Jump to content

WTS Account.


realnoz

Recommended Posts

PRODAJEM CEO ACCOUNT! Za Samo 120€,a Mozda i Manje,Jeftino!

Prodajem Warrior 85 Level ,Sylvanas Allyanca,

Profesije Min/BS/Fish/Cook - Max Skill 525,Archeology 150 - Nisam Neshto Dizao ,7400Achivment Poena,16 Feats of Strength,

25 Titula.

70Mauntova! Rare Maunt-ovi:Brewfest Kodo,MGT Blood Elf Ptica,Onyx Nether Drake,Spectral Steed,Kurenai Talbuk,Violet Proto Drake,Yellow Qiraji Battle Tank, I Fali Mi Oko 5-6 Achivmenta Za Glory of The Cataclysm Hero.

50 Petova.

30 Tabard-a.

310%Mount Speed.

Played: 140 Dana.

Sto Se Tice Gira,Progressa,PvP: Full PvP Vicious,T1 Wep,2000 2v2 , PvE :Tank Gear Mi Fali Jos Par Epic Itema Za Full Epic Tank,Fury Full HC Plavi Gear, BoT 3/4 BwD 5/6

Guild Progressuje 12/12 ,Mogu Da Sredim Da Ostanete u Guild-u.

Mozda Sam Nesto Zaboravio Da Napisem,Al Uglavnom je To-To.

Prodajem Maga 85 Level,Sylvanas Allyanca,Na Istom Acc

Tek Izlevelovan ,Samo Wepon Vicious-Alt Farmer. Alchemy/Herba Max Skill

4000Ach Poena 280%Maunt Speed.

AKAUNT AKTIVAN DO AVGUSTA ! (4Meseca.)

Game Card Kupujem Goldima,Mogu Vam Srediti Da Kupujete i Vi od Tog Lika.Veoma Je Povoljno.

Iam Sav Info Od Acc,Nikad Hack,Nikad Ban,Account Obezbedjen Autentikatorom,Prvi Vlasnik.

Ako Ste Zainteresovani i Zelite Armory Link : Poruke Na PM. ili Na Telefon 061/175/27/04

Edited by realnoz
Link to comment
Share on other sites

Menjanje ?? Warlock 85 lvl 2k exp u areni 6k ach DK alt 85 !!Warlock ima PvP full epic gir takodje ima i full PvE gir,Odlican progres u WOTLK-u dvadeset i nesto tabarda,mogu da sredim i za PVE ili PVP gild takodje,imam i Dk full PVP gir !!Na acc imam i 64 level rouga sa 2k honora,i imam na warlocku oko 2k golda!!Ako hoces menjanje samo mi reply dacu ti moj BR !hvala

Edited by Nikola Dorcolac
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...