Jump to content

Novi guild na Sylvanasu


Dishaa

Recommended Posts

Pozdrav Svima pre par dana sa par Ortaka sam se transfer na Sylvanas i oforimili smo novi guild svi smo imali dobar progress u starom guildu 7/7 old contect 8/13hc ali boze moj trebali smo vise ali smo se transfer tako da nam trebaju Ljudi Koji hoce da raiduju a i rbg team cemo da oformimo.. Tako da ako je Neko zainteresovan Wisp in game Dishaa ,Krstaa,Moltenus Pozdrav svima :) guild se nalazi u allijansi

Edited by Dishaa
Link to comment
Share on other sites

Ne znam odakle da krenem i kako da to napisem a da ne ispadnem apsolutno govno prema tebi.

Srpski gild na Sylvanasu u koji primate "sve balkance" za raid i rbg a pri tom pricas o hc progresu? Realno je k'o Supermen....nisam izdrzao, pogledao sam roster - prvo ime koje mi je izbilo oci i nataklo ih na kitu za voznju toboganom je bilo Srpskivitezz - paladin... Ne poznajem coveka, ne znam ko je ni kakav je, kao igrac ili irl. Takvo ime obicno profilise ljude u onu kategoriju od koje svi nasi iole ozbiljniji igraci beze.

E sad, razmisli, koga mozes da privuces time? Koja ti je ciljna grupa? Sta zelis da postignes? Da raidujes ozbiljno ili da radis ozbiljan pvp?

Nemoj da se ljutis, pricam dobronamerno. Ako zelis neobavezan gild u kojem mogu da se nadju SVI ljudi sa prostora ex-Yu koji izraze zelju za tim - onda ok. Ako zelis da radis nesto ozbiljno, gde je potrebna doza samokontrole, pozrtvovanosti, ozbiljnosti i posvecenosti - onda si mnogo jako mnogo puno jako mnogo omasio nacin na koji pises reklamu za taj gild.

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Mi smo otvoreni za sve Balkance ali naravno ima da izaberem naljbolje Ljude koji ce da raiduju koji imaju vec Neki progress ...Kao sto sam Napisao imam Ljude koji trebaju da udju jos imaju iskustva u raidovanju i u pvp-u ..a i sta je tvoj problem nema gde god se okrenem neko hejtuje juce promovisem gild na trade umalo nisu banovali ceo server pocela nacionalna rasprava hrvata srba svih sa balkanaca znaci trade je bio pun nasih sranja ..Mislim strasno covek napise normalnu stvar a ovaj oce da ubije coveka.

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ako se heroj zove srpskivitez, imao sam jednog paladina mog koji se zvao Serbiantank, bio medju najjacim tankovima na serveru namerno sam dao to ime da nerviram holandjane koji nas mrze, a koji cine trecinu populacije na tom relmu, jebao ih hag i ratko mladic i karadjic zajedno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...