Jump to content

WCG League of Legends Srbija


-eXeCut0r-

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mohi ti si decko toliko retardiran i pun sebe da je to strasno, sto ne odigras neku partiju pa onda seres? i sto ne nadjes nesto pametno u zivotu da radis osim da flamujes na topicu igre za koju jedva znas kako se zove?

Ne igram takve igrice iz istog razloga zbog kojeg ne gledam tuletubise. Zaglupljuju. Naucno dokazano na ovom topiku.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

samom logikom da je covek koji je napravio dotu, pravio lol, nema sta da se raspravlja. lik je iskoristio sve sto zna o doti i napravio igricu koja je zanimljivija i drugacija...

ae dodajte me bokusc, ko vec igra lol.

btw jova, viktore jeste presli na HON ili jos uvek igrate dotu? i koju ligu igrate?

Edited by Boku

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

back on topic jel zna neko da li ce biti, kada i u kom formatu kvalifikacije za wcg? pretpostavljam da ce biti online jer riot ne daje server nigde osim bas na wcgu :(

http://forum.klanrur.rs/index.php?showforum=58

ovde prati i cekaj oficijelno saopstenje za domace predkvalifikacije, mada da sam na tvom mestu ne bih se previse nadao, tesko da ce poslati lol tim... slotovi ce biti kao i obicno rezervisani za cs plus jednog eventualno dva solo igraca i tu racunaj sc2 igraca kojeg definitivno salju, eventualno wc3 igraca sto je vec neizvesno...

Link to comment
Share on other sites

gresis, mora da se plati licenca za kvalifikacije za svaku zemlju koja ucestvuje, koja za druge igre iznosi oko 1000$ dolara po igracu, jedini drugi nacin je da dobijes invite, sto ako nisi top top ekipa jako su malo sanse da se to desi

kGR: nemam pare

DU[OVER&astronOUT]: btw

DU[OVER&astronOUT]: sanjao sam urosha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...