sto smo pitali momke iz efraga da nam prodaju slot,i svi su se slozili osim jednog koji je rekao da si mu ti rekao da nam ne da slot.Koliko je to istina,to ti raspravi,ali nama su to rekli ljudi iz te ekipe.sMk igra u lineup-u gogi sale masina misa i nadal.

Link to comment
Share on other sites

btw ovo je "izvlacenje" grupa,tj na kompu sam radio pomocu online programa koji mi je dao peca ( Tgwri1s ) sa hltv.org-a i uz pomoc njega sam napravio grupe. Sada mzoete da kenjate namesteno itd,moze da se namesti kad hoces i izvlacenje live i to tako da ono. Ali eto snimio sam za one sto vole teorije zavere pa da vide jel mogu nesto da prokljuve. :)

http://www.youtube.com/watch?v=zevxqt0wQDU&feature=youtu.be

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Ja sam Peca. A izvini dečko, ko si ti?

neko iz ostecenih ekipa.... ili neki lik koje nema pametnija posla nego da smara ljude po forumima, tebra napravi svoj turnir, nemoj da spavas 24h zobg istog, pozovi koga oces, stavi sebe ili dzouka u PROHIGH SKILL sesir i igrajte kanter, a mene i moje drugare nemoj da smaras! Boli me kurac u kom sam sesiru , sescu i igracu kanter koji god da sam i procicu grupe, a ti posto sumnjas u skill tvojih drugara (ili sebe) nemas drugog izbora nego da smaras ljude po ruru ko je koji sesir lolovoz... Druga stvar ok R5 su jaci od nas i te munja fore, nema prob pobedice nas u grupi i procice dalje i ne vidim nikakav dalji problem??! treca stvar sta gledate kao ko je koji uspeh imao? ok E-Frag je osvio top8 turnir, ostalim ekipa ma je uspeh prolaz grupa na BESU i DEFUSE-u?! ako cemo da gledamo ime, a ako cemo da gledamo licne uspehe igraca, nas 4ica iz ekipe smo bili u top10 (drugi dan) ekipa na wcg 2009 i tu smo bolji od pola ekipa i ako to nije neki veliki uspeh.... Na kraju krajeva nije ni bitno koji sam sesir, jer me iskreno boli kara, pogodilo me je to sto pisete mega giga postove o tome E-FRAG U HIGH SESIRU???!!! ne vidim u cemu je prob, ako nista drugo ne trebate tako da pisete iz postovanja sta je sve e-frag uradio za ovu scenu i koliko su dugo momci iz e-fraga na istoj sceni!!!! Ovo je samo jos jedan dokaz kakvi smo mi Srbi, zato nam je ovakva i drzava jer stalno krivicu svaljujemo na druge, i gledamo neke nebitne stvari (u ovom slucaju E-Frag).... Pobedi sve i dokazi da si najbolji, a oni nek te stavi u low ekipe nije bitno...

Edit: Hogare stavi nas u uberlow sesir bilo sta... naglasi samo da smo uberlow!

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Pošto je maki objasnio za uberlow šešir u kom nam je mesto ja bih za taj SLOT

Hogar nikome nije zabranio od nas da prodamo slot spinu, već se nama turnir igrao (IGRA NAM SE I DALJE) i svi smo se složili da ne ustupamo mesto spinu.

To dal E-Frag ide iz sprdnje da uzme 2 runde na 2 meča ili ide da osvoji je naša stvar, od prvog dana stojimo na spisku, i od prvog dana želimo u baš ovom miksu da odigramo turnir.

Sa celom pričom hogar nema veze uopšte i sada čoveka uopšte ne branim, samo pričam onako kako jeste.

Link to comment
Share on other sites

priznajem da su e-frag high seed, a mi mid seed :)

gl hf pucamo se

[C]

Ovo je napisao saigrac iz R5ice i svi smo takvog misljenja.Momci iz e-fraga ako su se uvredili to je do komentara ljudi koji nemaju veze sa R5icom cisto da se zna.Ko je bolji i ko sta zasluzuje pokazace se u nedelju kad se bude igralo. glhf svima ,vidimo se u nedelju

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Jeste da mi je zao sto necu pogledati mec ination - spin, jer mislim da ination spinu duguje revans ali sta je tu je! To bi zaista bio dobar mec! :D

Turnir je namesten, jebiga takva je igra, :tf:

R5 je jedan turnir odigrao jako dobro i mislim da ne trebaju odma da budu dignuti u nosioce ali to je opet moje misljenje i njima zelim srecu ovog puta!

Sve u svemu ima jos turnira koji treba da se objave tako da igrajte kanter, jos uvek imate zasto i dodjite na BES da vidimo ko je zaista najbolji!

p.s. prodajem slot za selo crew turnir ko hoce nek se javi na stimu!

Link to comment
Share on other sites

Ovo je napisao saigrac iz R5ice i svi smo takvog misljenja.Momci iz e-fraga ako su se uvredili to je do komentara ljudi koji nemaju veze sa R5icom cisto da se zna.Ko je bolji i ko sta zasluzuje pokazace se u nedelju kad se bude igralo. glhf svima ,vidimo se u nedelju

Nije problem i da nas neko smatra low igracima, ali da nas prozivaju nebitni likovi sa laznim nikovima po forumu stvarno ne dozvoljavamo... sve ok sa vase strane ;)

Jeste da mi je zao sto necu pogledati mec ination - spin, jer mislim da ination spinu duguje revans ali sta je tu je! To bi zaista bio dobar mec! :D

Turnir je namesten, jebiga takva je igra, :tf:

R5 je jedan turnir odigrao jako dobro i mislim da ne trebaju odma da budu dignuti u nosioce ali to je opet moje misljenje i njima zelim srecu ovog puta!

Sve u svemu ima jos turnira koji treba da se objave tako da igrajte kanter, jos uvek imate zasto i dodjite na BES da vidimo ko je zaista najbolji!

p.s. prodajem slot za selo crew turnir ko hoce nek se javi na stimu!

dodjite na bes imacete ugodan seks IIDEMOOO RADIIIMOO

Edited by mak1.

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

SPIN DOLAZI NA TURNIR Preko jednog poznanika koji radi u MUP-u odeljenje za pedofiliju da budem tacniji, sam saznao, da vec duze vreme prate jednog igraca spina cije ime nisam uspeo da saznam. Pre neki dan su presreli poruku sumnjive sadrzine koja je poslata na broj makedonskog operatera, Dolazimo u selo crew da jebemo sve, volim te... poznavajuci srpske turnire i da se tu skuplja dosta maloletnih osoba, da li ce doci do neke racije i hapsenja ostaje da vidimo... e-frag ce biti na licu mesta da isprati sve

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...