Jump to content

GAMESTATION GIGATRON TOURNAMENT VOL. 3


owned

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajdeee uplateee :D

........../¯¯/).................(\¯¯\..........

........./¯.//....................\\.¯\.........

......../..//.........Fuck........\\..\........

../´¯`/' /´`\..Cheaters.. /´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\................./¯\¨\ \ \ \' \.

( '( ´ ´ ¯\/'' )................( ''/\¯ ' ' )' )

Link to comment
Share on other sites

Evo upravo smo zvali hostel i rekose sto se tice prenocista na raspolaganju je osmokrevetna soba - 10e + 1e taksa = 11e, + da ce neko biti jos u toj sobi, i na raspolaganju je sestokrevetna soba 14e :/

Znaci ukupno dosta vise izadje, ali nema veze, trebalo je samo da detaljnije informisete o prenocistu, ali eto :)

Vidimo se :)

Link to comment
Share on other sites

Uplatili su pre vas.

Nisu uplatili pre nas,culi su se sa vama. Decko mi je u 1h sinoc rekao da ne znaju kada ce da uplate,da ih mrzi da se nalaze da skupe pare,a ja sam tebe zvao na mob i znam da si spavao,rekli su mi tvoji drugari iz klana. Ne znam sa kim su se culi,ali taj ih je ubacio ispred nas. :-) Ja sam u 10 jutros poslao uplatnicu,a on ti je u pola 3 doneo pare na ruke. Koliko ja znam placa se uplatnicom,ali nema veze nije ni bitno. Cekacemo ako neko otkaze i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Nisu uplatili pre nas,culi su se sa vama. Decko mi je u 1h sinoc rekao da ne znaju kada ce da uplate,da ih mrzi da se nalaze da skupe pare,a ja sam tebe zvao na mob i znam da si spavao,rekli su mi tvoji drugari iz klana. Ne znam sa kim su se culi,ali taj ih je ubacio ispred nas. :-) Ja sam u 10 jutros poslao uplatnicu,a on ti je u pola 3 doneo pare na ruke. Koliko ja znam placa se uplatnicom,ali nema veze nije ni bitno. Cekacemo ako neko otkaze i to je to.

Vidi ti sto se pravis pametan, sto nisi uplatio prekjuce nego danas si nasao da se zalis?! Momci su pre 5 dana zvali i rekli da ce doneti pare jer ne znaju kako da uplate, nebitno. Da si uplatio pare pre 2 dana ne bi bilo problema, nego svi cekate zadnji dan. ne mozes da mi kazes da nisi imao 4000 na primer pre 2 dana da uplatis i da nas zamolis da ostatak uplatis kasnije tako da sad stani i cekaj da li ce neko odustati ili ne. Tema je okacena pre 2 meseca (ali je padao forum) tako da ne mozes da mi kazes da za to vreme nisi mogao da skupis pare i da uplatis odma ako si to hteo.

Zvao sam danas hostel, 1300 din je po osobi za noc. Da li moze neka pomoc kako doci od igraonice do hostela? :)

Za hostel smo napisali lepo sta je i kako je samo sto ste slabo pratili forum. Od igraonice direktno ide tramvaj ja mislim, ako ne direktno onda imas jako malo peske, koliko sam ja upucen.

Link to comment
Share on other sites

Zvao sam danas hostel, 1300 din je po osobi za noc. Da li moze neka pomoc kako doci od igraonice do hostela? :)

Uhvatis autobus 95,staje preko puta Delta City-a. Ides do zelenjaka,brankova ulica kod Mc donaldsa. Posle toga odes peske do konja,sacekas 26 ako te mrzi da ides peske do dorcola. :-D

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti sto se pravis pametan, sto nisi uplatio prekjuce nego danas si nasao da se zalis?! Momci su pre 5 dana zvali i rekli da ce doneti pare jer ne znaju kako da uplate, nebitno. Da si uplatio pare pre 2 dana ne bi bilo problema, nego svi cekate zadnji dan. ne mozes da mi kazes da nisi imao 4000 na primer pre 2 dana da uplatis i da nas zamolis da ostatak uplatis kasnije tako da sad stani i cekaj da li ce neko odustati ili ne. Tema je okacena pre 2 meseca (ali je padao forum) tako da ne mozes da mi kazes da za to vreme nisi mogao da skupis pare i da uplatis odma ako si to hteo.

Odgovor :

Ne znaju kako da uplate? Pa koliko godina oni imaju? Dosli su iz Afrike? I ja sam mogao da kazem pre 5 dana da cu sigurno da uplatim,jer sam znao da hocu. Rok za uplatu je jos jedan dan,mi smo uplatili u 8 ujutru,oni u pola 3. Rekao sam vec da nije problem,cekacemo. Nego je problem u drugim stvarima,o kojima necu da polemisem. A sto se para tice skupili smo ih za 1 sat,pozajmili,a ja kao retard ustao u pola 7 da stignem u 8 u Savsku u dezurnu postu da uplatim,a ovi lagano ustali i doneli pare na ruke,naravno posle nas.

Edited by bretvel
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...