Jump to content

Momacko veche


Recommended Posts

Ma opustencija mi je, upoznao sam buducu suprugu u mmorpg-u Conquer Online, a posle smo pikali zajedno i WoW, Resident Evil etc.. [:p]

Sad istina da se ona oladila od igranja, sedne katkad za partiju Simcity-ja, ali joj ne smeta sto ja drvim ko posednut.

Najace mi kad me tera uvece da igram Starcraft 2(a i Broodwar pre), jer voli da gleda pred spavanje [8D]

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

igraces se dok ne dodje dete :)

THIS!

Dok nije bilo dece, ja igram, ona se igra, everybody is cool. Sada mogu da igram samo nocu ili kada deca spavaju (tj. u svakom sluchaju quality time ce biti podeljeno izmedju 3 stvari - sex, games and movies).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pa ni sad nemam nesto lufta za vrludanje, od posla i svega drugog. Cenim da imam jos barem godinu dana dok ne dodje prvi indijanac, vec sastavljam listu igara koje sam propustio.

A ono gejming vece smo sada prosirili na svaku nedelju, previse je fun to not. Kakav je hokej 2k11 u 4 igraca, jel zna neko?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Dok nije bilo dece, ja igram, ona se igra, everybody is cool. Sada mogu da igram samo nocu ili kada deca spavaju (tj. u svakom sluchaju quality time ce biti podeljeno izmedju 3 stvari - sex, games and movies).

sve znam u teoriji a u praksi nemam pedstavu kako ce da funkcionise :) videcu u stvari od nove godine taman da se jos malo izigram i onda... ko zna :|

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...