Jump to content

Gather!


pilauda

Recommended Posts

a koje si ti to godiste i koliko ti je to znanje o cs-u pa si toliko kvalifikovan da svima kenjash o bilo cemu?!? ja ne reklamiram faktardu samo sam napisao moja misljenja o ova 3 gathera (bivshi gn, eplay->gn i gather.rs). A ti mislis da je gn ac perfektan ,edituje ti userconfig WooooW....?! pa ako su ti oni i bili na gatheru sta to dokazuje kad je eplay bio jedini,nije da su imali neki izbor,ili gresim?! samo mi reci zasto hejtujes gather.rs kad ga nikada nisi ni probao igrati?!?! zar ti je toliko zhao sto vise niko ne igra na GN-u pa tako isfrustriran ovde smarash ljude ?!

gathere isprobam ali nisam neki pasionirani "igram po ceo dan" gatherovac...

za kraj imam nesta za tebe : 258Troll_spray.jpg

gn ac je nevidjeno djubre. Vuce 16gb uploada :D pa zbog toga neki koji imaju manji upload od 2mb(?) moraju da koriste net_limiter koji je krs od programa i meni je barem komp unistavao [:(]

Edited by Snd

alekz: bicu prvi covek koji je osvojio

alekz: turnir

alekz: jednom rukom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

snd gn ac se updatovao, ostaje jos da smanje da ne vuce vise oko slika no nebitno....venom u pravu si i jeste ali zbog namestanaj na eplayu nisu dodeljene poslednje nagrade dok na gatheru recimo mudoviste (zile) redovno osvaja siberiju, ss podlogu , xai a a to ce vama gerasim obezbediti kada? time prvicete samo decu neku i pravite publik ja nisam dosao da hejtujem jer mene boli kurac za gather kad ne igram to ja sam ti rekao iskreno misljenje ako je tebi lepo da igras sa interpasima low rejeterima i decom da ti seru a ti im jednom odbrusis i dobijes ban a pri tom ne igras ni za sta vec za poene da bi dobio 1 mesec premium? o cemu pricamo...

velika razlika izmedju gn a i gaher.rs je u tome 1. nagrade 2. niko ne guta ne sece 3. bolja organizacija

gerasim ne moze sam da vodi brigu o toliko non steam igraca a ostali tesko ko zna da kodira i bavi se time.... plus ae samo kad to promovises seti se koliko igraca je ostalo bez steama na clanzonu a vodio je gerasim? hmmmm a evo on ti prodaje steamove ko lud....razmisli samo.... i dal ce ikada biti tu dodeljene nagrade ;)

Link to comment
Share on other sites

sto volim ovaj gater rs tu mogu da gledam kroz zid i da se blinkujem po mapi i da slusam muziku preko yt a admin mi nista ne kaze i mogu sa c4 da se stekam u bazi i niko se ne ljuti [^] sto jes jes,ima pacova sa lov rejtovima i sa interpom sto igraju i to jos namerno,a ima i likova sa wh a bilo je i sa aimom da igraju..ako se prebaci na steam only bice mnogo manje igraca,mozda zato drze p48

Link to comment
Share on other sites

sto volim ovaj gater rs tu mogu da gledam kroz zid i da se blinkujem po mapi i da slusam muziku preko yt a admin mi nista ne kaze i mogu sa c4 da se stekam u bazi i niko se ne ljuti [^] sto jes jes,ima pacova sa lov rejtovima i sa interpom sto igraju i to jos namerno,a ima i likova sa wh a bilo je i sa aimom da igraju..ako se prebaci na steam only bice mnogo manje igraca,mozda zato drze p48

Verovatno.

1970

Link to comment
Share on other sites

snd gn ac se updatovao, ostaje jos da smanje da ne vuce vise oko slika no nebitno....venom u pravu si i jeste ali zbog namestanaj na eplayu nisu dodeljene poslednje nagrade dok na gatheru recimo mudoviste (zile) redovno osvaja siberiju, ss podlogu , xai a a to ce vama gerasim obezbediti kada? time prvicete samo decu neku i pravite publik ja nisam dosao da hejtujem jer mene boli kurac za gather kad ne igram to ja sam ti rekao iskreno misljenje ako je tebi lepo da igras sa interpasima low rejeterima i decom da ti seru a ti im jednom odbrusis i dobijes ban a pri tom ne igras ni za sta vec za poene da bi dobio 1 mesec premium? o cemu pricamo...

velika razlika izmedju gn a i gaher.rs je u tome 1. nagrade 2. niko ne guta ne sece 3. bolja organizacija

gerasim ne moze sam da vodi brigu o toliko non steam igraca a ostali tesko ko zna da kodira i bavi se time.... plus ae samo kad to promovises seti se koliko igraca je ostalo bez steama na clanzonu a vodio je gerasim? hmmmm a evo on ti prodaje steamove ko lud....razmisli samo.... i dal ce ikada biti tu dodeljene nagrade ;)

+1

Cim sakupili malo igraca na tom Gatheru odmah otvorili Pub i DM da prave kao neki Gather community....Ako pogledamo realno, Gather.rs je SRA***, a evo navescu samo neke razloge :

1. IGRACI : LOW RATE, EX_INTERP, wh, aim, p48

2. ADMINI : Klinci koji ne znaju sta znaci biti admin, ceka se po pola sata da se smiluje neko od 30 admina da kreira, dobijes ban samo zato sto kazes nekom retardu koji ne zna da se krece po mapi nesto sto bi mu svaki normalan covek rekao u toj situaciji kad se iznervira

3. NAGRADE : sto se tice "nagrada" PREMIUM ACC je za sada jedino sto moze da se dobije, doduse lako je i nista ne kosta sto bi nas narod rekao

Da ne bude da samo kudim ovde malo cu i da ih pohvalim....Ima odredjenih admina tamo koji su stvarno odlicni, SERVERI su odlicni i da kazes ima gotivnih ljudi sa kojima mozes da se zezas i igras....ali u sustini sve je to PRESLABO....Verovatno kada budu stavili da to bude STEAM sve promenice se nesto valjda, jer ce vecina online dece da odustane...:DDD

Ako ne znas pucati, ne pokazuj zube !

One love = Counter-Strike

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da bude sredjen problem oko Gather-Network.EU Anti Cheata do kraja marta. Tada ce GN biti ono sto je uvek bio.Setite se samo pre 9 meseci koliko se mecheva igralo tamo i koliko je veliki bio Admin Crew....

Mislim da ce se stvari na #cs.gather.rs kanalu vratiti na predjashnje stanje nakon izlaska AC update-a. Jer su zaista,ruku na srce, tim svojim postupcima [forsiranjem max rateova ,interpa itd] GN Administratori unistili igru .

Serveri nisu losi , sponzor je i dalje gamehosting.beotel.net , sa svoja 4 servera , ping na serverima je od 10-15 ms.

Vezano za Gather.rs projekat , zelim im srecu ali zbog mnogo nedostataka i propusta neverujem da ce uspeti bilo sta , nakon povratka #cs.gather.rs na scenu .

Igranje Gathera je za neke vazno,za neke je obicna sprdancija , ali u svakom slucaju treba da predstavlja druzenje i korektnu igru na stabilnim , low ping serverima ;)

Pozdrav

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa Svrletom.

HAHAHAHA pa jbg kad mi obican mirc trazi register a bez njega mi se ugasi :DD pa moram ovaj :P

A sto se tice tebe Duky, kad udjes u program "mIRC" trazice ti register, i komanda "CONTINUE", sacekaj 5-10 sekundi i oslobodice ti se komanda continue, onda ides continue, pojavice ti se opet nesto u vezi registracije, opet sacekas i opet ides continue , i to ti je to.

1970

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

meni je do jaja na ovom gatheru, iskreno. igrao sam malo , jedno nedelju dana , imao preko 1000spa i 10 sick kilova. prave mi movie, a i svuda sam glavna tema za citera. sve u svemu , hltv je jedino nesto korisno na tom gatheru. btw prota , veno , mita i stefan jebeno ste ruzni.

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...