Jump to content

Premier League 2012/13 Season


konfuzni

Recommended Posts

e ne ne ne kazem za zirua, vec vezano za titulu sad je jos rano da se ista prica definitivno. ja sam rekao objektivno na osnovu onog sto sam video.

nego mene nervira pricanje o promasajima i zamenom persija, kao da je anri ili berkgamp, to jednostavno nije relevantno poredjenje, jer je persi bio sve i samo se on trazio, a sad je vise timski, sto bi se reklo "share a burden". valjda se tako pise :D

a sad odo da pijem !

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

ae, samo ti lagano!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od tekme se kanim da napisem nesto ovde, al mi ne ide!

ukratko, arsenal je bio bolji, stvarao sanse, ok su igrali, imali dve greske koje su ih skupo kostale!... pera je trebao digra, u zivotnoj je formi, al sta je tu je

i ziru je car :D do jaja se krece bez lopte, a kod onog promasaja je ceh uradio dosta, tako da ja i dalje verujem u njega!

celzi je igrao pametno i zrelo, ali deluje mi da ne bi nikad dali gol, da nije bilo gresaka... aj sto ovako nisu bili opasni, nego mi je nejasno kako iz kontri nisu uspeli da stvore ozbiljniju sansu, ne da daju gol, al dobro, pobedili su...

i za kraj

znXCG.jpg

osvaja arsenal, naravno :>

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

zajebavam se ja, znam da su sanse za osvajanje gotovo nemoguce, uvek se nadas, al ono, budes realan :)

ali ja stvarno mislim da je arsenal bolje odigrao, ceh je presudio (iscupao one dve lopte iz gola, jos je uleteo ziruu carski), celzi bas nista nije pokazao, sem sto je, ponavljam, igrao mudro dok je vodio, tj. cuvao loptu... bezidejni napadi, kontre mlake (sto me cudi, s obzirom kakve "brzce" imaju

bice celzi ispred arsenala na kraju najverovatnije, ali je u subotu losija ekipa pobedila, sto nije toliko retko u fudbalu

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/...213973082689536

Sta se desilo sa sudijama koje su sudile junajtedu kad su gubili?

slucajnost ili ne, moras se zapitati.

edit 1:

Howard Webb. More than 18% of the penalties he's awarded in his entire 9 year career as a ref have gone to Man Utd. Coincidence?#shocking

[roflmao]

edit 2:

After ref Jeff Winter sent Utd Captain Roy Keane off, he didn't get a Utd game again for 2 years.

Utd 6-1 defeat against Man City Mark Clattenberg was the ref. There have been 34 Utd matches since, he's not ref'd one. Not ONE.

In those 34 games since that 6-1 defeat i'll give you 1 guess who has been the most used ref in Utd games?

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...