Jump to content

LAN Turnir Novi Sad


Xeqtor

Recommended Posts

MATRIX GAMING Turnir

- Turnir se igra na EU West

- Turnir ce se odrzati u Matrixu u Novom Sadu (ne online nego Lan mode :D)

- Prijave su do 3-eg Aprila 2012

- Uplate su do 5-og Aprila 2012

- Turnir ce se odrzati u nedelju 8-og Aprila 2012

- mapa Map : Summoners Rift (Winter or Summer)

- Pickmode : Tournament Draft

Format Turnira

- Broj slotova: 16 "first come first serve" iliti prvih 16 ekipe koje se prijave igraju sem ukoliko bude ekstremno velika zainteresovanost prosiricemo na 32 ekipe

- Igrace se prvo group sistem 4 grupe po 4 ekipe odakle napreduju prve 2 i dalje se igra cetvrtfinale, polufinale etc...

- Finale se igra BO3 na 2 dobijene

UCESCE I NAGRADE

Ucesce po ekipi iznosice 2000 dinara gde ce

nagrade biti rasporedjene otprilike u odnosu

1 mesto 55%

2 mesto 30%

3 mesto 15%

Sav novac ce ici u nagradni fond, igraonica nece uzeti ni dinar :D Prvenstveno jer zelimo da sto vise popularizujemo LoL i da pokusamo da ozivimo kompetitive LoL scenu kod nas...

PRAVILA TURNIRA

Ismevanje protivnika, a i svojih igraca je zabranjeno

Ragequit može dovesti vašu ekipu do izbacivanja sa turnira

Vredanje organizatora turnira takode može dovesti vašu ekipu do izbacivanja sa turnira

FAQ

Šta ako našem igracu dropuje net?

-Kada igracu dropuje net, igra se nastavlja. On treba da se vrati u igru što pre i da nastavi istu.

Format Prijave

Ime tima: xxx

Tag tima: xxx

LOL Summoner name svih igraca(minimum 5): Igrac 1,Igrac 2,Igrac 3, Igrac 4...

Svaki tim moze da rezervise mesto na turniru unapred ali ce biti obrisan sa spiska ucesnika ukoliko uplata ne prodje do odgovarajuceg datuma

UPLATNICA

Uplatilac : Vase IME i PREZIME

Primalac : Matrix Gaming

Svrha uplate : League of Legends Turnir

Iznos : 2,000 din

Račun : 265 201031000552473

Poslednji rok za uplatu je 5-i April kako bi prosle sve uplate...

Nakon uplate sliku uplatnice poslati na nedimovicn@hotmail.rs

Kontakt telefon - 063 8674040 Nemanja

Prijavljene ekipe

1. See Hero kill hero (The Grey Madness, Sheepfactory, Heersadler, Kokanidja123, Hektor Loptar, Hayabusa13)

2. Legendary (Insanity, Happy Scrub, LegendaryScepa, LegendarySmart, Matorac na kub, Athene Noctua)

3. Klan G (Seppuku1g, Kajki1g, Filazz1g, Dexxa1g, Zen1g)

4. Beep Beep (Nebojsica, ICA92, Nikolskill, Dj Krmak, SoulN)

5. Kum Gejming (Grrrrrrrrr, Stasa, Dukadizel, cheazor, Ofcyoulose)

6. Dota (Zepitj, Yuuk, Toriton, Asunto, The Clairvoyant)

7. She said she was 18 (INX1, insanìty, NeMaNja95, per1sha, MyS eXe)

8. 25 cm (name coming)

9. Prti BeeGee (names coming)

10. Creatinci

11. Gramno.com (names coming)

12. Call 911

13.Nemamo ime

14. DooYGa ( Voole,Lukeynator,Sombrrero,Lukke77,chronokaichristo)

15. Nikogovici (Virus12, dav87, Nikola Skejdz, StrangeWorld, Palamud)

Edited by Xeqtor
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo 4 prijavljene ekipe za sad ? :/ ja sam sad pokusao malo da promovisem ako se prijavi vise ekipa i ja prijavljujem svoju :)

Pa ja znam za jos 2 koje ce sigurno igrati... Jos jedna ovde iz Matrixa i ekipa iz Kum igraonice... To je znaci 6 za sad.. Nadam se iskreno da ce ljudi da se ohrabre malo vise i da pocnu da igraju 5v5 jer znam jako jako puno ljudi koji igraju ovde kod mene normal game-ove solo.. Ne igraju cak ni ranked solo que nego peglaju samo normale i to sami iz nekog razloga.. Igra je bolesno popularna ali jos nije stigla do tog stadijuma da se toliko igra da ljudi prave timove i VEZBAJU :P

Link to comment
Share on other sites

ne znam odkud ti to :/ ja igram competative preko pola godine :) evo qualifier za ems na kom smo failali od juce bas http://www.esl.eu/eu/lol/west/5on5/ems_seasonx_qualicup2/rankings/ zalosno sto slovenci imaju srpsku licencu na eslu koju niko nece da odkupi... a i ta ekipa iz kuma je pocela da igra svaki go4lol nedavno :)

Nismo se razumeli ali ok :D

Link to comment
Share on other sites

U Katakombi retko ko igra LoL, jedan lik igra dobro, nas par je probalo, tako da pokusacu da sklepam neki tim for fun, ali nista ne obecavam. Btw postoji nepisano pravilo oko organizovanja turnira da na 10 prijavljenih ekipa 2 ispale. Imajte i to u vidu :)

I jos jedno pitanje, koliko je min ekipa da bi se tur odrzao, recimo da li ce se odrzati kao bude npr. 6 ili ce se otkazati?

Edited by Malina
Link to comment
Share on other sites

Pazi ok je i 8, iz iskustva to kazem, a i uglavnom se za dotu, kad smo god nesto organizovali, isto tako prijavi 10 i obavezno 2 ispale :)

Prosli tur je bas tako bilo i imali smo dve grupe po 4 tima, i sistem je bio sledeci : prvo mesto u grupi je vodilo u polufinale. Drugo mesto se ukrsta sa trecim u neko nadigravanje za polufinale, i posle viner/luzer sistem. Zavrsilo se u nekom pristojnom vremenu, i ono ljude to privuce jer 3 ekipe prolaze i onda se svima sanse povecavaju.

I da, dajte mi link sajta koji je za LoL, kao sto su gosugamers.net i joindota.com za dotu. Preciznije, gde moze da se prati pro scena : riplejevi, livestrimovi itd.

Link to comment
Share on other sites

Ajde Jovo ne seri, pozajmite accove od nekoga na jedan dan... Btw Losmi, Dusan i Nenad ("ko fkida?") razmisljaju da se prijave, pa ti vidi sad :DDD

Sto se moje ekipe tice, jedan lik sad nesto ne moze, moramo petog da trazimo, kad ga nadjemo prijavicemo zvanicno ekipu.

Link to comment
Share on other sites

ako se prijavi vise timova ~10 mi se prijavljujemo (INX1, insanìty, NeMaNja95, per1sha, MyS eXe) ako ne jbg inace imam ja 1 acc koji mogu da pozajmim za turnir ako nekom treba ima ok rune page za ap i top i oko 40-ak heroja...

Kad bi svi razmisljali tako onda se niko ne bi prijavio... Jel to neki fazon "mnogo smo dobri, necemo da se cimamo ako ima malo ekipa za sitne pare" ili je nesto drugo u pitanju? :)

A sto se tice tih ljudi sto bi da se igraju, a nemaju accove (kao sto je slucaj sa Jovinom ekipom) kontam da bi bilo extra kad bi se serovali accovi sa takvim ekipama. Znaci ako tvoja ekipa ima accove, a u datom trenutku ne igra game, da accove ekipi koja nema.

Link to comment
Share on other sites

Kad bi svi razmisljali tako onda se niko ne bi prijavio... Jel to neki fazon "mnogo smo dobri, necemo da se cimamo ako ima malo ekipa za sitne pare" ili je nesto drugo u pitanju? :)

A sto se tice tih ljudi sto bi da se igraju, a nemaju accove (kao sto je slucaj sa Jovinom ekipom) kontam da bi bilo extra kad bi se serovali accovi sa takvim ekipama. Znaci ako tvoja ekipa ima accove, a u datom trenutku ne igra game, da accove ekipi koja nema.

Ako mozemo nekako da iskombinujemo tako nesto mi cemo se prijaviti 1000%. Ili ako ce neko doci da gleda turnir a nece igrati pa da nam pozajmi acc za turnir ili tako nesto. Uglavnom imacemo mozda 2-3, javicu jos ovih dana tacno. Ali ako neko ovde ima i moze da nam pozajmi nek postuje :)

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju cemo imati dovoljno, posto mislim da imamo za sad 2 sigurno + ta vasa 3 i to je to.

Onda prijavljujem ekipu 25cm, nikove cu naknadno postaviti.

I jos samo, jel mozemo da donesemo pare u matrix na ruke ? Da se ne cimamo bez veze sa uplatnicama.

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...