Jump to content

hitno potreban: dvi-vga adapter


qwert00

Recommended Posts

dakle najobicniji dvi-vga adapter koji dolazi uz vecinu grafika(a ja u kuci ne nedjoh ni jedan), jer moja grafika ima samo dvi izlas...

dakle kupujem,menjam za pice,cokoladu,pljesku sta god :tf:

negde na relaciji zazarkovo-banovo brdo-sajam-knez milosa-29 novembar

ostaviti mi poruku sa brojem telefona

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Proveri da ti grafika nema DVI-D jer ako ima, obican adapter ti nece pomoci. DVI-D ima sve pinove i samo minus bez pinova, dobro obrati paznju.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Malo sam te zbunio verovatno, izgooglaj da vidis kako izgleda dvi-d pa ces skapirati o kom minusu i pinovima pricam.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto uzimati od nekoga,idi lepo u servis i kupi.Kosta 300 dinara.

svraticu do gigatrona usput-oni obino imaju adaptere...poenta je da ne lutam po gradu za to [:D]

Proveri da ti grafika nema DVI-D jer ako ima, obican adapter ti nece pomoci. DVI-D ima sve pinove i samo minus bez pinova, dobro obrati paznju.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Malo sam te zbunio verovatno, izgooglaj da vidis kako izgleda dvi-d pa ces skapirati o kom minusu i pinovima pricam.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

imam 6950 grafiku...i jesi me malo zbunio [:)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Imas razlicite tipove DVI izlaza. Neki nose i analogni signal, a neki ne. DVI-D je digital only, sto znaci da ti samo adapter nece zavrsiti posao, ukoliko ti grafika ima VGA+DVI+ eventualno HDMI velike su sanse da je DVI izlaz bas DVI-D. Kucam sa telefona pa ne mogu da ti izgooglam da vidis, mada mozes i sam, ima na wikiju da nadjes sve standarde. Proveri ti to, ja se bas sad mucim zbog toga jer moram da koristim dvi monitor.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Link to comment
Share on other sites

Da, konkretno ciljam na sitne tweakove samog windowsa, koji poboljsavaju performanse. Ne mora bas u sitna crevca, mada opet i moze, za one koje ne mrzi da citaju i da se time igraju. Smatram da jos uvek veliki broj ljudi ima losje masine pa bi im cinili ti detalji kako bi masini makar malo produzili zivot.

LocalLoadHigh=1

DMABufferSize=64

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...