Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja kontam da ce biti malo vise od 15 ljudi, cca oko 20 , ako krenem kasnije mislim da ce se oduziti malo vise to, mislim da je 10:00 ok vreme da se svi SAKUPIMO, a turnir moze da krene u 10:30, 11:00 ...

Btw. updejt :D nagrade za sc2 igrace

1.mesto - Enforcer kuciste CM storm

2.mesto - napajanje Elite490

3.mesto - kacket/majca/mousepad CM`storm

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da su igraci sc2 u Srbiji tolike kukavice? :)

I kada je postojala BW scena, u jednom momentu su dominirali Hico i Fenki i uzimali 99% turnira ali su svi bili u fazonu daj da igramo sa njima, da im otkinemo bar jednu partiju pa da posle drkamo na replay!!!

Sc2 igraci = sisice malene?

Ili je to mozda dezinformacija? [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Da li je moguce da su igraci sc2 u Srbiji tolike kukavice? :)

I kada je postojala BW scena, u jednom momentu su dominirali Hico i Fenki i uzimali 99% turnira ali su svi bili u fazonu daj da igramo sa njima, da im otkinemo bar jednu partiju pa da posle drkamo na replay!!!

Sc2 igraci = sisice malene?

Ili je to mozda dezinformacija? [:D]

i onda dosao neki klinac vladica i sabio hica :) :) :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da covek dodje na ovo cisto kao gledalac ?

Dosao bih sa ortakom da gledamo malo SC2 meceve, kontam da ce biti neki tv i neko da obzervuje :) Par piva i da uzivamo, jos ako Beasty igra super !

Pitam zbog guzve, ako je mali lokal a puno ljudi onda je bezveze praviti guzvu igracima.

Pozdrav, hvala i svaka cast za trud i organizaciju !!

Link to comment
Share on other sites

Sad sam dosao iz Kgb-a. Manje/vise je sve srednjeno sto se organizacije tice. Sto se tice obza, racunar na kom treba da se obza nije bio dostupan, tako da nisam mogao da podesim strimovanje itd. Shakal mi je rekao da ce biti postavljene 3 plazme u hodniku van igraonice, kao i sto za kompom gde ce se strimovati. Sedecih mesta nece biti, tako da ce svi koji budu zeleli da gledaju meceve biti prinudjeni da to rade stojecki.

Link to comment
Share on other sites

jel moguce da covek dodje na ovo cisto kao gledalac ?

Dosao bih sa ortakom da gledamo malo SC2 meceve, kontam da ce biti neki tv i neko da obzervuje :) Par piva i da uzivamo, jos ako Beasty igra super !

Pitam zbog guzve, ako je mali lokal a puno ljudi onda je bezveze praviti guzvu igracima.

Pozdrav, hvala i svaka cast za trud i organizaciju !!

nije bas mali lokal, samo moze da bude zeznuto ako svi kompovi budu u 1 redu. ali mocicete da gledate bez problem ja mislim.

~~

Link to comment
Share on other sites

Da malo pojasnim stvar sto se tice qualy-a

Taj rumun ( inache moj licni prijatelj ) je kupio DREAMHACK licencu za 2 counter-strike slota i 1 starcraft2 slot na DREAMHACK-u u Swedskoj,koliko sam ja upucen da bi se kupio SLOT na DREAMHACK-u u SWEDSKOJ kosta oko 1000 eura, ove kvalifikacije koje MI pravimo ovde su NACIONALNE i pobednici ( 2 cs ekipe i 1 sc2 igrac ) koji pobede kod nas idu u RUMUNIJU na REGIONALNO takmicenje , gde ce FINALISTI ( znaci 2 ekipe CS koje se nadju u finalu ) ici u SWEDSKU na GLAVNO FINALNO DREAMHACK takmicenje , sto se tice SC2 .. onaj koji bude pobedio u RUMUNIJI na REGIONALNOM takmicenju ce ici u SWEDSKU NA GLAVNO FINALNO DREAMHACK takmicenje.

E sad, sto se tice puta u rumuniju, ne postoji ni 1 autobus koji vozi za rumuniju .. okrenite autobusku stanicu videcete sta ce da vam kazu da ne postoji ni 1 autobus da vozi tamo , a cene avionskih karti su ABNORMALNE, ja sam jedva nasao neki minibus koji ce voziti nas tamo u rumuniju ..inace i cene tih minibuseva su OMFGFFS znaci UDARANJE I KLEPANJE PO USIMA.

Ja mogu da pitam rumuna da neko ko hoce ako ne prodje ovde kvalifikacije da li moze tamo da dodje i da igra, ali ono to brate mnogo kosta da neko ide tamo :D, prvo ne znam kako bi putovao ( najverovatnije avionom samo jer nista drugo nema a kosta papreno ) + tamo smestaj i + da se snadje da nadje to u rumuniji :D tako da ono pitacu ga ja danas za to pa cu vam reci dal moze ili ne moze

Sto se tice KGB-a i gledanja meceva itd..ja stolice ne mogu da obezbedim nikako da budu napolju u hodniku, sto se tice neko je napisao da ne moze da se dise u hodniku itd.. to nije istina :D, nije leto sada pa da klime rade 30000stepeni pa da ne moze, veoma je prijatno i OK sto cete videti i sami kad dodjete :), TheMist ce u subotu streamovati sc2 i moci cete da pratite i gledate

Svim ucesnicima turnira ce biti obezbedjeno pice ( ultra energy ) , nadam se da ce biti i za gledaoce :)

Eto :)

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...