Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

Izvinjavam se sto psujem, ali ja ne znam kako ste za ime PICKE MATERINE! dosli do tolikog rejtinga... Sad udjem posle 6 partija debila u rankedu sedma pocne super i jave se likovi kao ashe koja gradi 3 BT-a umesto madreda a u protivnickom timu alistar i jarvan... Da ne pricam o mordeu solo na trojicu itd... Svaka vam cast skidam kapu za rejting toliki...

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto psujem, ali ja ne znam kako ste za ime PICKE MATERINE! dosli do tolikog rejtinga... Sad udjem posle 6 partija debila u rankedu sedma pocne super i jave se likovi kao ashe koja gradi 3 BT-a umesto madreda a u protivnickom timu alistar i jarvan... Da ne pricam o mordeu solo na trojicu itd... Svaka vam cast skidam kapu za rejting toliki...

This?! Ok, njoj BT je bullshit item - ali kakav madred? To je toliki waste farmovanog golda i vremena da je to strasno. Patika/IE/Phantom/BV/WM/AI i prijatno cookie cutter build - preko 100 ar/mr, 3000+ hp i dmg da otvori svakome novi cmar. :)))

A stigli smo... nekako. Meni nije jasno kako sam presao 1500, a za kobayu... za njega mi nista nije jasno :D

Link to comment
Share on other sites

kako se nosite sa jebenom oriannom na midu?

banuj je...

Cassiopea sa movement speed quints je counteruje.To rade ovamo gde ja igram.Protivnik ostavi Oriannu da je nasi fp-uju, njihov kapiten uzme zmiju, urnise oriannu.

Cassio i Morgana su joj jedini counteri.I kao sto su ti rekli, ne trudi se da je smaras, ako promasi kuglu, kazni je.

Upravo ovo!Previse gledaju streamove i misle da mogu da rade isto sto i oni!Bas kad sam jurio opet platinu, imao sam nekog mungosa u ekipi (iznenadjenje?) koji je tako ocajan bio da nam nije bilo dobro...I neko iz moje ekipe mu rejdzuje "You ain't HSGG". xD

matoraaa... shen-u se rushuje triforce... you ugly piece of shit... watch own3d.tv triforce is a core for shen!!!

Izvinjavam se sto psujem, ali ja ne znam kako ste za ime PICKE MATERINE! dosli do tolikog rejtinga... Sad udjem posle 6 partija debila u rankedu sedma pocne super i jave se likovi kao ashe koja gradi 3 BT-a umesto madreda a u protivnickom timu alistar i jarvan... Da ne pricam o mordeu solo na trojicu itd... Svaka vam cast skidam kapu za rejting toliki...

znaci yi... znaci noc... znaci shaco... svi usrani heroji koji ce naterati protivnike da se predaju u 20om... ili makar da se posvadjaju da jedan ode afk... u suportnom mozes biti chogat svih chogata... samo ce te obici... kobaya je upalio lee-ja... zato sto lee gankuje na drugom nivou kao car... moral igraca lol-a u solo queue je djubre... omfg tard... prvo sto radim je ignore... i kako da dobijes partiju posle toga? a)ne vidis ally chat b) prepucavas se sa idiotima i gubis cs/lvl/zivce...

ne znam da li vidis zajednicko medju ovim herojima... DZUNGLA... ako mislis da si bolji igrac od ovih sa kojima igras onda uzimas stvari u svoje ruke... najgore sto moze da ti se desi je bot lane... ti delis prvu fazu igre sa covekom u cije mogucnosti sumnjas... ako je taric los bice i cait... ako je janna djubre bice i ashe... i tu bog otac ne moze da ti pomogne...

mene je od 1250 do 1450 boostovao tryndamere...

da glupi prejadni trynd...

"ok guys... ill jungle... dont flame when you see pick... noc/lee/trundle/yi/sta_god are faster then me early... so care... i almost wont gank... qq = ignore ally = -13 elo... if you can hold 4v5 on your tower we will win..."

i idemo split push do smrti :D

jbg preko 1450 ashe uzima exhaust a ne ghost ili tp... onda sam poceo da uzimam ozbiljnije junake... mora i da te kenja jbg :D poslednjih 5 partija se dobro secam:

cho/trundle/zil (specijalno da se userem u annie) /trundle/cho

i za kraj referata: trundle je monstrum junak... MONSTRUM... otporan je na nuklearni napad... poceo sam i lane sa njim :)))

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se sto psujem, ali ja ne znam kako ste za ime PICKE MATERINE! dosli do tolikog rejtinga... Sad udjem posle 6 partija debila u rankedu sedma pocne super i jave se likovi kao ashe koja gradi 3 BT-a umesto madreda a u protivnickom timu alistar i jarvan... Da ne pricam o mordeu solo na trojicu itd... Svaka vam cast skidam kapu za rejting toliki...

Tesko posto su mudraci iz riota izabrali elo ranking sistem koji je predvidjen za 1v1 igre a ne za lowskill 5v5 igru ,tako da ti solo queue stvarno dodje negde 60% sreca ako ne i vise.

U sahu npr ti donosis sve odluke svaku partiju i elo ti je realan posto si sam kriv za svoje greske , a ovde treba 5 random ljudi da se usaglasi (razlicitih godina,inteligencije,zainteresovanosti za igru itd.) sto je potpuno idiotski posto jelte svi smo na internetu najpametniji tvrdoglavi skilleri.

Link to comment
Share on other sites

This?! Ok, njoj BT je bullshit item - ali kakav madred? To je toliki waste farmovanog golda i vremena da je to strasno. Patika/IE/Phantom/BV/WM/AI i prijatno cookie cutter build - preko 100 ar/mr, 3000+ hp i dmg da otvori svakome novi cmar. :)))

A stigli smo... nekako. Meni nije jasno kako sam presao 1500, a za kobayu... za njega mi nista nije jasno :D

gledaj streamove indijancu... ne streamuje kobaya ali bob je tu... a na tom ratingu ili igras sa bobom ili protiv njega :) ima ih ukupno 20 online :D

cela igraonica gleda stream... ja hvalim kobayu... to je moj rur brat kobaya... kad ono 1-7 yorick :DDDDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Tesko posto su mudraci iz riota izabrali elo ranking sistem koji je predvidjen za 1v1 igre a ne za lowskill 5v5 igru ,tako da ti solo queue stvarno dodje negde 60% sreca ako ne i vise.

U sahu npr ti donosis sve odluke svaku partiju i elo ti je realan posto si sam kriv za svoje greske , a ovde treba 5 random ljudi da se usaglasi (razlicitih godina,inteligencije,zainteresovanosti za igru itd.) sto je potpuno idiotski posto jelte svi smo na internetu najpametniji tvrdoglavi skilleri.

Ok.... Ko je nagovorio Tomicu da postuje? SARMO????? WTF?

P.S - Krecem.

Link to comment
Share on other sites

Tesko posto su mudraci iz riota izabrali elo ranking sistem koji je predvidjen za 1v1 igre a ne za lowskill 5v5 igru ,tako da ti solo queue stvarno dodje negde 60% sreca ako ne i vise.

U sahu npr ti donosis sve odluke svaku partiju i elo ti je realan posto si sam kriv za svoje greske , a ovde treba 5 random ljudi da se usaglasi (razlicitih godina,inteligencije,zainteresovanosti za igru itd.) sto je potpuno idiotski posto jelte svi smo na internetu najpametniji tvrdoglavi skilleri.

plus sto se gleda iskljucivo elo... a makar je podjednako bitno da li tvoj drugar ima 10 ili 1000 pobeda... elo hell je za mene izmedju 1150 i 1400 zato sto tu dobijas likove koji su odigrali 10 ranked partija... imao sam i ja 1470 sa skorom 9-2 ali sam bio retard... zato su me vratili na 1100 da naucim da igram... u medjuvremenu dok mi je padao rating ja sam se usrao u ne znam koliko likova... zato sto sam izasao iz normala u kome je pet bilo kojih heroja vs pet bilo kojih heroja realna prica... i gde svako igra sta mu se igra NO MATTER WHAT... i gde se ne zna zasto je top solo a bot duo lane, a ne obrnuto...

Link to comment
Share on other sites

This?! Ok, njoj BT je bullshit item - ali kakav madred? To je toliki waste farmovanog golda i vremena da je to strasno. Patika/IE/Phantom/BV/WM/AI i prijatno cookie cutter build - preko 100 ar/mr, 3000+ hp i dmg da otvori svakome novi cmar. :)))

A stigli smo... nekako. Meni nije jasno kako sam presao 1500, a za kobayu... za njega mi nista nije jasno :D

i onda ti dodje baja sa 130+ armora i ti mu skidas jedva 200-300 po udarcu, ako i tolko :p

Link to comment
Share on other sites

Sarmo hvala na opsirnom objasnjenju ^^ Skontao sam i sam danas da moram uzeti stvar u svoje ruke... iako ni to uvek ne uspe, ali donosi vise eloa nego sto oduzima nadam se... Btw BarcaS sto se tice Alistara imao je tonu armora a ova ni BC ni DW nije imala pa reko daj madred, ali sto kaze moj rodjak stoka je glupa! ^^

Link to comment
Share on other sites

Kad već pominjete solo que...

Ja zato više i ne igram solo que, i to je to. Nije da sam nešto nadrkan, pa se srdim i borim protiv vetrenjača, nego sam mišljenja da nema poente - pomirio sam se sa realnošću. Jedino što kaže sarma, da sam prezajebani skiller sa nekim noobstomp junakom, a nisam, i bitnije - ne želim, nije moj fazon.

Jebiga, ja nisam lik koji želi da uzima stvar u svoje ruke, jer to prosto nije moj stil, i ne uživam ako igram u tom fazonu sve vreme. Ono, volim s vremena na vreme da uzmem xin-a ili tako nekog junaka i izdominiram, ali u većini slučajeva prosto volim da igram tanky ili support junake, poput tarića ili karme - to je moja niša.

Kad sam, na primer, uzeo pre mesec dana da pikam sa yorickom i izgubio jedno 6-7 partija u nizu, rekao sam to je to - više se ne igram. Ako sam ja karan kao budala, gde svaku partiju

  • imam stvarno dobre skorove tipa 10-0-20 (I kid you not, ali ne zato što sam prezajeban skiller, nego stvarno nije bilo teško - svi su bili u fazonu yorick lol noob easy kill, a onda padne gadan sex)
  • prosto vidim koliko sam beskoristan (jer ne mogu da spasim carry idiote da ne idu solo u lejtgejmu i umru)
  • ne mogu da im pomognem da dobiju killove (jer kada npr. bacim ulti na njih i oni se rezuju - u 50% slučajeva krenu da beže ili da se teleportuju u bazu)
  • ne mogu da stignem u velike fajtove (kad se "naša" dvojica zalete na ceo protivnički tim)

I tako dalje... Znači, nema poente da ja bacam tolike sate svog vremena zarad toga, gde sam mogao da uzmem da spremam ispite or whatevah. Daleko od toga da sam ja nešto posebno pa tražim neki primadona tretman, ali ovo me prosto boli kao čoveka.

Ako bih našao neke kul drugare posle elo reseta da pikamo, kul, u suprotnom nema boga da se igram više. Ja stvarno nisam sour loser, i nemam ništa protiv karanja mene od boljih igrača, samo da nije ovoliko besmisleno kao što jeste.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

dodaj nas sto postujemo na ruru i eto ti ;)

u globalu lako je nabaciti do golda samo treba biti

1.smiren i ne trolovati se sa trolovima i idiotima, nego im lepo objasniti sve i biti fin.

2.ne rejdzovati jer + se izgubi partija, plus narednih 10 partija igras ocajno zbog toga.

3. igrati sve heroje koji su potrebni, ali napisati na pocetku "hi guys, i am best as ap mid(jungle,ad,support) i ne nervirati se, i svadjati ako neko instant lockuje i ne kaze 1 rec. posto su takve osobe, svilene mnogo pa se uvrede

4. nauciti od svake vrste heroja bar po 2.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

to je moj rur brat kobaya... kad ono 1-7 yorick :DDDDDDDDDDDD

Priznajem, ja ne znam da igram Yoricka, pickovao sam ga samo zato sto je op.

Inace, to je bio taj period mog srecnog que-ovanja...4 puta za redom protiv Wickd-a, jednom protiv Ocelote-a, jednom protiv Guardsman Boba i jednom sa njim u ekipi.

Kad sam igrao s njim, otisao sam u afk-farm mode.Njegov ortak iz duo queue pobedio sam.

Link to comment
Share on other sites

i onda ti dodje baja sa 130+ armora i ti mu skidas jedva 200-300 po udarcu, ako i tolko :p

E ako je moje da ubijam tenka onda jbga. Ako je vec situacija takva da ima vise njih preko 100 armora, last whisper i resen problem (ps - ja igram sa ArP runama).

BarcaS

P.S - za nekog ko ima puno armor-a lek je last whisper ili eventualno black cleaver, a ne madred ;)

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

Kad već pominjete solo que...

Ja zato više i ne igram solo que, i to je to. Nije da sam nešto nadrkan, pa se srdim i borim protiv vetrenjača, nego sam mišljenja da nema poente - pomirio sam se sa realnošću. Jedino što kaže sarma, da sam prezajebani skiller sa nekim noobstomp junakom, a nisam, i bitnije - ne želim, nije moj fazon.

Jebiga, ja nisam lik koji želi da uzima stvar u svoje ruke, jer to prosto nije moj stil, i ne uživam ako igram u tom fazonu sve vreme. Ono, volim s vremena na vreme da uzmem xin-a ili tako nekog junaka i izdominiram, ali u većini slučajeva prosto volim da igram tanky ili support junake, poput tarića ili karme - to je moja niša.

Kad sam, na primer, uzeo pre mesec dana da pikam sa yorickom i izgubio jedno 6-7 partija u nizu, rekao sam to je to - više se ne igram. Ako sam ja karan kao budala, gde svaku partiju

  • imam stvarno dobre skorove tipa 10-0-20 (I kid you not, ali ne zato što sam prezajeban skiller, nego stvarno nije bilo teško - svi su bili u fazonu yorick lol noob easy kill, a onda padne gadan sex)
  • prosto vidim koliko sam beskoristan (jer ne mogu da spasim carry idiote da ne idu solo u lejtgejmu i umru)
  • ne mogu da im pomognem da dobiju killove (jer kada npr. bacim ulti na njih i oni se rezuju - u 50% slučajeva krenu da beže ili da se teleportuju u bazu)
  • ne mogu da stignem u velike fajtove (kad se "naša" dvojica zalete na ceo protivnički tim)

I tako dalje... Znači, nema poente da ja bacam tolike sate svog vremena zarad toga, gde sam mogao da uzmem da spremam ispite or whatevah. Daleko od toga da sam ja nešto posebno pa tražim neki primadona tretman, ali ovo me prosto boli kao čoveka.

Ako bih našao neke kul drugare posle elo reseta da pikamo, kul, u suprotnom nema boga da se igram više. Ja stvarno nisam sour loser, i nemam ništa protiv karanja mene od boljih igrača, samo da nije ovoliko besmisleno kao što jeste.

sve mi je jasno... zamisli nocturne-a koji je godlike u 13om minutu... i zamisli kasadina koji je godlike u 13om minutu... wits end+hexdrinker+banshee i dalje mi pisha u oko... i onda kada postanem jaci ubije me tristana :DDDDDDDDD mislim you cant carry every team :D

dodaj nas sto postujemo na ruru i eto ti ;)

u globalu lako je nabaciti do golda samo treba biti

1.smiren i ne trolovati se sa trolovima i idiotima, nego im lepo objasniti sve i biti fin.

2.ne rejdzovati jer + se izgubi partija, plus narednih 10 partija igras ocajno zbog toga.

3. igrati sve heroje koji su potrebni, ali napisati na pocetku "hi guys, i am best as ap mid(jungle,ad,support) i ne nervirati se, i svadjati ako neko instant lockuje i ne kaze 1 rec. posto su takve osobe, svilene mnogo pa se uvrede

4. nauciti od svake vrste heroja bar po 2.

asdf je lepo rekao: ostavis kicmu u fioci... i udjes im u dupe jaaaako... ili ode sve u kurac...

Link to comment
Share on other sites

sve mi je jasno... zamisli nocturne-a koji je godlike u 13om minutu... i zamisli kasadina koji je godlike u 13om minutu... wits end+hexdrinker+banshee i dalje mi pisha u oko... i onda kada postanem jaci ubije me tristana :DDDDDDDDD mislim you cant carry every team :D

asdf je lepo rekao: ostavis kicmu u fioci... i udjes im u dupe jaaaako... ili ode sve u kurac...

Lol noob! (No pun intended :) )

Link to comment
Share on other sites

@panto zivis u zabludi :) i na 2k+ nisu nista bolje partije :)

@Krycek ja imam spisak ljudi koje trolujem i to se svodi na 3/4 gejma i opet sam 2k+ :)

ako se spamovanje die irl ne smara rejdzom onda ne rejdzujem xD

igram najcesce heroje koji su potrebni tipa catlyn mf ashe tristana kog... ako su svi isti pikovani i banovani igram ad kenana ili teema

@Nobody skor ti nije bitan nego koliko ti dmga zapravo odradis u teamfightu... posto sma dizao xx accounta sa xxx/xxxx ela do nekih 1700 2 accounta do 2k ima gomila ljudi koji zavrse sa 5-0 a zapravo nista dmga ne odrade u tim fajtovima nego samo uskoce uzmu kill isflashuju se van tim fajta i odu b... tako da je skor krajnje relativna stvar

kupis wardove i pingujes im ko manijak dok ne vide da ce biti ubiVeni

@k0baya ocelote je failer jedan game flamuje zhanisa kako je failovao a drugi game opet upadnu u isti tim ocelot failuje a zhanis ga iskerijuje :)

sto je najgore zhanisu je to smurf acc i ima veci elo :(

cinjenica je da se neke partije jednostavno ne mogu dobiti ali svako nakon beskonacno mnogo igara dodje na svoj realan elo tako da ljudi koji govore zaglavljen sam na 1200 ela zbog noobova zive u velikoj zabludi...

p.s 100 ela=5 eura kupite najeftinije u Srbiji radim do 1700 :) na dizanje vise od 200 ela trebace mi par dana

Edited by -eXeCUt0r-
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...