Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
Goldenstein Inc.

<EU> Diablo III Gold, 10€ / 1 Million | Instant Delivery

Recommended Posts

Meni vise zvuci da u zivotu nece prodati ovde goldpiece ako se ja budem pitao ista. Posle onakvih ispada i recenica and shit - takvu cu mu reklamu nabiti da ce mu se sledeci profil zvati "Nisam Goldenstein majke mi"

Meni vise zvuci da u zivotu nece prodati ovde goldpiece ako se ja budem pitao ista. Posle onakvih ispada i recenica and shit - takvu cu mu reklamu nabiti da ce mu se sledeci profil zvati "Nisam Goldenstein majke mi"

Mozes da budes frajer, nemoj samo da me upucas tastaturom :*

Jbg da se razumemo, sve kartice koje je imao ugasile se bas tih dana... Cekao novu turu covek i docekao... Na kraju svi zadovoljni ;) Ali samo zbog izrazavanja i takvih reci, visio bi naopacke na obliznjoj vrbi samo tako... ili sto onaj kaze "U gepeku zatamljenog Twinga" xD

epic fail

Zato sto je Nesic scammer i pise budalastine u sigu... Mislim, koji se jos posten covek pravda na taj nacin?! Imas jednu zvezdu i 55 postova, JUCE SI NAPRAVIO ACC! NESIC SCAMMER -.-

Zato sto je Nesic scammer i pise budalastine u sigu... Mislim, koji se jos posten covek pravda na taj nacin?! Imas jednu zvezdu i 55 postova, JUCE SI NAPRAVIO ACC! NESIC SCAMMER -.-

Da si ti meni ziv i zdrav Nesic je i kupovao i prodavao gold i dotu 2 i diablo 3 ovde bez ikakvih skamova....Samo ne zelim da saljem prvi posto sam dovoljno puta bio skamovan a za to mi treba neki argument [:p]

jevrej je onaj gametime dealer sto je scamovo ovde ne znam bese koga , pazite ga se a bogami mogo bi i ban da popije :)

Sign in to follow this