Jump to content

SBB internet


-HogaR-

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

ne bih da otvaram nov topic pa rekoh da pitam ovde. zalio sam se vise puta ljudima na pucanja veze i na tehnicku podrsku koja uvek kaze da je sve ok,ali u zadnje vreme mi se desavaju pucanja veze od po par sati. totalno mrtav modem koji tako random proradi pa se random ugasi itd.da li se desava jos nekome ?

~~

Link to comment
Share on other sites

Kako radi SBB inače? Nema nekih usporenja?

Razmišljam se da pređem sa ptt adsl-a pošto bih za 300 dinara manje dobio duplo veću brzinu. Trenutno imam 8/1Mbit a kod sbb-a za manje para 16/1.5Mbit, nije malo... a nije ni da mi treba veća brzina, nego u poslednje vreme malo ptt štuca :S

Inače koji se modem/ruter dobija kod sbb-a? Ima lan port pretpostavljam?

Link to comment
Share on other sites

zavisi od kraja u kojem živiš. jesi na brdu i dalje?

kod mene na bežaniji hoće da štuca nedeljom predveče ili kad je ružno vreme. ne toliko da bude neupotrebljiv, al recimo download mi padne na 900 kb/s, umesto standardnih 1,8 mega.

da mi je neko 2001. rekao da ću pisati ovaj post, smejao bih mu se :D

e, da, ja sam dobio običan scientific atlanta ("cisco") modem, al to je bilo pre par godina, sad vidim da uz neke pakete daju i neki wifi ruter.

Link to comment
Share on other sites

zavisi od kraja u kojem živiš. jesi na brdu i dalje?

kod mene na bežaniji hoće da štuca nedeljom predveče ili kad je ružno vreme. ne toliko da bude neupotrebljiv, al recimo download mi padne na 900 kb/s, umesto standardnih 1,8 mega.

da mi je neko 2001. rekao da ću pisati ovaj post, smejao bih mu se :D

e, da, ja sam dobio običan scientific atlanta ("cisco") modem, al to je bilo pre par godina, sad vidim da uz neke pakete daju i neki wifi ruter.

JA zivim na brdu, jel to znaci da mi je zato slab protok? Cesto mi i puca veza, tipa 2h dnevno iz cista mira.

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...