Jump to content

Battlefield 3


dNte

Recommended Posts

Strasno sta se sve danas pravi , bolje da iskoriste te engine da naprave neku bolju verziju tog tetrisa i marija ,pa da bude svima lepo narednih 10 god .....picke nisu kao sto su bile sad su sve glatke , boze sacuvaj :D

da bre , i krive su danas koliko mi se cini vuku pod jednu stranu , ono pre je bilo bolje , ma nama niko ne moze udesiti . Da dodje jena jemison mi bi joj nasli manu. tako i sa video igrama , ne valja to nista , sve pucaju na grafiku a prica nula , igrivost nule ...eh gde ovaj svet ide ...

Link to comment
Share on other sites

Neam pojma, pricam iz BC2 iskustva. I tamo je bila pegla dok ne otkljucas par bitnih stvari, ali nije tako strasno i dramaticno ko sto G!!! prikazuje. A POGOTOVO!!!~~`oneeleven`1 nije strasno ko CoD MW2 gde su lvli i otkljucani skillovi SVE.

Plus sto uvek postoji "shame bonus" kad lvl 1 ubije lvl 15 etc, nije na papiru sto bi reko narod, al sluzi kao cokolada za povredjeni ego.

Cekam da padne cena, trenutno nije realna [:D]

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

au kako se primate kada neko spomene bf sa malo kritike

sustina je da je igra pravljena sa istom misijom kao i cod, samo to radi na malo drugaciji nacin

sinoc upadnem na 64p server, a metro mapa ... kakav je ono roflcopter, cod i jos gore :]

i ladno nema onog trcanja u polucucnju, i trcanje ne radi kada strejfujes ? :)

otkljucavanje bitnih stvari, pa to se otkljucavalo i u cod-u (koji su usrali realno sa perkovima)... mw2 necu da spominjem, ono je sramota za zanr :))

sa druge strane navozali smo se pilauda i ja sinoc, i gazili tenkom ... ono zezanje ludilo :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

au kako se primate kada neko spomene bf sa malo kritike

sustina je da je igra pravljena sa istom misijom kao i cod, samo to radi na malo drugaciji nacin

Ne brate nego ti dodjes i hejtujesh nesto sto je totalno ocigledno, pa naravno da je ko cod i naravno da je sve iskopirano i bas i zato je dobro meni recimo, zanimljivo je za igru, kapirash, ZABAVNO :)

I posle se bunis sto je neko vec ne znam ni koji nivo pa lol kad nije tako bilo ? :D No lajferi ce uvek da imaju prednost sto se tice tih stvari, ali mene to ne sprecava da ih i sada lepo ubijam, eto pitaj Protu danas sta sam mu radio :tf:

U svakom slucaju, barem za sada me nije smorila igra. Ako me smori uskoro, uvek mogu da prodam Immz-u za istu cenu :tf:

Link to comment
Share on other sites

Evo peglao sam 2sata.

Par puta je izbacila u win,ima servera koji laguju,jedna mapa koju treba zabraniti(neki tunel i samo se prepucavate),smara i kad se pridje zastavi u neki odredjeni radijus npr 50m pojavi se na sred ekrana velika jebena oznaka A,B,C i tako stoji sve dok ne izadjes iz tog radijusa...glupost.

Zvuk je odlican kao i uvek,super sljaka na 1920x1080.

Gameplay standardni BC2,sa nekim izmenama - infantry deo je znatno bolji(hit detekcija je vidno poboljsana),vozila standardno,statovi(cinovi,amblemi,upgradovi) prste na sve strane itd.

Kome se svidjao BF2,BC2 ovo ce mu odgovarati,meni je zabavno za sada.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ne brate nego ti dodjes i hejtujesh nesto sto je totalno ocigledno, pa naravno da je ko cod i naravno da je sve iskopirano i bas i zato je dobro meni recimo, zanimljivo je za igru, kapirash, ZABAVNO :)

I posle se bunis sto je neko vec ne znam ni koji nivo pa lol kad nije tako bilo ? :D No lajferi ce uvek da imaju prednost sto se tice tih stvari, ali mene to ne sprecava da ih i sada lepo ubijam, eto pitaj Protu danas sta sam mu radio :tf:

U svakom slucaju, barem za sada me nije smorila igra. Ako me smori uskoro, uvek mogu da prodam Immz-u za istu cenu :tf:

sta sam ja to tacno hejtovao ? i naravno da je cudno sto je kao cod, jer ne bi trebao da bude kao cod, ne bi trebalo da bude zanimljivo ako je kao cod, jer smo imali takvih igara kao cod vec pun kurac

bunim se jer sistem sa lvlupovanjem smara i ne funkcionise nigde osim na tdm... i posle toliko godina trebali da osmisle nesto novo... ah da pa ti ni ne igras nista osim tdm non-hc, pa i ne kontas :P

meni nije zabavno da igram igre koje su na isti fazon non stop

trcanje u strejfovanju podrazumeva brzu kretnju dok strejfujes... u ro2 recimo imas i trcanje u nazad (sjajna opcija, koja igri zapravo lezi, jer 90% vremena moras da budes pod zaklonom)

no bitno je da u bf3 mozes da skocis sa 20m visine i da nastavis da trckaras posle toga kao zekan, i bazukom da srusis zgradu od 15ak spratova u sp-u, dok u multiplejeru ne mozes neke limene ograde da srusis topom iz tenka :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Istina, ima nakaradnih gluposti odradjene sa tim ogradama i padanjem, ja tenkom ne mogu da pregazim neke male ogradice dok negde mogu lagano :)

Juce nikog nisam mogao da ubijem, kako se swanujem tako me neko ubije, nisam znao gde bijem :D

Koje bre vi mashine svi imate da vam radi na full-u tako ?

Link to comment
Share on other sites

kod mene ne radi u full-u, radi na high sa aa x2 u 1920 . dao sam konfig pre neki dan (i5,4gb,5780)

probao sam sp na ultra i bilo je chopchopchop, ali dok ne krene rendanje izgleda stvarno predobro (i ladno su im ista graficka pdoesavanja za single i multi, single je manje zahtevan i mozes da pojacas poneki detalj... ali se posle zajebes sa istim podesavanjem u multiju)

jel moze da se promeni da se za cucanj ne mora drzati ctrl ? jebte imam osecaj da su ubacili neke promene u odnosu na ostale igre samo da se kaze da su drugaciji a ne iz prakticnih razloga...

spotovanje ne radi bas najbolje izgleda :| morace i tu jedno patche. q nekada reaguje a nekada ne

i naravno jos se navikavam na 64 igraca i da kada neko puca na mene sa 10m da se ne pojavljuje na mapi [:D] pri tom sve prsti od dobrog zvuka i efekata oko mene, te nema sanse da na osnovu zvuka skapiras da neko puca bas na tebe i iz kog pravca

i da snajperi smaraci, nesto najbolje sto se moglo uraditi je ogranicen broj snajpera za tim sam kukao dosta dugo, i to je lepo ubaceno u ro2 \o/, jedan snajper po timu i caozdravo - taman da budu opasnost u odredjenoj zoni mape a da ne ubijaju u pojam sve ostale igrace

sto se tice spawna, kada ne razmisljas i zaletis se na deploy clickclick onda te baci uz nekog mucenika koji samo sto nije gotov, i ti se onda stvoris pored mrtvog saborca kojem se vrlo brzo pridruzis :) ... lepo sacekas pogledas na koga ces da se spownujes, da li ces u neki squad i tako dalje

server browser baguje, nekada ne pokazuje pingove

nemas u igri da vidis koji ti je ping

zaglupljuje igra pri ucitavanju pa mora end task

izbacuje igra sa servera bez nekog razloga....

nadam se da je to sve jer sam igrao sa nezvanicnom aktivacijom

ali zato kada udjes u pravi server koji radi savrseno, pravo je uzivanje :) steta samo sto mi pokvari utisak sto na to moram da cekam pola sata otprilike, ali sada ce ko zna koliko broj servera jos biti pokrenut pa ce biti boljeeee

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jel moze da se promeni da se za cucanj ne mora drzati ctrl ? jebte imam osecaj da su ubacili neke promene u odnosu na ostale igre samo da se kaze da su drugaciji a ne iz prakticnih razloga...

Koliko ja znam skoro u svakoj pucacini se drzao cucanj...za bf,cod,moh sam siguran da je tako bilo,a naravno ima i opcija da se ne drzi...da si malo pogledao keybindings nashao bi i toggle opciju za cucanje.

Isto tako moze da se namesti i ironsight da ne mora da se drzi.

i da snajperi smaraci, nesto najbolje sto se moglo uraditi je ogranicen broj snajpera za tim sam kukao dosta dugo, i to je lepo ubaceno u ro2 \o/, jedan snajper po timu i caozdravo - taman da budu opasnost u odredjenoj zoni mape a da ne ubijaju u pojam sve ostale igrace

Ne.

Zato sto ne igraju svi ljudi sa Recon-om isto...ja sam npr assault recon sa shotkom ili pdw,postavljam motion detectore i respawn pointe,a cak i da su svi snajperi,ne treba staviti nikakvo ogranicenje.

Ne znam zasto poredis bf sa ro2,ne bi ja njih stavljao u istu grupu(sem onoga da u obe imas pusku i pucas) nisu pravljene za isti tip ljudi npr. meni je ro2 bezveze...previshe je statican,prazan,spor i dosadan.

Sto ne znaci da je losh,vec da meni ne odgovara.

http://www.youtube.com/watch?v=JguLqpKSUhM&feature=related

@Immz slika je ziva istina.Ti odsjaji useravaju.

Sad cemo da vidimo kad COD izadje,sta je zabavnije pa ce to da se pegla ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

@katsu

ne poredim ro2 i bf, nego ro2 i sve ostale pucacine, po pitanju odnosa sa snajperistima

to sto ti je ro2 bezveze, je ...pa tvoj problem :) milion sitnica koji cine igru tezom sa brzo igranje, i malih milion autenticnih detalja u gejmpleju je cine jedinstvenom... no, ja sam kod nje ocekivao vecu podrsku, i jos neke mape bar (imaju par neizbalansiranih stvari koji bas kvare igru)

sad peglam bf3 i nikako mi se ne pali ro2, vec skoro 7 dana...

dobar je bf3, ima nekoliko bagova ali ni jednoga patcha

cod ne znam ni da li cu da probam, jer su malte ne sve iz BO izbacili i vratili se na sugavi mw2 koncept

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izvezbao sam se sad malo, nije vise spawn>dead, spawn>dead, spawn>pucaj>dead ='(

Za sad mi lezi AEK-971 puca, naslednik kalasha kako pise, ima bolji rate of fire, dusu dalo za spray an' pray!

Malo me je smorilo doduse sto izgleda da treba quad core da bi se picilo mapa sa 64 playera, sa E7400 2.8ghz dualcore i Radeon 6850 je neigrivo, pada fps i na 15. Mapa sa 32 igraca sljaka fino.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...