Jump to content

WoW pricajte!


Kemp.

Recommended Posts

Nema to mnogo veze sa patchom i zavrsetkom sezone, tih 800k ljudi sto je quitovalo u poslednjem tromesecju verovatno ne spada u ljude koji su ocistili 7/7 hc firelands i obezbedili gladiatora u areni, ljudi su jednostavno zasiceni igricom. Uzmi sebe kao primer, posto sam iz ranijih prica shvatio da igras josh od vanile. Na primer, koliko si igrao igricu na nedeljnom nivou pred kraj tbc-a a koliko igras sada?

Link to comment
Share on other sites

Slažem se u potpunosti, razlog iz kog sam ja prestao da igram je previše vremena provedenog u igri radeći ništa ili ponavljajući jedno te isto.

Kao što sam i ranije postovao na wow forumu, igrica je redom propadala između ostalog zbog loših novina koje su vremenom uvođene:

- FLY mount, ili da ga nazovem ubica world pvp-a.

- Summoning stone, nema više teranja mounta kroz BRM i ostale krajeve, čopore od 40+ ljudi koji krše sve redom, gankovanja ispred aq i ubrs-a

- Queue is pizde materine

- paladini u hordi, shamani u alijansi

Realno u poslednje vreme igramo tetris, bez trunke RP-a, što se njih tiče mogu da obrišu sve regije i ostave samo glavne gradove, neće biti velike razlike jer niko više ni ne izlazi van.

Umesto da su ubacili malo više bosova van instanci, neke pvp scenarije sa korisnim nagradama, wanted player system, custom mount option, opciju da guilde kontrolišu regije i iz toga dobijaju golde, iteme, matse i slično... Ali njih boli qrac za igru staru 7 godina skoro.

...

Link to comment
Share on other sites

Po mom nekom misljenju , izgubili su toliki broj igraca iz par prostih razloga . 1) Mmr bug 2) Content je dosadan i posle nerfa suvise lagan 3) Sezone koje traju predugo 4) Rbg hackovi i rbg's uopsteno . Ovo su neki moji razlozi zbog kojih bi neko quitovo igricu .

@Supyoyo - Ne mozes da poredis igranje tada i sada ( ovo sto si pitao Killy-a ) . Tad si imao razlog da igras , dal to bio grind reputacije , dal bg's , dal neki raid da pokupis jos neki item , nije bitno , sad je sve na tacni , stavis tabard i ides u heroice na klik i grindas i gear i reputaciju . Iole ozbiljniji guildovi ciste sredom uvece 7/7 hc ili 6/7hc i onda ne rade nista do sledece srede . Igrica je monotona i polako postaje uzasno dosadna . Ja je igram zbog ljudi sa kojima se druzim i ok mi je . Desi se da ne ulazim u igricu ali vent je upaljen . Iskreno vec vidim 4.3 patch koji izlazi u decembru i traje do septembra sledece godine . U medjuvremenu izlazi SW:Tor , GW2 , Diablo 3 ... Videcemo sta ce biti , al da im se ne pise dobro , ne pise im se ! [xx(]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, ja upravo sebe držim na tankom ledu, već 10ak dana mi je Panta speed dial No1 na fonu i samo čeka da bude pozvan. U međuvremenu igram LOL onako tipa casual [:D]

Čekam taj 20ti Dec. pa da vidim na šta će Star Wars da liči i da li će opet biti onaj osećaj koji sam imao kad sam krenuo da igram WoW na Haomarush-u i trčao za Salcem i Tarabom, postavljajući glupa pitanja i oduševljavajući kako igraju Soulless, Perun, Mikrostalja, Kha i ostali koji su bili iznad lvl 30... Meni je trebalo realno 3 meseca da uzmem lvl 60 ili nešto malo manje.

Kao što sam rekao, ovde sad sve radiš automatski.

...

Link to comment
Share on other sites

Nisu smeli da diraju HC raidove. Trebali su da ih ostave ultra mega giga teškim, skoro nemogućim za uraditi. Normal neka ostane casual igračima i to je to. Jedino što po meni kvalitet opreme treba da bude isti, izgled hc seta i normal seta je ok da se razlikuje ali kvalitet treba da bude jednak tako da casual igrači nemaju razloga da traže hc nerf. Postoji milion drugih načina da nagrade hc raidere a da to ne bude u kvalitetu opreme. Takođe, ubili su u pojam sa 14355 titula koliko ih po mojoj računici trenutno ima ingame.

...

Link to comment
Share on other sites

Istina . Sranje je krenulo od wotlk-a i 5 vrsta bedzeva , pa onda ovaj dungeon finder , pa ti capovi sto kaze Kemp . Ne znam evo drugar se prebacio na Sylvanu horde pre 10-ak meseci mozda i vise , pricao je sa tobom Kemp pre koji dan , u Swordu je , oni ociste 6/7hc u sredu uvece i onda se smaraju ne znaju sta da rade . Verujem da je u ER-u isto tako . Pogledajte sticky koji je napravio Killy pre 4+ godine i rankove nasih igraca , nostalgija sabija [:o)]

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Po meni wowu samo fali malo vise aktivnosti van instanci ili battlegroundova, kao sto je naopako spomenuo, fale world bossevi, u vanili su se mnoge gilde klale da dodju do tog bossa mass fajtovi, sad od toga nema nista.. sve u svemu mogla je igra u boljem pravcu da se razvije.. ukinuti pvp arene i slicno :tf: i napraviti da se ljudi kolju po regijama i tako zaradjuju honor plus neki pvp questovi (i opet da se ubace dishonorable killz) :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

....Nijedan wow igrac nece bataliti svoj wow account koji igra godinama da bi probao novu igricu koja JE fail

FIXED

Realno probao sam i RIFT i dosta drugih, probacu i SWOTR ali ne drzi paznju toliko. WoW se igra sad po nekoj navici u nadi da ce ispraviti bilo sta.

Link to comment
Share on other sites

Jbg i blizzard je na sjebanom mestu , ako vrate " grind " fazon igranja ljudi ce da kukaju kako je to za no lifere , ako ostave ovako , dosta ljudi kuka kako je ovo za cassual igrace . Ne znam da li ima sredine , iskreno ja bih voleo , verujem i vecina vas ovde , da se vrate dani grinda i dani kad si bio deo servera na kom igras . Sad sa jednim klikom ulazis gde 'oces a "server community" ne postoji . Jos i ovaj real id sad sto mozes da se queue za dungeon sa drugarom koji je sa drugog servera . Ocaj zivi .

I slazem se sa Coyote , world bossevi + delete dungeon finder = Mnogo bolja igrica imo !

PVP = Player VS Pillar

Link to comment
Share on other sites

Problem sa tim "world" akcijama je sto favorizuju stranu na serveru koja ima vise igraca i pravi lagove i crash servera. Zato su i odustali od svega toga i presli na instanciranu makljazu gde je limitiran broj igraca. Inace da je igra ostala kao sto je bila u vanili crkla bi odavno, WoW je i dostigo peak u broju igraca davajuci sve i svasta free tokom Wotlk. To sto neki ocekuju da za 13 evra (ili dzabe sa RaFom) blizzard treba da im pruzi svaki dan 24h zabave je glupo. Ko je pro ima Firelord/Gladiator sada, ko kuka furace Twilight Vanquisher/Patient i u 2012. :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Ispravka, ko je pro furaće gladiator, firelord nema ništa sa skillom.

A što se tiče tvog komentara, niko nije pričao o broju prodatih kopija već o padu kvaliteta igre. Drugo, ne možeš da porediš 2005 i 2010 jer je igra naknadno lansirana na nova tržišta na kojima nije bila 2005, imali su 5 godina da unaprede igRU, meni ne deluje kao napredak to što ne igram RPGMMO tako što ne izlazim iz orgrimara, imam mini igrice koje mogu da igram dok sam online (arena, 5man, bg...) mi pričamo o role play elementu igre a ti bi Hemera to trebao da poznaješ bolje od mene.

...

Link to comment
Share on other sites

Firelord pre nerfa i posle nerfa se isto piše, tako da je titula manje vredna od gladiator. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne pokušavam da trolujem ili slično ali Kingslayer, Firelord, to su titule koje ima ili će imati veliki broj ljudi za mesec, dva. Gladiator mount i ach će uvek više vredeti. Upravo je to ono zbog čega Blizzard ubija igricu sa tim HC nerfovima i piša u lice ljudima koji su ubili bosa pre toga.

Edited by naopako

...

Link to comment
Share on other sites

Firelord pre nerfa i posle nerfa se isto piše, tako da je titula manje vredna od gladiator. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne pokušavam da trolujem ili slično ali Kingslayer, Firelord, to su titule koje ima ili će imati veliki broj ljudi za mesec, dva. Gladiator mounta i ach će uvek više vredeti. Upravo je to ono zbog čega Blizzard ubija igricu sa tim HC nerfovima i piša u lice ljudima koji su ubili bosa pre toga.

lol

Link to comment
Share on other sites

Firelord pre nerfa i posle nerfa se isto piše, tako da je titula manje vredna od gladiator. Nemoj pogrešno da me shvatiš, ne pokušavam da trolujem ili slično ali Kingslayer, Firelord, to su titule koje ima ili će imati veliki broj ljudi za mesec, dva. Gladiator mount i ach će uvek više vredeti. Upravo je to ono zbog čega Blizzard ubija igricu sa tim HC nerfovima i piša u lice ljudima koji su ubili bosa pre toga.

resenje tog problema je jednostavno... ukidanje titula posle nerfa... onda ni igraci ne bi kukali za nerf toliko... bilo bi im draze da tryhard-uju dok jos imaju zbog cega... mene je u wow-u NAJVISE smorilo izjednacavanje 10 i 25 man-a... boli me kurac i za kvalitet gira i za kolicinu dropa... hocu da radim i 10 i 25 man verziju raid-a iste nedelje...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...