Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Ma prodao sam do sad 2 acc i nije bilo nikakvih problema samo sam izgubio username/pass od prethodnog accounta na klanruru pa sam sad napravio novi,a nerazumem koja je poenta tvog napadanja odma na mene kao da sam neki skamer.

A to da li cu prodati ili necu acc nije apsolutno tvoja stvar.

Link to comment
Share on other sites

Ret, Druid Feral i Priest

 

Ljudi koji igraju ovaj setup sto ti igras ili PHP mogu da budu mentalno zaostali ljudi sa 2 prsta na obe ruke i da dobijaju rank 1 timove hodajuci unazad , evo ti jedan quote

 

 

"i onda cak i sa tako kurton klasom

outplayejemo ove mentole sto igraju ret/disc/x

ali pobede na kraju jer me ubiju u silencing shotu na vladi ili triple dr treant stunu od 0.003 sekunde

i lik mi whisperuje GG

posle

pa kicmu bi mu slomio i pio sok kroz rupicu"

 

"a taj njihov mongoloidni setup

da bi igrao

treba ti jedan dreser , nekoliko banana i tri simpanze"

 

 

5.3 je najgori patch od sezone 1 do sada . Nikada u zivotu se nisu desavalo da tri debila koja apsolutno nemaju predstavu sta rade mogu da dobijaju igrace koji su 200 puta bolji i koji izvode takve akrobacije po areni o kakvim ova 3 idiota gorepomenuta retarda mogu samo da sanjaju i za 20 zivota nece da urade nista ni blizu tome.

 

Hidra je cale pristova i dalje ako pogledas sa vremena na vreme njegov strim i vidis kako igra shvatices koliko je dobar. Ustvari neces posto si 1200 covek i ti ono sto on uspeva da uradi u toku jedne partije ti i ne primetis posto ti je vizija gejma ogranicena na target koji udaras ili na lika koga hiliras. Da bi ti shvatio sta hidra radi moraces da pustis stream na slow motion. Car deathuje svaki scatter od hantera i guisuje svaki drugi trap ali to nema veze. Bitno je da je igra toliko retardirana da covek koji hoda u nazad lupi kurcem po tastaturi stavi ga u instant cc i pritisne how za 250k i gg outplayovo si hidru.

 

Molim te prestani da postujes ovde neko vreme otiso sam da se ispovracam posle citanja tvog posta

Edited by Capma
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji igraju ovaj setup sto ti igras ili PHP mogu da budu mentalno zaostali ljudi sa 2 prsta na obe ruke i da dobijaju rank 1 timove hodajuci unazad , evo ti jedan quote

 

 

"i onda cak i sa tako kurton klasom

outplayejemo ove mentole sto igraju ret/disc/x

ali pobede na kraju jer me ubiju u silencing shotu na vladi ili triple dr treant stunu od 0.003 sekunde

i lik mi whisperuje GG

posle

pa kicmu bi mu slomio i pio sok kroz rupicu"

 

"a taj njihov mongoloidni setup

da bi igrao

treba ti jedan dreser , nekoliko banana i tri simpanze"

 

 

5.3 je najgori patch od sezone 1 do sada . Nikada u zivotu se nisu desavalo da tri debila koja apsolutno nemaju predstavu sta rade mogu da dobijaju igrace koji su 200 puta bolji i koji izvode takve akrobacije po areni o kakvim ova 3 idiota gorepomenuta retarda mogu samo da sanjaju i za 20 zivota nece da urade nista ni blizu tome.

 

Hidra je cale pristova i dalje ako pogledas sa vremena na vreme njegov strim i vidis kako igra shvatices koliko je dobar. Ustvari neces posto si 1200 covek i ti ono sto on uspeva da uradi u toku jedne partije ti i ne primetis posto ti je vizija gejma ogranicena na target koji udaras ili na lika koga hiliras. Da bi ti shvatio sta hidra radi moraces da pustis stream na slow motion. Car deathuje svaki scatter od hantera i guisuje svaki drugi trap ali to nema veze. Bitno je da je igra toliko retardirana da covek koji hoda u nazad lupi kurcem po tastaturi stavi ga u instant cc i pritisne how za 250k i gg outplayovo si hidru.

 

Molim te prestani da postujes ovde neko vreme otiso sam da se ispovracam posle citanja tvog posta

 

Ne mogu bilo je jace od mene :D

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kako ovaj sarma bode u meso nebitno za ovog lika sto se gubi gore,igram prista i DK inace i imam ortaka nije hidra ali ima ono sto ja nemam(kao sto kaze gospodin sarma gore viziju da jedva mogu sebe da gledam i ne do bog jos koga hilam) ovaj ima taj neki pregled cele arene i bez addona suri i ostalih sranja koji su potrebni nama botovima,iako necu za 5 mojih zivota igrati kao vi pustim te vase klipove ili cesto hidry  pa po 10 puta gledam jedan te isti i kao bosanac kad mu pricas vic iz 5 ga skapira meni jos vise treba ali svakim gledanjem me likovi sve vise oduseve a tebi i sarma i onom miroxu na onom klipu svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze ovaj 5.3 je najvece sranje u istoriji WoWa , a hunteri su jebeno , nevjerovatno OP u MoP'u . Ja igram sa SP , hunter pokida . Onaj njegov stampedo mi kida zivce , odma pocnem lupati i bacati stvari sa stola .  A on kao pussy tamo trckara i udara neprestano 1,2,3,4,5  , ima mnostvo instant spellova i cast while run . A sto se tice Hidre nemam komentara , jer su svi suvisni . On je stvarno , bar po meni najbolji priest u istoriji WoWa , a i na neki nacin hiler .

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Cisto da se nadovezem na pricu o 5.3 patchu i ovoj sezoni . Igrom slucaja delim misljenje sa Miroxom ( pogledajte klipove koje je Capma postovao ) koje je on vise puta izneo na AJ . Mene ne interesuje ko je ''OP'' a ko nije , ali po meni ovaj patch je za rogove na granici neigrivosti ( jel se ovo pise zajedno ???!???! ) ... Nisam igrac na nivou Miroxa , Khune i drugih rank 1 - glad rogova , ali nisam ni 2000 rejtovan debil , tako da mislim da znam o cemu pricam . Gadi mi se zivot kad udjem u arenu i vidim da igram protiv jungle cleave-a ili protiv ret/hunt/disc ili u najgorem slucaju kad vidim ret/feral/random healer mogu samo da stisnem alt+f4 ... 

Jos jedna jako bitna stvar , igrica se svela na 5 sekundi nastackovanih cd-a . Dzabe ti da li si ti Hydra , Zunyaki , Cdew ili bilo koji healer , kad te hunter/ret/feral/elemental u bukvalnom smislu globaluje i ti ne mozes nista tu da uradis . A slazem se sa Capmom sto se tice Hydre , decko je bio i ostao najbolji priest . Igrao sam protiv njega , 7 od 10 blind-ova  je deathovo ( i pored toga sto sam ''dzukovo'' blind na foru ) . Izvinjavam se na wall of text :-)

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...