Jump to content

fallout 3 new vegas - help


qwert00

Recommended Posts

Dakle, ukratko uzasno nervirajuci bug:(

Ne mogu da pricam sa Mr House-om iz kazina lucky 38....posto sam lagano igrao igricu ispostavilo se da sam u vaultu 11 bio mnogo pre dolaska do kazina lucky 38 (i to je dovelo do poznatog buga - nakon koga te roboti u lucky 38 uvek napadaju i za to sam nasao resenje http://www.reddit.com/r/fnv/comments/e9j1x)

Dakle setally 1267AB 0001B2A4 resava problem sa robotima, ali nakon toga ostaje problem da ne moze da se prica sa Mr Housom (http://www.gamespot.com/pc/rpg/falloutnewvegas/show_msgs.php?pid=959559&topic_id=m-1-57024405)

Za ovo vec uopste ne nadjoh resenje..jer mozda neko zna resenje? Jer bas opcija alijanse sa Mr House-om mi je zbog glupog buga nemoguca [b)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

koje jos imas opcije beshe, pored alijanse ?

pa posto ne moze da se razgovara sa njim, nemam nikakve opcije:) a sve ostale opcije koje ukljucuju njegovu(Mr House) eliminaciju su naravno tu...Ono sto sam hteo je da nakon razgovora sa njim donesem def. odluku...ali zbog buga nista od toga...i sve to samo zato sto sam negde ne pola igre upucao 2 turreta koji su greskom i bez ikakvog pravog razloga "pripadali" Mr House-u... [:(!]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

pa sta ces, moras da odgovaras za svoje postupke

choices&consequences....choices&consequences....

:tf:

da odgovaram za propust programera tacnije:D i glupo pogresno vezivanje 2 turreta za MrHouseovu opciju:)

inace vault 11 je bas ekstra uradjen, u pravom FO maniru (ako se neko ne seca, to je vault gde overseer ubijaju na kraju mandata:) )

edit:

da se vratim na temu, ako neko zna za resenje problema, molio bih da se javi [;)]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...