Jump to content

LoL pricajte - slobodna diskusija


Ivan~

Recommended Posts

krenimo redom i logicki... server unavailable?!? server unavailable?!? jesi l' ti to mene pitao za status?!? e kaze dodji sad na east eu... NEUGODNO NEUGODNO!!! a neugodno?!? e tako je nama svih ovih godina bilo... tuturuturu tuturuturu... tuuuuuu... e kaze ima free transfer... ide avion leti leti leti... kanader... izlaste izlaste svi... kaze kobaja i sarma na west stranu... chegi i barcas na east stranu... sukob odozdo... vracaj... pa da vidimo koliko puta mozete unatoc svemu da igrate katarinu na midu...

1. sjajna ideja... neka splituju kako god hoce, neka mi obrisu i heroje i ip i rp... neka odrade hard reset... SAMO da igra radi...

2. analiziram podelu... osim nordijaca (boze koliki su im kurac uvalili) ne postoji niko sa kim bih zeleo da delim lane ili da mu passujem blue :D

rumuni??? dota 5v5 -arem only ro and pro?!? no thx... sovjeti, bugari, hrvati, bosanci, srbi... pa svi smo mi ista govna :DDD volim ja nas, al' smo nezgodni u tri picke lepe materine...

srbin: me mid malzahar...

random1: m8 you are fifth pick... and i dont have mal to swap with you...

random2: i can go mid vlad or top... but anyway whatever is needed...

srbin: nonono!!! me mid malz... i said first...

sarma (srbin 2): let me fb... dnt you dawre to kil anyone or die before i come from jungler and kill...

sarma (srbin 2): ok i said it first... sry for spelling... it was important to write that FIRST!

srbin: sarma from?

sarma: cro

srbin: jebem li ti mater ustasku u picku

sarma: it sounds better when you type that one on cyrilic...

srbin: pushi kurac pederu ustaski...

random1: ?!?

random3: who will jungle?

enemy4 = malz

srbin: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

srbin: me solo top irelia!!!

random1: m8 we need ap...

srbin: dont care idiot you dont have malz to swap?!? TARD

srbin: free win for them... leader without malz...

random 3 left during champion selection...

/ignore srbin

join solo queue ranked game...

recconect to chat...

...

...

...

game crashed...

apsolvirao sam balkance i sovjete... ko jos ostaje?!? slovenci... mislim cool su svi... tj obojica koji igraju lol... kosovo?!? sva sreca pa nemaju nijednog igraca tako da u ujedinjenim nacijama mozemo da uzmemo kao argument: eto stavili su zemlju koja ne postoji i naravno nema igraca iz nje... kako zasto?!? pa NE POSOTOJI!

atina je mali grad grci su picke :***

eto... jeste da je WoT, ali server is still unavailable... notirajte da sam i ja nekada, negde iz nekog razloga bio za eu... west nema alternativu...

Link to comment
Share on other sites

srbin: sarma from?

sarma: cro

srbin: jebem li ti mater ustasku u picku

sarma: it sounds better when you type that one on cyrilic...

[roflmao]

'ebo vas tribunal.Ja sam popio ban na 1 dan, sad vise ni tribunal ne mogu da koristim. :P

Greetings Summoner,

It appears that you have been suspended once within the Tribunal system. I'm afraid that once you have been suspended for any amount of time by the tribunal, you will no longer be allowed to use it to judge any other players. I apologize for this inconvenience, but I'm afraid that this is something that cannot be undone.

[:(]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sve zavisi gde hoces da igras, tj sa kojim ljudima hoces da igras. Ja sam poceo na US zato sto je samo to bilo instalirano u igraonici, i tu sam vec godinu ipo dana. Eu server se podelio na eu east i eu west.

eu2-map.jpg

Razlike u pingu nema. Ako ti je na US ping ispod 200 isto ti je kao ping na EU 30 - 40 ms.

Naravno, na eu serverima ima vise nasih ljudi. Ja sam upoznao dosta nasih dobrih igraca na US, i igram svaki dan sa ortacima.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...