Jump to content

Ruma FTW! :)


rio

Recommended Posts

Sramota...Mi iz Beograda (i Zajecara) ,ovi momci iz Jagodine (+ najavljujem Vranjance ako se budu skupili) bukvalno dajemo sve od sebe kako bi se ovaj turnir desio,a oni kojima je to na 5 minuta od kuce,ne mogu da dodju i da ispostuju...Ne znam koja je fora odustati zbog slabog interesovanja kad zbog toga ne odustaju ekipe iz drugih gradova, jos gore ako je u pitanju manja nagrada...pa evo ja cu da im kazem,i da je nagrada 50 soma,oni je sigurno ne bi poneli kuci :) (ovo malo prozivanje mozda ispadne na dobro s obzirom na nas temperament )

Ajde skupite makar da bude tih sigurnih 6 ekipa da moze lepo da se igra, ni mi nismo u punom sastavu al ipak dolazimo da se druzimo i igramo.

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

Sta da ti kazem, ne mogu ja nekom da naredim da dodje i da 3 livade eto tako... ljudi nece da igraju i to je to... oni koji su hteli sada su u jednom timu..

Samo nemoj da lupas gluposti o tome ko ce sta da uradi i kako, pogotovo da prozivas. To nikako ne podrzavamo :).

Ovo je za nas najvise druzenje i dobra DotA...

tt

Link to comment
Share on other sites

nisi me razumeo,al nije ni bitno... Ovako,mi bi zahtevali da znamo da li ce biti turnira (za sta je nazalost potrebna jos 1 ekipa minimum) zato sto zamena za naseg igraca ima jos neku opciju da otputuje...da dzabe coveka ne lazem kako ce da bude turnira i da treba da odlozi put. Tako da do veceras ako moze samo neko da se oglasi povodom toga. Hvala

srešćemo se mi u jednoj mračnoj ulici...

Link to comment
Share on other sites

eo.. ae ako ocete nama fali 2 igraca iz karlovaca , mi smo vec prijavljeni al fale na 2 igraca solidna da ne vodimo neke nubare... pa ako imas ti nekog povedi jos.. javi se!

Nije problem, msm da mogu jenog naci, al Decerto nisu jos sigurni da li mogu, zbog ispita valjda, javice danas dal mogu :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...