Jump to content

Sta biste radili da prisustvujete kradji necijeg telefona?


Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Јао немам појма право да ти кажем... Генерално ме смара трип кад људи кулирају нешто што се дешава, добро, то је позната бољка. Али опет кад погледам, нисам ни ја имун на то кретенско кулирање. А онда опет, реаговао сам за таква нека срања неколико пута. А онда опет, неколико пута нисам. А онда опет, кад се сетим, тих неколико пута кад нисам реаговао, неко је изреаговао, па нисам ни морао. Са друге стране, тад кад сам реагово, вероватно сам подсвесно проценио да имам довољну ''моћ''.

Контам да зависи доста и од расположења и стадијума лењости, оно, ''брааате, само оћу да стигнем до гајбе'' у мозгу ће вероватно резултовати већом ''глувоћом'' на неки такав догађај са стране. А онда ћу се вероватно јести што нисам реаговао:)

Све у свему, контам да зависи од разних ствари, ја се свесно трудим да код себе повећам степен реаговања на такве ствари... Ја у основи не реагујем у емо фазону НИКАД, нити сам хардкор васпитан у било ком смеру, тако да немам ни бијесну афекат реакцију распламсалог ратника угњетаваних, нити имам роботску аутоматску реакцију праведног паладина. Из тог разлога сам се и оволико просрао, а нисам ништа реко [:D]

Све у свему, трудио бих се свесним напором да се ангажујем да одреагујем, јер имам тај неки социјални аутизам који уме да се јави понекад, па га набадам кад год стигнем:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jednom sam bio prisutan kada je dzeparos hteo u busu da odzepari neku zenu. Ja je upozorio a ovaj u fazonu "Sta pricas ti nisam to hteo" i istrcao iz busa istog momenta. Nisam neki fajter ali kontam da bi ga nalupao da je zavukao meni ruku u dzep. Sve te secikese su sisice uglavno pa cak i ako je jaci/veci od tebe slobodno mozes da ga bijes a ako je jos u busu verovatno ce svi stati na tvoju stranu. Naravno ako te navata neki pljackas sa nozem u mraku u nekoj ulicici onda je druga prica :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nazalost nije tako, pre par godina su moju zenu (tada jos uvek devojku, no ne bitno...) pokusali da opljackaju u autobusu.

Da ne detaljisem preterano situaciju, snimio sam majstora zgrabio ga za okovratnik i pribio na staklo, jebga nisam ga izmlatio ili ista, samo rekao devojci da proveri da li joj nesto fali iz torbe, rekao ovom mentolu da odma vrati sta je uzeo, ali posto nista nije falilo pustio sam ga na sledecoj stanici gde je i izasao.

Samo cu reci da je bus bio polu prazan, tj. da su svi sedeli i odlicno videli sta se desava jer smo bili na sred aubotusa i niko se nije ni pomakao sa mesta niti progovorio i jednu jedinu rec...

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=FYKH5S93hT0 :D

A kako bi reagovao ne znam, zasvisi od mnogo toga. Ako je meta neka dobra pička kontam da bi skočio sve i da je tri puta veći od mene lik :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Haha taj sam :D za sada sam jos tu kod Hale Sportova (sledece godine mi gotov stan na b.kosi:)) a idem u teretanu tu na bezaniji pa posle toga 65icom na posao.

Sto se ne javi jbm mu sunce :)

Jel moguce da si od neimara uzeo stan :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Komsinica pre par dana pokusala da upozori devojku u troli da je dzepare, i lik koji je dzepario joj prisao i spuco pesnajom u glavu i polomio joj nos. Niko iz trole nije odreagovao. Pa ne znam koliko da je jaci od mene, makar bi ga na kvarno spuco ili nesto ali ne bih cutao sigurno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...