Jump to content

Kuler


Sinistral

Recommended Posts

ja sam uzeo cooler master hyper tx3 i na njega stavio najtiši 90mm ventilator koji sam našao (nažalost bacio sam kutiju, nije neka meni poznata marka ali je made in germany) i onako, dosta je tiši od box coolera za c2d ali nije neprimetan.

temperatura je super, ne prelazi 45 stepeni pri igranju, a u bleji je 30. pri tom mi je overklokovan procesor, a taj ventilator koji sam stavio ima fiksni broj obrtaja.

Link to comment
Share on other sites

TX3 ima kriminalno resenu montazu na AM3 pa imaj to u vidu, LCPower ima cheapskate varijantu koja je tiša i lakša ali ne hladi tako dobro, stavio sam je u ženin komp na phenom II 840, jedva se čuje a radi korektno (bez overkloka) sve ovo naravno nema nikakvog uticaja na tebe ako imaš intela :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.itsvet.com/proizvod/cooler-master-hyper-212-evo-rr-212e-16pk-r1/comp_comp_cooler/54/1351

Tišina ponajviše zavisi od toga da li ste uključili "smart fan" (ili kako god da je imenovana takva opcija u BIOS-u) ili ne. Ako će kuler stalno raditi na istom broju obrtaja, onda nema tišine ni sa jednim, tako da treba uključiti smart fan obavezno.

Link to comment
Share on other sites

Jos na jednu stvar obrati paznju ako ces kupovati noctua/tx3/212, velicina kucista, i da li ces moci da zatvoris stranicu ako montiras neki od njih.

Ima bas dosta mesta, nece biti to problem.

sve ovo naravno nema nikakvog uticaja na tebe ako imaš intela

Yup, intel. :)

Noctua U12PSE2, overi Benč oglase, valja neki lik sa garancijom za 35 jurona. Odličan posao imo.

Prodat danas. :(

Hvala na savetima, pogledacu jos malo, ali imam makar sad neki okvir.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kakav si ti to rurovac ako ne umes kuler da namestis :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...