Jump to content

House M.D.


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odlicna epizoda, cak je i slucaj bio ok, jos samo da prestanu da prave awkward scene napada i pun pogodak.

Ono sto mi je zanimljivo, pogledam preko dana na tv-u neku epizodu, trenutno je treca sezona mislim, i primetio sam da je tad snimano uz jedan mnogo vedriji filter, nekako mi je ovaj trenutni isuvise mracan, kao da svo vreme snimaju u neki sumrak... I da, nije to do tv-a/kompa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zaista odlicna epizoda, posle one sa lutkom koja je jedna od najgorih u celoj seriji...

Dakle, Vilson izgleda umire, sto nagovestavaju i naslovi sledecih epizoda, ali mozda je opet neka caka u pitanju, iskreno, voleo bih da jeste, glupo je ubiti takvog lika :)

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Spojler incoming

Potvrdili su da se vracaju katner, masters, kameron, i 13ica u finalnoj epizodi, sta li su smislili ... :)

Katner? Baš me zanima šta su smislili pošto koliko se sećam on se upucao :)

I šta je beše bilo sa Masters? Uopšte se ne sećam, mada ionako je sva tunjava bila tako da je i nebitno...

Link to comment
Share on other sites

Katner? Baš me zanima šta su smislili pošto koliko se sećam on se upucao :)

I šta je beše bilo sa Masters? Uopšte se ne sećam, mada ionako je sva tunjava bila tako da je i nebitno...

Nista, ona je bila tu samo kao student , pa je imala izbor, da ostane ili da ode, i otisla je.

A vezano za Katnera, sigurno nekakvi flesbekovi i halucinacije, nema druge opcije :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imao sam i ja ta pomesana osecanja, ali kontam da je tako uvek kada se radi o poslednjoj epizodi necega sto pratis vec toliko godina. Isao sam da prosetam, nekih desetak minuta, da bih dosao da zakljucka da je ipak odlican kraj. =)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...