Jump to content

New Free Champion Rotation


Ivan~

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jao da lee sin, o njemu da ne pricamo. U koliko sam ga partija video, samo je jedan lik dobro odigrao sa njim i to ga je igrao kao hybrid dps/support-a. Ne moze niko da failuje toliko sa tenkom koliko moze sa kerijem, zato mrzim kad je vecina kerija free. I ne secam se kad su poslednji put bili free Karthus, Shaco i Evelyn. Karthusa kupujem sledeceg, osim ako Rumble ne bude mnogo imba.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

bas mi je trebalo da probam amumua, malo placljivo govno je op, odigrao sam 10ak partija za redom, u lanu, i kao neko ko od pocetka mostlz igra tankove mogu da kazem da je jednostavno izuzetan. Nije ni cudo sto ga ima u 80% turnirskih partija, i dodatni plus naravno sto moze da se igra kao jungle...

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Meni je svaku partiju Karth win zato sto ja igram Kartha 1shy.png, ali toliko ima fail/feed sivira da to nije normalno :c

btw, lupi edituj podnaslov u week 42 ;p

Edited by Ivan~

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

u sustini znas pre partije koji ti se champ igra, i od prilike znas gde se nalazi :) tako da bi trebalo da ga pickujes bez frke, ali moj savet ti je da se nikada ne lockujes jer se samo najveci imbecili insta lockuju pa se igra partija bez tanka ili recimo sa 5 ap champova ili 3 supporta i slicne gluposti :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...