Jump to content

Pušenje po kafićima-klubovima ili zdravlje


Recommended Posts

Pa ti nemoj ici u kafane Mohi. U bibliotekama se ne pusi, u bioskopu se ne pusi, u sudu se ne pusi, u supu se ne pusi. Ma nemoj. Aj idemo na tekmu i trazimo od da policija utice na masu da bude tisina, smeta mi zvuk. Nemoj ici na jebenu utakmicu. Ah, da, vratices se na ono na zdravlje. Aj zamolimo McDonalds da ne pravi toliko kaloricnu hranu, PA NEMOJ ICI U McDONALDS AKO TI JEBENO SMETA 300% MAST.

Ali ja ocu da idem u McDonalds, ja volim double cheeseburger ali mi smeta sto je masan i nezdrav!

Ali, ali, ali, to ja sam radim sebi, ja u meku jedem cezar salatu, ne smeta mi sto balvan pored mene jede dcb.

Ali meni zaista smeta CO2, CO, SO2 iz automobila, pogotovo sto mi je kuca u prizemlju i sve mi ulazi kroz prozor (a jbg, mora se leti otvoriti prozor, nemam za klimu) nek policija enforcuje da se ne voze auta. Da ne pominjem sto to stetno utice na klimu koja se jako brzo menja, a ja sam srcani bolesnik i meteoropata.

Edited by lol piton

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je sasvim ok kad ti pusis kurac barcasu ili on tebi, kako god ste to dogovorili (hehe kako su super ove vase seljacke fore).

Pa to sto sam ja i pored tih konzumiranja psihoaktivnih supstanci i dalje u ogromnoj prednosti sa sivom masom vam bas ne ide u prilog.

Ponovo, dredove sam ja sam sebi napravio bili oni cisti ili ne (a fyi dredovi se peru) i ti si sam pusio kurac i gutao spermu i to mene ne dotice. Dim koji ti izbacujes na javnom zatvorenom mestu dok ne pusis kurceve me dotice.

plati porez drzavi za sve sto si popusio da imamo za jos jedan mamograf...

garderoba se lakse pere od dredova...

i da... to sto tebe dotice je moja privatna stvar... i moje gradjansko pravo... tako da "mozes da odjebes dementu" posto ti uskracujes moja prava i jos "imas vise sive mase" da me ubedis da ja tebe ugrozavam!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je sasvim ok kad ti pusis kurac barcasu ili on tebi, kako god ste to dogovorili (hehe kako su super ove vase seljacke fore).

Pa to sto sam ja i pored tih konzumiranja psihoaktivnih supstanci i dalje u ogromnoj prednosti sa sivom masom vam bas ne ide u prilog.

Ponovo, dredove sam ja sam sebi napravio bili oni cisti ili ne (a fyi dredovi se peru) i ti si sam pusio kurac i gutao spermu i to mene ne dotice. Dim koji ti izbacujes na javnom zatvorenom mestu dok ne pusis kurceve me dotice.

Ti bi opusteno mogao da se ubijes tako sto bi se popeo na svoj ego i skocio sa njega.

Prvo ti si jedini jadnik u ovoj celoj prici koji ima seljacke fore.

Drugo - da li tebe dotice moj dim ili ne me apsolutno ne interesuje. Ako se nalazis na mestu gde je pusenje dozvoljeno, jebe se i meni i Peri i Miki i Ziki, a i Slavici sto tebi dim smeta. Nije te niko terao kamdzijom da dolazis, dosao si sam jer si zeleo. A ako si dosao svojom voljom na mesto gde ja imam to pravo da upraznjavam, moja je slobodna volja da ga upraznjavam kao sto je tvoja da gtfo-ujes sa tog mesta ako ti smeta.

Trece - ti si jedno razmazeno derle koje ocigledno voli da kroji pravila kako njemu odgovaraju i jos si dovoljno bezobrazan da to krijes iza "omg omg they poison my dear bodeeeeeh" fora. Razumeo bih da places jer je neko dosao sa cigaretom i da te smara tamo gde je pusenje zabranjeno - ja bih prvi reagovao ali ti, moronu, places ne zbog cigareta nego sto pravila koja se primenjuju nisu u skladu sa tvojim egocentricnim stavom po kome jedina pravila koja treba da postoje su ona koja tebi odgovaraju.

Cetvrto - primetio sam da su ti poslednji postovi popunjeni kurcevima. Pazi, rekao bi covek da ne vadis kurac iz usta. :(

E da:

@ko je pitao kako moze da mi prija

Zar zaista idemo u pricu "o ukusima se ne raspravlja"?

@ko je pitao za med kondisn

Osecam uzasne bolove u predelu pluca koji se manifestuju kao vrelina i zarista (kao da me neko przi peglom iznutra) cim duze vreme ne konzumiram cigarete. Posledica sarkoidoze.

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo i cetvrto: Sarma je prvi pomenuo kurceve tako da raspravi sa svojim toplim bratom sto ti ne vadi kurac iz usta.

Drugo i trece: Ovde se upravo vodila prica o tome sto neki misle da drzava ne treba da enforsuje pravila o pusenju vlasnicima kafica. Uopste nije bilo spora oko toga da se pusi gde sme, a ne pusi gde ne sme. Tu je dodata jos jedna dimenzija nase kriminalne drzave jer vlasnici ne postuju zakon po kojem svi ti ugostiteljski objekti moraju imati odvojene prostorije za pusace i nepusace ili ako nemaju zabraniti pusenje u celom objektu. I sta onda? Po zakonu ja nemam problem, u praksi imam, vi krivinate dok mozete ali u biti se cela diskusija vodila oko toga da drzava treba ili ne treba da enforsuje taj zakon.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvo i cetvrto: Sarma je prvi pomenuo kurceve tako da raspravi sa svojim toplim bratom sto ti ne vadi kurac iz usta.

Drugo i trece: Ovde se upravo vodila prica o tome sto neki misle da drzava ne treba da enforsuje pravila o pusenju vlasnicima kafica. Uopste nije bilo spora oko toga da se pusi gde sme, a ne pusi gde ne sme. Tu je dodata jos jedna dimenzija nase kriminalne drzave jer vlasnici ne postuju zakon po kojem svi ti ugostiteljski objekti moraju imati odvojene prostorije za pusace i nepusace ili ako nemaju zabraniti pusenje u celom objektu. I sta onda? Po zakonu ja nemam problem, u praksi imam, vi krivinate dok mozete ali u biti se cela diskusija vodila oko toga da drzava treba ili ne treba da enforsuje taj zakon.

ja ga samo spomenuo a ti nikako da ga ostavis...

Link to comment
Share on other sites

Prvo i cetvrto: Sarma je prvi pomenuo kurceve tako da raspravi sa svojim toplim bratom sto ti ne vadi kurac iz usta.

Drugo i trece: Ovde se upravo vodila prica o tome sto neki misle da drzava ne treba da enforsuje pravila o pusenju vlasnicima kafica. Uopste nije bilo spora oko toga da se pusi gde sme, a ne pusi gde ne sme. Tu je dodata jos jedna dimenzija nase kriminalne drzave jer vlasnici ne postuju zakon po kojem svi ti ugostiteljski objekti moraju imati odvojene prostorije za pusace i nepusace ili ako nemaju zabraniti pusenje u celom objektu. I sta onda? Po zakonu ja nemam problem, u praksi imam, vi krivinate dok mozete ali u biti se cela diskusija vodila oko toga da drzava treba ili ne treba da enforsuje taj zakon.

Prvo - ja nisam Sarma, ako imas problem ili si nezadovoljan sa njegovim kurcem, njemu se obrati.

Drugo - ti nisi ni upoznat sa tim zakonom ocigledno cim navodis da svi ugostiteljski objekti MORAJU imati odvojene prostorije za pusace/nepusace. Sad idi lepo procitaj ko i kad mora, a ko ne mora i zasto pa se javi.

Trece - diskusija sa tobom (lol da li je moguce diskutovati sa tobom uopste?) se povela oko te tvoje sissy pricice koju si napravio kako te mi, zli pusaci trujemo i kako ne mozes da zivis od nas. Uredno si izmenio 20 teza do sad, izbegao da napises odgovor niti i na jedan argument koji pobija tvoju celu "logiku" i sad si ti meni nasao da objasnjavas o cemu smo ti i ja diskutovali kroz zamenu teza da su ostali "u biti" vodili diskusiju da li treba ili ne treba da se enforsuje zakon (koji da ponovim, ti ocigledno ni ne poznajes).

Ali aj da ti dam mali hint.

Ako je objekat manji od 80m2 vlasnik NIJE duzan da deli objekat na pusacki/nepusacki deo. Tako da moze, a i ne mora da ga podeli i moze da se opredeli da je pusenje dozvoljeno/nedozvoljeno u celokupnom objektu.

SAMO ako je objekat vece povrsine onda je ILI nepusacki ILI mora da ima bar jedan deo (ne znam kvadraturu (procenat) propisanu zakonom odvojen za nepusace.

Tako da gtfo moronu.

Link to comment
Share on other sites

Diskusija se povela tj ja sam usao u nju kad je dulio rekao da drzava ne treba da se mesa vlasnicima kafica u njihovu politiku dozvoljavanja ili ne dozvoljavanja pusenja i da ja sam bio za mesanje drzave iz razloga sto ja iz raznih razloga ili moram ili zelim biti na nekim od tih mesta i ne trebam biti primoran da udisem dim.

Nijednu tezu nisam menjao i ni jedno pitanje (osim mozda vasih posto nisam razumeo gluposti koje pricate dok duckate jedan drugom) nisam izbegavao. Sve je pokriveno pa cak i dakijeve gluposti ali tvoj mozak zlatne ribice izgleda zaboravi sta je citao kad klikne na next page.

Zakona sam se secao kroz maglu i mislio sam da je restriktivniji te ne znam sto se bilo ko od za-pusenje ekipe buni na ovakav zakon. Ja da se pitam bilo bi obrnuto a i ovakav zakon kakav je se opet ne postuje. Pritom uopste nisam nacista po tom pitanju, nit branim ljudima kuci tj cimam ih samo da ne puse u spavacoj sobi zimi jer ne mogu da izluftiram i cimam ih da u kolima otvore prozor, tresu cigare kroz prozor i izbacuju dim kroz prozor. Ali moj odnos sa mojim prijateljima koji imaju taj problem da puse veze nema sa konceptima o kojima se ovde pricalo i o kojima se prica. Jednostavno tvoj dim steti drugim ljudima tacka.

Tako da nasisaj se kurcine mamlaze.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

lol, mozda bi trebalo ove pushache u skladu sa zakonom da ogranicimo na jednu temu gde mogu da pishu na celom forumu :tf:

pesma drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prvo - ja nisam Sarma, ako imas problem ili si nezadovoljan sa njegovim kurcem, njemu se obrati.

Drugo - ti nisi ni upoznat sa tim zakonom ocigledno cim navodis da svi ugostiteljski objekti MORAJU imati odvojene prostorije za pusace/nepusace. Sad idi lepo procitaj ko i kad mora, a ko ne mora i zasto pa se javi.

Trece - diskusija sa tobom (lol da li je moguce diskutovati sa tobom uopste?) se povela oko te tvoje sissy pricice koju si napravio kako te mi, zli pusaci trujemo i kako ne mozes da zivis od nas. Uredno si izmenio 20 teza do sad, izbegao da napises odgovor niti i na jedan argument koji pobija tvoju celu "logiku" i sad si ti meni nasao da objasnjavas o cemu smo ti i ja diskutovali kroz zamenu teza da su ostali "u biti" vodili diskusiju da li treba ili ne treba da se enforsuje zakon (koji da ponovim, ti ocigledno ni ne poznajes).

Ali aj da ti dam mali hint.

Ako je objekat manji od 80m2 vlasnik NIJE duzan da deli objekat na pusacki/nepusacki deo. Tako da moze, a i ne mora da ga podeli i moze da se opredeli da je pusenje dozvoljeno/nedozvoljeno u celokupnom objektu.

SAMO ako je objekat vece povrsine onda je ILI nepusacki ILI mora da ima bar jedan deo (ne znam kvadraturu (procenat) propisanu zakonom odvojen za nepusace.

Tako da gtfo moronu.

upravo kolega... clan 7 zakona o zastiti stanovnistva od izlozenosti duvanskom dimu... nisam zeleo da iskoristim ovaj argument jos uvek, ali se ipak slazem da je posle 5 strana trolovanja red da se uozbiljimo i privedemo slucaj kraju...

za razliku od "boga logike" ja uzivam u legalnim stvarima i pridrzavam se zakona... isto tako postujem tudje misljenje i ne sputavam nikoga da me izbegava ukoliko mu se ne svidja nacin na koji koristim svoje pravo propisano zakonom, bas kao sto zadrzavam pravo da i sam izbegavam one ciji postupci meni ne odgovaraju...

Link to comment
Share on other sites

To pitanje (moram navesti koje posto ste jako slabi na inteligenciji, niko nije pricao o niti osporovao postovanje ili nepostovanje zabrane pusenja, pricalo se o tome dal je ta zabrana ok ili ne) nikad nije ni postavljeno na ovom topiku tako da ne znam kome odgovaras osim ako ne pricas sam sa sobom sto bi objasnilo tebe i barcasa i vasu duboko poremecenu emotivnu vezu.

Daklem, jel ti mislis da drzava treba ili ne treba da regulise to pitanje? Sta mislis zasto se taj zakon zove "zastita stanovnista od izlozenosti".

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

To pitanje (moram navesti koje posto ste jako slabi na inteligenciji, niko nije pricao o niti osporovao postovanje ili nepostovanje zabrane pusenja, pricalo se o tome dal je ta zabrana ok ili ne) nikad nije ni postavljeno na ovom topiku tako da ne znam kome odgovaras osim ako ne pricas sam sa sobom sto bi objasnilo tebe i barcasa i vasu duboko poremecenu emotivnu vezu.

Daklem, jel ti mislis da drzava treba ili ne treba da regulise to pitanje? Sta mislis zasto se taj zakon zove "zastita stanovnista od izlozenosti".

Duboko poremecena emotivna veza je imati najboljeg prijatelja? Daj Mohi, you're making this too easy. Mislim nije ni cudo imajuci u vidu da je stav generalne populacije ovog foruma da ti nemas prijatelje.

Nego kad spominjemo da niko nije pricao niti osporavao, meni se nesto cini da si bas pre neki post ti kukao kako ugostitelji ne postuju zabranu pusenja. Mozda gresim?

Link to comment
Share on other sites

Prvo i cetvrto: Sarma je prvi pomenuo kurceve tako da raspravi sa svojim toplim bratom sto ti ne vadi kurac iz usta.

Drugo i trece: Ovde se upravo vodila prica o tome sto neki misle da drzava ne treba da enforsuje pravila o pusenju vlasnicima kafica. Uopste nije bilo spora oko toga da se pusi gde sme, a ne pusi gde ne sme. Tu je dodata jos jedna dimenzija nase kriminalne drzave jer vlasnici ne postuju zakon po kojem svi ti ugostiteljski objekti moraju imati odvojene prostorije za pusace i nepusace ili ako nemaju zabraniti pusenje u celom objektu. I sta onda? Po zakonu ja nemam problem, u praksi imam, vi krivinate dok mozete ali u biti se cela diskusija vodila oko toga da drzava treba ili ne treba da enforsuje taj zakon.

..............................

To pitanje (moram navesti koje posto ste jako slabi na inteligenciji, niko nije pricao o niti osporovao postovanje ili nepostovanje zabrane pusenja, pricalo se o tome dal je ta zabrana ok ili ne) nikad nije ni postavljeno na ovom topiku tako da ne znam kome odgovaras osim ako ne pricas sam sa sobom sto bi objasnilo tebe i barcasa i vasu duboko poremecenu emotivnu vezu.

..............................

Link to comment
Share on other sites

Duboko poremecena emotivna veza je imati najboljeg prijatelja? Daj Mohi, you're making this too easy. Mislim nije ni cudo imajuci u vidu da je stav generalne populacije ovog foruma da ti nemas prijatelje.

Nego kad spominjemo da niko nije pricao niti osporavao, meni se nesto cini da si bas pre neki post ti kukao kako ugostitelji ne postuju zabranu pusenja. Mozda gresim?

Ja da se pitam bilo bi obrnuto a i ovakav zakon kakav je se opet ne postuje.

Niko nije osporavao zakon osim sto je navedeno da se ne postuje i niko nije pricao o tome da treba ili ne treba postovati zakon vec treba li zakon da postoji uopste. Posto ti je sapatnik suvise retardiran da kvoutuje post sa datumom ovo sto sam gore kvoutovao sebe je posle toga ihaj.

Dva mamlaza koji postuju iz dubine neke raspale igraonice glumeci neku nadpoziciju inteligencije dok ste zapravo previse retardirani da se ulogujete na svoj nalog kad postujete, nesto je sigurno poremeceno, mozda ne vasa veza ali vi ponaosob sigurno.

Mislim hej, tebi je konstatacija da ugostitelji ne postuju taj zakon isto sto i osporavanje zakona. Koliko dementiran treba biti mozak da to zakljuci.

A ja prijatelja imam vise nego sto mogu da postignem da se vidjam sa njima, cak dosta njih i sa foruma, ali hvala sto brinete i ti i gen pop.

Verovatno cete obojica odgovoriti na ovo tek negde u nocnoj smeni kad dodjete u rupu gde radite, a sa vama svakako ne vredi pricati o bilo cemu jer primera radi na najbitnije od svega

Nijednu tezu nisam menjao i ni jedno pitanje (osim mozda vasih posto nisam razumeo gluposti koje pricate dok duckate jedan drugom) nisam izbegavao. Sve je pokriveno pa cak i dakijeve gluposti ali tvoj mozak zlatne ribice izgleda zaboravi sta je citao kad klikne na next page.

niste odgovorili, niste nasli iz svog tog pisanija gde sam ja to menjao teze i izbegavao pitanja jer kao sto rekoh cak sam i dakiju odgovarao i pokrili smo dosta primera i jedini odgovor na to vasih sasusenih mozgova je bio da je sve na svetu crno i belo sto je inace izjava veka. Nista bolje nisam ni ocekivao od mamlaza.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...