Jump to content

Sluske+mic


Gospodin

Recommended Posts

Potrebne su mi slusalice sa mikrofonom, prvenstveno za skype i muziku ...ponekad neki gejming . Nebih puno para da pucam jer ih necu previse koristiti .E i da Sennheiser su mi previse skupe sa kombinacijom mikrofona jer znam da mahom njih preporucuju.

Poz!

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

Nisi napisao kakav ram/oblik slusalica/mica preferiras :)

http://www.itsvet.com/proizvod/plantronics-625-usb/comp_comp_headphones/247/968

Ja imam ove vec 4 godine i par meseci, rade kao prvi dan , zvuk odlican , mikrofon radi kristalno cisto.

S' tim sto postoje dve vrste , double cable , po jedan za sluske i mic, a ima i onih sa single usb-om :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.itsvet.com/proizvod/plantronics-gamecom-367/comp_comp_headphones/247/1047

verujte mi da su ove nenadjebive u ovom cenovnom rangu,znam masu ljudi koja ih ima vec par godina.kvalitet je super,mic se cuje jasno i jako su izdrzljive...ove su otvorena verzija,znaci ovi jastucici su onako mekani a imate i zatvorenu verziju koja kosta 500 kinti vise i ona ima kozne,tvrdje jastucice...evo ko god hoce neka slobodno proba,garantujem da se nece pokajati!

Edited by show =D
Link to comment
Share on other sites

brate pazi,znam da imaju dobar zvuk jer vecina osoba koje znam a imaju iste su kanterasi,koji su kao sto znas jako izbirljivi i zahtevni sto se tice zvuka i hoce da im sve bude savrseno od zvuka koji primaju do zvuka koji koji ide u mikrofon tako da nek ti to bude neka mera...

A sto se tice muzike,otkud znam pogledaj neki review na netu,ima ih dosta ;)

btw posto vidim da zivis u bloku 62,ako ti se ne svide prodaces mi ih jer ja zivim u bloku 61 a kad bih kupovao nove sluske sigurno bih kupio te.

Link to comment
Share on other sites

Covece, idi na itsvet i prelistaj malo komentare na slusalicama koje ti pasuju u cenovnom rangu i resen problem, ili se prosetaj do nekog winwina/gigatrona i vidi sta ima...

Mislim za te pare ne mozes da ocekujes flawless victory koji ce da ti radi 10+ godina... Pogledaj po igraonicama koje su sluske , oni uvek idu na pristojnu cenu i istrajnost.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...