Jump to content

CS:GO pričajte - slobodna diskusija


qbA

Recommended Posts

imho, ja više verujem da su se pro gejmeri sami od sebe prebacili na go.

prosto, shvataju da imaju određeno znanje igre, i da je go najbliži toj igri i da je on jedina igrica u kojoj mogu da ga iskorite. 1.6 je na pro nivou ćao, a oni su se na vreme ubacili u igricu koju iole znaju da igraju odmah na početku, da bi odmah bi li dobri u njoj i uzeli paru i slavu. isto tako i za igrače koji se vraćaju iz penzija i neaktivnosti. vide svoju šansu gde svi kreću od neke nule, pa žele da budu najbolji.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bas, to vise vazi za igrace koji su bili losi u CS 1.6 ili CS:S, pa se sad nadaju da u CS:GO mogu biti u samom vrhu i samim tim skupiti taj neki krem koji trenutno nude sponzori. Sto se tice povratnika tu su cisto pare i marketing u pitanju. Ljudi posteno unovcavaju prethodno stecenu slavu, nema tu sta :)

Link to comment
Share on other sites

a sto postoje lepe fontane, pa onda ribice koje plivaju, pa skoljke od automobila na svakom koraku...

pa onda, trave, biljke, cvece.. parkovi.. nema sta nisu nabacali.. po koji krevet, kuhinja, ali bukvalno... i tako, bas sve ima !

pucanje se ne razlikuje mnogo od 1.6, ne znam zasto dramite..

i kako ste igrali u 1.6 isto cete i ovamo ...

potrebno je malo vremena da se naviknete na modele, i uopste na ove uredjenije mape.. ali to uopste i ne treba pominjati..

u prednosti ovi likovi sto su igrali sors i ostale gluposti, pa znaju razne flesheve... kad bi dosli da igraju cs 1.6 rundu ne bi uzeli

igrice se razliku, zato i zalimo mi sto smo igrali 1.6

a i ovamo u cs;go covek se krece kao da ima 80kg na svojim ledjima,

u 1.6 je kretanje bilo mnogo slobodnije, i to takodje nedostaje...

ali eto, valjda ce promeniti nesto, mozda i nece, mamu im nataknem ! mogo je cs 1.6 jos da se igra ! : DDD

Edited by remaks
Link to comment
Share on other sites

Jutros sam kupio CS:GO i razocarao sam se jos vise. Ne znam da li je to zato sto sam igrao po public serverima i dm-ovima, ali bas deluje pretrpano sve. Mozda je na cw/mixu malo bolje.. Recoil je cudan do jaja, modeli su gadni kao da imaju stap u guzici svi, mape su odvratne! Al' dobro, da nikad nisam upalio 1.6 mozda bih cak pomislio da je zanimljiva igrica u neku ruku. Sve u svemu, govno.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

i na cw/mixu je isto. recoil je skroz drugaciji, i odnos pusaka takodje..

tako da se desi da uleti lik sa pumparicom i jebe mamu svima,

ili baja kupi 2 pistolja i nabije sve..

a ti nosis kalas, pa se desi situacija kao da ga gadjas sa nekom vodenom puskom..

jedino je dezert ostao isti. haha

kao da si uzeo top da pucas : D

Link to comment
Share on other sites

Jutros sam kupio CS:GO i razocarao sam se jos vise. Ne znam da li je to zato sto sam igrao po public serverima i dm-ovima, ali bas deluje pretrpano sve. Mozda je na cw/mixu malo bolje.. Recoil je cudan do jaja, modeli su gadni kao da imaju stap u guzici svi, mape su odvratne! Al' dobro, da nikad nisam upalio 1.6 mozda bih cak pomislio da je zanimljiva igrica u neku ruku. Sve u svemu, govno.

Niko nije rekao da je igra ful, mada govno svakako nije. Mozda da si video kako se igra izmenila od pre 3 meseca kad je bila neigriva imao bi drugacije misljenje. Ono sto igra ima svakako je potencijal...

Link to comment
Share on other sites

pametan predlog...

inace ima naroda koji igra cs;go,

ali svi koji su do sad igrali i dalje igraju 1.6

mali broj ljudi je ostavio 1.6 i preso na cs;go

neki jos uvek ne mogu da kupe igricu, ili imaju slab komp..

i ako bude prelaza masovnog, ne moze se desiti odjednom.. potrajace par god sigurno..

ili ce posle godinu, dve, vratiti cs 1.6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...