Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

OGrwG.jpg

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

I ne razumem taj zarez iza on u sklopu "on the other side"? Jesi i to namerno uradio da bi video ko ce da se zakaci za to? I jesu ti zarezi na svake 3-4 reci isto namerno ili je to neka nova fora?

citam njegov post i skrolujem i ne mogu da verujem da u sledeca 4 posta niko ne pominje to :))

Link to comment
Share on other sites

nisu ni meni, to je stilska figura.

moram priznati da ne kontam sta hoces da kazes, sta ti znaci 'gde su bili nekad, a gde su sad'? a sliku sa snupom tek ne kontam jer je lik isti vec dvaes godina. uopste, te dve slike su mi konfuzne, nisu, ne znam, u inkriminisucim pozama, gej odeci ili ne znam ni ja sta, samo su matore slike, na jednoj je nwa u klasicnom geto izdanju, na drugoj su tupak i snup koji bleje, prilicno standardne slike i za jedne i za druge... mogo si da okacis i bjelogrlica iz boljeg zivota, ne znam sto bi to bilo posebno zanimljivo zato sto je mlad... nit su klinci od deset godina, pa da je kao 'vidi mali snup'...

mozda misli na pravac muzike kojim se pre bavio i kojim se sad bavi, mooozda

http://www.youtube.com/watch?v=0_TcszezOVE

Link to comment
Share on other sites

mozda misli na pravac muzike kojim se pre bavio i kojim se sad bavi, mooozda

http://www.youtube.com/watch?v=0_TcszezOVE

pa onda postavis jutub link, a ne sliku [:D]

sto se tice lego kockica, bio sam sa ortakom i gledali smo razne tripove i smor je, evo u cemu je fazon: ne znam zasto, dal su deca gluplja ili sta vec, mozda im opada prodaja, ali uglavnom, stvari su mnogo jednostavnije, kockice su vece u proseku, i najgora stvar - ima vise custom kocki od default:(

to znaci da, ako imamo auto, once imati 80% custom unique kocki, a nece biti dizajniran sa maksimumom default kocki u vidu. sto znaci da ce biti vise nalik na auto, ali isto znaci i da ima manje delova i da je mnogo njih custom bas za njega, sto je anti-poenta lego kockica. u prevodu, ako kupis auto i kucu, neces moci da pravis, ne znam, brod veliki kao ta dva zajedno, vec ces stalno da pravis taj auto i tu kucu, odvojene. nije bas BAS tako, ali blizu je. otidjite do neke prodze i gledajte sklopljenu stvar na slikama na kutiji.

a da, gledali smo one standardne, da ne bude 'lol gledas one za dve godine fejl' komentara:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nisu ni meni, to je stilska figura.

moram priznati da ne kontam sta hoces da kazes, sta ti znaci 'gde su bili nekad, a gde su sad'? a sliku sa snupom tek ne kontam jer je lik isti vec dvaes godina. uopste, te dve slike su mi konfuzne, nisu, ne znam, u inkriminisucim pozama, gej odeci ili ne znam ni ja sta, samo su matore slike, na jednoj je nwa u klasicnom geto izdanju, na drugoj su tupak i snup koji bleje, prilicno standardne slike i za jedne i za druge... mogo si da okacis i bjelogrlica iz boljeg zivota, ne znam sto bi to bilo posebno zanimljivo zato sto je mlad... nit su klinci od deset godina, pa da je kao 'vidi mali snup'...

Pre 20 godina je imao reality show gde pravi klincima torte i radio je kao sad synth-pop muziku? Ili misliš da je isti lik fizički?

Dulio ti je ukazao da je to zapravo nwa i da su tu vec mega zvezde i onda si ti pokusao da se izvuces pricajuci kako si ti to znao ali su "mladi" na slici.

I jesu ti zarezi na svake 3-4 reci isto namerno ili je to neka nova fora?

Ne znam kako te nije sramota vise ili si u stvari previse glup da bi te bila sramota.

1. Mega zvezde gde? Bili su mega-zvezde možda u svom kraju-gradu-državi? Svet tada nije toliko znao za njih kao što sad zna za Dr.Dre-a, Ice Cube itd. Ako su tad bili mega-zvezde, šta su sad?

2. Isto kao tvoje "ja bi".

3. Što bi me bilo sramota da diskutujem? Za razliku od tebe ja ne pričam ljudima kako su glupi i retardirani čim se neko ne složi sa mnom, kao što ti to radiš. Ti poprilično živiš na RUR-u kako bi nekog napušio ili kako bi nekom kontrirao.

meh.ro7503.png

Mohi's job.

Mislim, pokačim 6-7 random slika da bi se ljudi ovde smejali, videli nešto zanimljivo itd. i onda moram tipa da na sledeće 3-4 strane raspravljam kako sam trebao da stavim drugi naslov/komentar ispod slike, a ne ovaj jer je to epic fejl? No comment.

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pre 20 godina je imao reality show gde pravi klincima torte i radio je kao sad synth-pop muziku? Ili misliš da je isti lik fizički?

da, mislim da je isti fizicki, jer si stavio sliku, cak je isti i njegov pimp fazon. a to sto pravi klincima torte i radi synth pop muziku, to je njegova prirodna (d)evolucija, lik je uvek imao taj pimp fak mi am fejmas ideal. medjutim, bitnije je sledece:

1. Mega zvezde gde? Bili su mega-zvezde možda u svom kraju-gradu-državi? Svet tada nije toliko znao za njih kao što sad zna za Dr.Dre-a, Ice Cube itd. Ako su tad bili mega-zvezde, šta su sad?

da, sada procentualno vise ljudi zna za njih nego tada, ne znam sta hoces da kazes. i za svarcenegera sada zna vise ljudi nego kada je izasao konan, pa ne vidim poentu kacenja slike njega kao konana i nejga sada i kao 'ahah vidi ga, glumio konana, a sad je gospodin covek' ili nesto u tom faoznu. da se razumemo, nista ja tebe ne zajebavam, nego ne vidim koji momenat je cudan, zanimljiv, trivia u tim slikama. to sto su u farmerkama i dubokim tikama? nwa je kultni trip i tada su bilo brda poznati i to ne samo crncima iz bloka, da ne pominjem koliko je snup bio poznat na onoj slici. cak je bio vise u zizi javnosti nego sada iako je sada puniji i ima ga na sve strane.

Dragan_Nikolic-1.jpg

9952345814b335e2a5d017221510170_orig.jpg

LOL VIDI FLOJD

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije mu isti baš pimp fazon, ali ajde da ne idemo u detalje. Kapiram šta hoćeš da kažeš. :)

Pazi, stoji to "konan" poređenje, ali imaj u vidu da smo mi imali tu vremensku sreću pa smo imali konana, nindža kornjadže, snoop dogg-a i ostale kada su stvarno bili na vrhuncu. Odakle nam je i normalno da su nam mega-poznati. Mlađa populacija sada zna Dre-a, ali ne zna za N.W.A., znaju za lupam Terminatora 3 ali nisu gledali Konana itd.

Zato ja nisam ni napisao OG crew ili N.W.A. jer smatram da ne znaju svi sa ovog foruma za njih, ali da znaju za Ice Cube-a i Dre-a na primer. Samo sam bio obziran prema mlađim forumašima :tf:

Svejedno, ako će da ti bude lakše, eto fejl je, mogao sam da napišem Straight Outta Compton, ali eto nisam baš toliko razmišljao o tome u 3 ujutru kada sam kačio sve te slike.

Evo još jednog do jaja grafita :)

BFwTo.jpg

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Nije mu isti baš pimp fazon, ali ajde da ne idemo u detalje. Kapiram šta hoćeš da kažeš. :)

Pazi, stoji to "konan" poređenje, ali imaj u vidu da smo mi imali tu vremensku sreću pa smo imali konana, nindža kornjadže, snoop dogg-a i ostale kada su stvarno bili na vrhuncu. Odakle nam je i normalno da su nam mega-poznati. Mlađa populacija sada zna Dre-a, ali ne zna za N.W.A., znaju za lupam Terminatora 3 ali nisu gledali Konana itd.

Zato ja nisam ni napisao OG crew ili N.W.A. jer smatram da ne znaju svi sa ovog foruma za njih, ali da znaju za Ice Cube-a i Dre-a na primer. Samo sam bio obziran prema mlađim forumašima :tf:

Svejedno, ako će da ti bude lakše, eto fejl je, mogao sam da napišem Straight Outta Compton, ali eto nisam baš toliko razmišljao o tome u 3 ujutru kada sam kačio sve te slike.

Ne nego jebeno nisi znao da je to nwa, mislio si da je to slika iz skolice doticnih i zato si okacio. Dokle vise jebeno ...

Ah taj ultimativni argument jutarnjih casova. Da skratimo, TI NE RAZMISLJAS JER BI TO ZAHTEVALO MOZAK.

i PS: ja se nisam javio da komentarisem sliku koju si okacio vec sam komentarisao tvoju i dulijovu raspravu u kojoj si ti tek posle extenzivnog guglovanja izjavio sta si zapravo mislio (lol mislio) tom slikom.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

5921961525_fabc7fb5d2_o.jpg

"Father and Son: STS-1 and STS-135," a photo by Chris Bray, who is the younger of the two in these side-by-side captures from the very first shuttle launch thirty years ago, and the final one, last Friday. "The picture we waited 30 years to complete."
Link to comment
Share on other sites

Važi što nisam čuo za N.W.A. :D

Samo ti živi u svom Hateland-u.

Reci mi šta sam još mislio i kaži mi odakle ti izvlačiš onda te informacije ako ja nemam mozak? :)))

Stvarno si car mohi :D

Cuo si za nwa ali nisi znao da su to oni. Nauci da citas.

Izvlacim ih iz dupeta koje je pandan tvom mozgu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ako ćeš sad da ideš u sitnice, ovo na slici NIJE N.W.A. tj. nije full sastav.

I da, moj prvi kontakt sa njihovom muzikom je bio kada sam video njihov spot (jebem li ga gde, bilo je davno) ali nisam odmah ulazio sad u to, ko je ko na spot-u i ko koje rime u pesmi izvodi. Prepoznao sam tada, kao i sad, ove najpoznatije (Dre-a i Cube-a) i to je to.

Zašto se toliko trudiš? :|

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...