Jump to content

TORRENT HELP!


FATA

Recommended Posts

moze pomoc odlepio sam. skidam torrent od 157gb sa 4/mbs koji pritom ne skida 400/kbs nego 30-200 i kad me usere ide do 400. problem ne bi bio problem da nisam stigao do 50% da bih jutros kad sam upalio komp dobio sledecu poruku od bit torrenta (data error cyclic redundancy check). da li ima nade da se nastavi dl ili da ga delujem i razbijem nesto?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

koristim bit torrent sa kojim nikad pre nisam imao problema (jbg nista mi ne znaci utorrent ako moram sve ispocetka)...

@cheig: imam hard od 500gb i pise da je slobodno 270 (torrent zauzima 157 i imam jos neke filmove na tom hardu), skidam sa bittorrentom i kad ga upalim krene taj check dodje do 8% i onda mi prikaze onaj error (mada sada prikazuje nesto drugo, tipa "error: invalid download state, try resuming")

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

jesi probao da desni klik i Start ili Force Start???

eventualno da skineš taj isti torrent, pa da vidiš jel će ti nastaviti.

PS: ako imaš u Queue još gomilu stvari da se skida i sve to zajedno prelazi slobodan prostor na hddu, moguće da ti je time zarobio, rezervisao hard pa ti ne da da nastaviš dalje.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da je zarobio posto mi je to jedino u queeu:

evo ssa torrentup.png

e jbg rezolucija mi je 1900x1000 kako da odradim da se lepse vidi? (evo ga, jebeni imageshack ga resajzovao)

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

vidim hot fuzz ti kao radi?

Ovo oostalo se sve siduje?

Ne znam, meni grešku izbacuje samo u dva slučaja, tj. tri.

1. Kad nema više mesta. Ono, probaj da iskopiraš sa nekog drugog hard nešto veće od par gigabajta na taj, pa ako ne mere, to je.

2. Kad ugasim nekad komp, a torrent radi, pa onda čekira posle ali nastavi uglavnom, ako ne nastavi probam force star/ force check ili u najgorem slučaju samo ponovo skinem taj torrent da učita trekere ponov sa njega.

3. Sjebe se nekako sam torrent fajlić, ne znam kako, desilo mi se dva-tri puta. Skinem opet, radi... proveri genral podatke i peerove od torenta.

Isto koristim BitTorrent, a uTorrent je apsolutno isti inače tako da ti neće pomoći. Ono, ako imaš gde, prekopiraj to što je skinuo do sada, pa u najgorem slučaju, reinstaliraj ceo torent klijent, vrati to što skidaš na mesto na koje skidaš, pa pokreni taj torent ponovo ili skini opet.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Prefrences Advanced (skroz u dnu sa leve strane)   Disk Cache

 

Tako je u Bittorrentu, kontam da je isto i za uT.

 

Moguće da ako gasiš komp sa upaljenim uTorrentom, windows na divljaka end taskuje program, pa on posle čekira sve fajlove kada se pokrene program. Ako sam dobro razumeo šta pitaš.

 

Ako ipak gasiš ručno pre gašenja kompa, onda je možda problem u samom klijentu, probaj apdejt istog.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Možda se neki od fajlova nije lepo skinuo (ako ih ima više), obriši ih ručno iz foldera gde se skidaju i ponovo probaj da ih skineš. Force rechek takođe može da pomogne, na celu stvar koju skidaš. Šta god da radiš, nemoj da brišeš štagod da je već skinuo, povataće on fajlove koji su skinuti i nastaviti dalje. Zapravo, obrišeš torent u samom klijentu, aktiviraš ga opet (sa harda ili sa sajta), staviš istu putanju, force recheck ako treba, i vidi šta se onda dešava. Ili je jednostavno sjeban fajl, onda nema pomoći (dobro dođu komentari drugih koji su skidali, šta oni kažu na sve, dal šljaka ili zajebava). 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...