Jump to content

CB:NC


Dejan J.

Recommended Posts

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Realno gledano, repka je izabrana prema trenutnim stanjem na sceni, ekipa koja je najjaca je dala 4 igraca + kingor, igrac koji je jedan od najboljih (ako ne i najbolji) u drzavi.

Ne verujem da bismo necijom izmenom, gore pomenutih, dobili uigraniju i kvalitetniju ekipu. Ovih 5 momaka igraju najbolji cs u zemlji trenutno. Igrati za repku je mnogo veci teret od klanse igre, u svom timu igras za jos 4 lika, a ovde za celu naciju (ili ~500 ljudi koji prate cs :D).

Gubitak od Madjara, pa dobro svakome se desava da kiksne, da lose odigra mech, njihovo je da u nastavku daju svoj maximum i doguraju sto dalje mogu.

GL u narednim mechevima!

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Cime su pokazali? Sto su rumune dobili na steam id? :D Jedna dobijena mapa ne znaci da su bolji. Mozda su nasi imali los dan. Ali moje misljenje je da smo kvalitetnija ekipa od madjara :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

A mi bi izjurili rumune?Mozda stari nW,za bgd ne znam...A trenutno niko iz tog tima ne igra osim kingora.I kad su to nasi poslednji put igrali oficijalni mec protiv nekih madjara?Do sutra mozemo ovako,ali cinjenica je da su nas dobili i da su bolje odigrali.

Edited by trigz
Link to comment
Share on other sites

Tacno je da mozemo ovako do sutra, samo sam hteo da kazem da nasa repka igra dobar cs, i da taj gubitak od madjara nije razlog za: "menjajte ovog, ubacite onog", desava se... A ne znam sta si ti hteo tvojim postovanjem da postignes, osim ako si madjar (onda razumem) :D

edit: ubacio se toma :D

Edited by zex0n

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

ne bih se slozio.

nisu madjari dobili zato sto su bolji, nego zato sto nasi nisu igrali onako kako znaju da igraju.

nadam se da gresim,ali juce je madjarska bila bolja i igrala bolje,u cs je sve moguce pa i slabija ekipa da dobije jacu.Sve sto zelim da kazem je da ljudi potcenjuju madjare a slicnog su skilla kao mi.Da smo toliko bolji ko sto ljudi misle,i pored loseg dana bi ih dobili,a ustvari je skill gotovo isti i los dan tada moze da utice.

@PARISSS Ti ces da mi kazes :))))))))

Edited by trigz
Link to comment
Share on other sites

Samo 1 stvar... Koju mnogi ljudi zaboravljaju... CS kod nas nije profesionalan. Znaci niko ne placa YNKu (uzeo sam kao primer) 1000e mesecno da on mora bespogovorno da radi kako mu se kaze. Isto tako, imajte da na umu, da su mnoge svadje izmedju nasih najboljih igraca dokumentovane bas na ovom forumu. Pocele tu, i zavrsile se. U ovoj repki postoji 8 ljudi koji pricaju jedni sa drugima. Kada sam stavio na papir 20 igraca, bilo je tesko uklopiti. Verujte mi. Ovo je najbolja EKIPA koju Srbija trenutno ima. Ne treba nam sklop pojedinaca, to ne vodi nicemu. Zeus nema ekipu, a ni Peca nije imao u trenutku kad se pre vise od mesec i po dana povela prica o ovome. Nema nezamenljivih. Koga nema, bez njega se moze. I MORA!

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Evo sad malo ozbiljno, zasto se posle svakog gubitka nase repke na ovom ruru pojavi flame od ljudi koji CW u zivotu nisu videli koji ce dozivotno biti "PROOOO" sa publica ? Drugari uzmite igrajte cs vezbajte pokazite sta znate pa onda mozete da uputite neku losu rec momcima koji igraju. Du je sastavio ekipu za koju je mislio da ce odigrati najbolje, tako da ako neko misli da moze bolje slobodno nek se prijavi.

Idealna ekipa :

Hybaa - jedan od najboljih team leadera na balkanu [ hejteri slobodno produzite dalje ]

Pecika[sewAy]

Kingor

Zeus

Dejan J

Zamene :

EDIT : obrisan po zahtevu.

sasa karas [ da dize moral ekipi]

poz.

Edited by EnzoPoz

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Evo sad malo ozbiljno, zasto se posle svakog gubitka nase repke na ovom ruru pojavi flame od ljudi koji CW u zivotu nisu videli koji ce dozivotno biti "PROOOO" sa publica ? Drugari uzmite igrajte cs vezbajte pokazite sta znate pa onda mozete da uputite neku losu rec momcima koji igraju. Du je sastavio ekipu za koju je mislio da ce odigrati najbolje, tako da ako neko misli da moze bolje slobodno nek se prijavi.

Idealna ekipa :

Hybaa - jedan od najboljih team leadera na balkanu [ hejteri slobodno produzite dalje ]

Pecika[sewAy]

Kingor

Zeus

Dejan J

Zamene :

c0nfy [ jebiga bizicu :D]

sasa karas [ da dize moral ekipi]

poz.

treba nam awp Vlada macka!

Edited by N1k0L4
Link to comment
Share on other sites

ajd na svez vazduh ljudi, beskorisno pisanje.

+1

Samo 1 stvar... Koju mnogi ljudi zaboravljaju... CS kod nas nije profesionalan. Znaci niko ne placa YNKu (uzeo sam kao primer) 1000e mesecno da on mora bespogovorno da radi kako mu se kaze. Isto tako, imajte da na umu, da su mnoge svadje izmedju nasih najboljih igraca dokumentovane bas na ovom forumu. Pocele tu, i zavrsile se. U ovoj repki postoji 8 ljudi koji pricaju jedni sa drugima. Kada sam stavio na papir 20 igraca, bilo je tesko uklopiti. Verujte mi. Ovo je najbolja EKIPA koju Srbija trenutno ima. Ne treba nam sklop pojedinaca, to ne vodi nicemu. Zeus nema ekipu, a ni Peca nije imao u trenutku kad se pre vise od mesec i po dana povela prica o ovome. Nema nezamenljivih. Koga nema, bez njega se moze. I MORA!

+1

kbp//Lotta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...