Jump to content

Lazarevac Open Season 2 by gamedamage.rs


dZiGGy

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da l' ste toliko zeljni para, jebote. Tuga :fp:

Kupicu ti cokoladu od kusura.

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

Al nagrade nisu konkretne, kome znaci film i kakva voda ionako svaki dan pijem isto sranje od vode :)

jel ti mislis da tocilicu moze ko hoce da dobije?????

jel znas da sam juce morao da idem u vrnjacku banju da sredim 200 litara???

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Smorili ste.

Kome se ne svidja ne mora da dodje...

Edited by steviss

pLus: tu sam

pLus: jedem giros

Unique: ae kad zavrsi on ..

steviss[i feel ... overburNt]: jebo te giros

steviss[i feel ... overburNt]: da bog da se u cacku zatvorilo sve vezano za giros!

Unique: najgora kletva xD

pLus: mrs

pLus: usta ti oypala

Link to comment
Share on other sites

ali najjaca je situacija sto se najvise bune neki totalno nebitni likovi za nagrade koji ni grupe realno da prodju ne mogu....(cast izuzetku)

ako ti je malo 50 hiljada ne dolazi brate mili i ne budzi postove samo kako bi te neko znao sa klanrura ;)

al vlado lepo si me nasmejao za ovu izjavu voda nije obicna vec ona dobra ahahhahahaah +1 :D

Edited by mTa
Link to comment
Share on other sites

ok ako nagrade nisu KONKRETNE

bravo

ti meni moras uvek da nadjes neku gresku :D :*

jel ti mislis da tocilicu moze ko hoce da dobije?????

jel znas da sam juce morao da idem u vrnjacku banju da sredim 200 litara???

Ma sve je ok to sto se vi trudite, al voda ko voda, razumem da ste se mucili za neki sok :D

@ mTa

ljudi ovde ne pricaj o 50k(prvoj) vec i o drugoj i trecoj nagradi...

Edited by N0net
Link to comment
Share on other sites

Dokonisem po kuci o odlicim da ponovo aktiviram acc kad sam video ovo .... sad sam sve video ... ovo se nije desilo od kad je prase iskrivilo rep !!! Pa sta briga ove ljude ovde sto vi nemate odvojene prostorije ? sto bi neko to finansirao ? ja drzim igraonicu i znam sta je logicno da se plati a sta ne.. normalno je da gazda nema korist od cs-turnira jer da se ne lazemo niko od igraca cs-a nece doci tu i ostaviti novac posle tog turnira .... ako igraonica ima 20 racunara i 1h igranja kosta 50 din ? 24h x 20 racunara x 50 din = 24.000 dinara !!! a on to ne mzoe da zaradi ni za 4 dana u o toj igraonici!! na sam igraonicu sa 30 racunara iznajmio ljudima za 15k !!! mnogo sam se iznetrvirao kad sam video flasiranu vodu !!! koju flasiranu vodu ? iz aparata ? LA FANTANA ? ili knjaz milos ? ta boca od 20l kosta 300dinara !!! nek svako sam sebi kupi po balon od 20l koka-kole za te pare ... kakvo placanje za pravljenje filma ? ko pravi taj film ? neki stranac ? 50e coveku sto odrzava sajt ? pa za 100e se ceo sajt pravi !!!!

Ja sam napravio jedan od najvecih turnira u srbiji u zadnjih 4-5 god .... barem mislim da je tako ! BGC ! .bilo je 46 ekipa ... uplata je bila 3k koliko se secam ? to je 138.000

1 mesto je bilo 100.000 + 5 razor miseeva + 5 usb hub rooter + pehar + medalje + majce

2 mesto je bilo 20.000 + majce + pehar + medalje

3 mesto je bilo 5.000 + majce + medalje

a tih ostalih 13.000 smo dali za 3 igraonice (citaj 3 igraonice ) 2 su imale po 10 kompova a 1 je imala 50 kompova !!!

NE verujem da vam gazda trazi vise od 15.000 za igraonicu znaci dajte i to resto pare tim ljudima sto igraju cs jos uvek jer kanterasi nikad nisu bili bogatasi osim SHOKICE :)

Naterali ste me da posle 1.5 god napisem opet nesto na forumu !!! SVAKA VAM CAST !!! ako tih 50k idu za ovog sto je napravio ovu prevaru veka u KOLUBARI onda moze :) ahhaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...