Jump to content

Yard sale...


millanče

Recommended Posts

E ovako, imam nekih stvari koje su se nakupile, a ne trebaju mi toliko koliko pare.... A 29. aprila dolazim do Beograda, na koncert Guardiana, pa ako ima zainteresovanih, može se tad izvršiti neka eventualna primopredaja... A mislim da nije problem ni slanje... Apdejtovaću oglas kasnije, ako vidim da ima zainteresovanih, sada me mrzi da previše detaljišem, samo ću grubo nabacati šta trenutno imam, koga interesuju neki detalji, slike, i ostalo, neka traži.

1. -Proodat- Logitech MX500 miš, ispravan, u OK stanju, mada bi klizače trebalo menjati, ali i ovako radi ekstra. Recimo, 600 din, ako nije mnogo...

2. -Povučen iz prodaje- Logitech G5 miš, plavi, ispravan, bez tegova i nosača za tegove, opet klizači možda da se promene, mada lepo rade, ali izgledaju malo kao da ih je neki retard bockao... Fali mu jedno 30 cm platnene zaštite na kablu... 1500?

Napomena: prodajem samo jedan od ova dva miša, i to onaj koji prvi bude rezervisan, a drugi ostavljam sebi.

3. -Prodat- Logitech UltraX Media Remote daljinski za komp, stoji već 3 godine, samo proban, bez baterija, i tako to... Možda 800 din?

Linkić

4. DVD rezač ATA Toshiba Samsung SH-S222, proizveden marta 2009. Po rečima prethodnog vlasnika "skoro nekorišćen", ja sam narezao 4 dvd-a sa njim, i nekoliko puta instalirao windowse bez ikakvih problema. 800 din. Crni.

5. Imam AMD Athlon Barton 2500+ procesor, ispravan, ponudite nešto i nosite, ja mu sigurno ploču tražiti neću. Ajde da vam ne bude neprijatno da nudite, recimo da tražim 350 din...

6. Maxtor ATA hard od 40 GB, onaj tanki, normalno prođe testove u PowerMax, normalno uradi Zero Fill Format, instalira sistem, nema nigde loših sektora, ali sitem posle nekoliko dana neobjašnjivo prestane da radi. Mislim da sam probao i sa drugim ATA kablom, ali opet jebe. Možda može da posluži kao pomoćni hard nekome. Ne škljoca. Npr 300 din...

7. Cooler Master CPU Cooler za S478, na znam koji je, ali je na fazon ovog

link

samo što je sve aluminijum, a samo hitpajpovi su bakarni. Ako nekog zanima, okačiću slike. Na njemu je i jedan crni, plastični ventilator 8 cm, sa (činim mi se) kugličnim ležajevima.

8. Elektronika za SATA WD 320GB 8MB, zadnja tri karaktera na oznaci su "0JS", ne vidim ostatak, pocepao sam nalepnicu kad mi je riknuo hard...

9. Razno: neki obični optički Logitech miševi (jedan je USB i sija crveno donjom polovinom), ploča sa s462 i NF2 (čini mi se Ultra) čipsetom, može i sa Sempronom ili Bartonom 2500+, crni dvdrom koji je izgleda OK, nešto procesora za s478... Nemam pojma, možda se još nečeg setim.

10. Matična ploča za Socket462 je Albatron KX18D PRO, provereno je ispravna, NForce2 Ultra, samo ima jednu manu - svega 2 USB porta pozadi, pa ću uz nju dati i USB bracket sa još 2 porta, ako ga nađem. Cene su

Sempron 2500+ 250 din bez kulera

Barton 2500+ 350 din bez kulera

Ploča 1200 din

Ploča+Sempron+kuler 1400 din

Ploča+Barton+kuler 1600 din

Link

imam i 256 mb ddr1, to je 500, uz ploču 400.

11. Oprema za bicikl - ostale su mi dve ručke za kočnice Shimano, oznaka SLR, polovne, vrlo kvalitetne, metalne, sa vidnim tragovima korišćenja. Imaju i neke klipove ispod, koji im daju specifičan, kul otpor pri stiskanju i otpuštanju. Sa njima idu i menjači, ali je levi bio polomljen kad sam kupio bicikl, a sada sam namontirao komplet Revoshift, pa mi je ovo ostalo. Dakle, na levoj nema menjača, a na desnoj je savršeno ispravan menjač, oznaka DEORE DX, sa dve poluge - to se valjda zove šamaraljka - za 7 brzina. Ako nekome kojim slučajem ovo fali da kompletira svoj bajs, cena je 250 din.

2zgwyvq.jpg

Koga šta zanima, neka pita ovde ili na PM, ako trebaju slike za nešto, postaviću...

U principu, hteo bih da kupim Blind Guardian majicu na certu, pa skupljam lovu...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

1. Logitech MX500 miš, ispravan, u OK stanju, mada bi klizače trebalo menjati, ali i ovako radi ekstra. Recimo, 600 din, ako nije mnogo...

stanko, kada ti je rođendan?

šalu na stranu, dao bih ti 600 dinara za taj daljinski, ako je u dobrom stanju. ti beše nisi iz beograda?

Link to comment
Share on other sites

Deal. A daljinski ima plemenito poreklo, naime, dobio sam od Kojota kad sam kupio zvučnike i monitor, davne 2008. godine :-) Stoji u kutiji od tad, ima foliju...

Iz Šapca sam, ako ti se ne žuri, u BG-u sam 29. aprila...

MX500 otišao, G5 povučen iz prodaje...

Daljinski prodat...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...