Jump to content

Potrebna dva Igraca za Arena Pass 2011


Silencer

Recommended Posts

Naravno :) evo sredujem video zapis, sa arena pass servera, kako to izgleda ;) znaci ludnica ispred SW-a i Orgrimmara, cekam da blizz otvori sarmi i killiju accounte za arena server.

Renderujem video zapis atm :P

To, to! 'Tedoh da metnem neki smajli koji navija, ali nema ništa odgovarajuće. 'Ajde srećno!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ho, ho, ho! O istom trošku si postao čovek i feget. Čovek jer si u hordi, feget jer si usrani blood elf. Ali, gz, u svakom slučaju.

A što pričaš na engleskom, koj' kurac?

Jebiga naterali me killy i sarma :P

Sto se engleskog tice, traze banditi iz blizzarda na engleskom / france / german :( ne kapiram sto al jebiga moram da fallow the rules.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebiga naterali me killy i sarma :P

Sto se engleskog tice, traze banditi iz blizzarda na engleskom / france / german :( ne kapiram sto al jebiga moram da fallow the rules.

E, jebi ga, sad mi nisi dao nijedan razlog za dalji flejm. [:p]

'Ajd, navijam za vas.

A bilo bi lepo da se i ostali wow rurovci uključe u navijanje.

Link to comment
Share on other sites

Dugo nisam ovako uzivao gledajuci Wow film. Sve pohvale Stivenu koji me je nasmejao osvojim komentarima. Killy i Sarma maximalno profesionalno su odradili posao.

Ali ono sto me je ostavilo bez teksta je koliko opusteno igrate arenu (Sarma i Killy), bez nerviranja... Samo da bebcu prestanu grcevi nocu i moracu da se vratim WoW-u! :-) Naravno, daleko ispod vaseg nivoa ali bitno je da uzivam malo po arenama i bgovima.

Ako budes imao jos snimaka samo ih kaci!

Link to comment
Share on other sites

Ali ono sto me je ostavilo bez teksta je koliko opusteno igrate arenu (Sarma i Killy), bez nerviranja...

lol. na lajvu cupam kosu na 2500 ratingu kad izgubim jednu partiju a pre sam na bilo kojijim partijama iznad 2.2 vristao na skajpu i lomio tastature

sad igram opusteno jer znam da stiven hoda u nazad :D

Link to comment
Share on other sites

lol. na lajvu cupam kosu na 2500 ratingu kad izgubim jednu partiju a pre sam na bilo kojijim partijama iznad 2.2 vristao na skajpu i lomio tastature

sad igram opusteno jer znam da stiven hoda u nazad :D

:-) ima logike... Kazem, cudno mi bilo da ste Vas dvojica tako smireni! Mada za Sarmu mi Mikla i ranije pricao da je smiren u areni.

Sve pohvale u svakom slucaju, 3 puta sam odgledao film i uzivao stvarno!

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Sta da radim trudio sam se max da vam bude zanimljivo dok budete gledali. Realno mozda je glupo sto sam ugasio ingame sound i sto nema muzike, al mislim da je win da cujete nase komentare.

Ipak nisam hteo da pustam video zapise kad smo komentarisali o mesarima i pastama za zube. Ne zna se koji je gori papucar Ja ili Capma.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kili je svojevremeno dobijao nervne slomove u toku arena meceva. Jel treba da podsetim na citiram:

NEMOGU DA DODJEM DO LIKA STA JE OVO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! (zviz) (vise tupih zvukova tipki koje padaju po stolu)

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Ay ay ay, naranjes en la cabesa! Ima Ghostcrawler da rerolluje svog priesta kad vidi ovo, necete da ubijete popa ni sa dual box frost dk-om.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...