Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.4


marijaaa

Recommended Posts

Ti omalovazavas njegove godine, ja tvoje necu iako sam verovatno stariji, samo dovoljno je da znas da su vas momci dobili 16-3 e sada... mozda je decko lokalni tip, moda prodaje ukrase na ulici za ng, mozda cisti ulice, mozda ide u skolu, mozda nije sa Terazija itd. ali realno ON i njegova ekipa su vas pocistili... E sada ok razumem bio si u mixu ali ne vidim zasto dramis toliko, elem koliko se secam VI ste se bunili zasto su mouseshakerzi nosioci?! E pa vidis zasto su ;)

nabedjen je lik, nema poente ovo pisati njemu...

pokazali su na turniru kakvi su i to mi je dovoljno :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nabedjen je lik, nema poente ovo pisati njemu...

pokazali su na turniru kakvi su i to mi je dovoljno :)

Bas tako videlo se ko je ko na turniru...

Mogli bi polako da zatvaramo ovu stranicu IZVINJAVAMO SE JOS JEDNOM SVIMA ZBOG PROBLEMA OKO KOMPOVA, SLEDECI PUT CE BITI SOFTWERI PODESENI KAO i NA I, II i III GGB TURNIRU. JEREMIN MIS JE KOD NAS NIJE UKRADEN ZABORAVILI SU GA BICE VRACEN NARAVNO, KINTA ZA GORIVO JE OPROSTENA TAKO DA NAM DODJETE PICE SLEDECI PUT. :D

GG I NADAM SE DA SE VIDIMO PONOVO ;)

Link to comment
Share on other sites

pa da na primer nam nisu uzeli tu partiju bilo bi 10-5 half za nas sto je ipak po mom misljenju mnogo bolje nego 9-6,kao sto je bilo...a drugo vs vas sam igrao bukvalno samo da odigram jer sam poludeo jebeno,zajebavaju nas za taj plent,to prvi put cujem u zivotu,odgledao sam jos 3 demoa od kada sam dosao sa turnira na kojima jebeni FX plentaju za rupu,tj ispod kutije,ali opet nema veze ni to nas nije toliko izbacilo iz takta,koliko su nas izbacila 2 kompa na kojima fps pada cak i do 20,a na kompu u sredini su boje sjebane tako da smo uzivali u sarenilu...dalje...server ocajan,ne znaju momci ni dedicated server da dignu a hoce turnir da prave,drugar iz moje ekipe koji zna da lepo digne server,to je i uradio i podesava server za dalje meceve,a decko iz organizacije stoji iznad njega i gleda jadan onu konzolu i zbunjen,nije u zivotu video kako se dize server,a organizuje turnir...dalje...ljudi su zbog duga uzeli mish decku ?...orga iz gigabita,ucinite nam svima uslugu i ne pravite vise turnire dok vam cs ne bude lepo radio,dok ne naucite da dignete server i dok se ne organizujete kao pravi domacini...ne pisem sve ovo jer smo ispali u grupi pa se sad ljutim,iskreno jebe mi se,dosli smo u mixu,poduvali kurac ali nebitno,a sto se tice urkeza,sigurno nece neki klinac iz smederevske palanke da mi prica nesto,kad svi zajedno nemate 15 godina tako da se utisaj...btw gg teletabisi,rutinski uzet turnir...

Ne vidim ni jedan razlog da se bunis,nisam igrao na turniru,gledao sam ,bio sam u igraoni ...Znaci posteno ste ispali ,nemoj sada da krivis kur*c ovde i da isterujes pravdu,vi da znate nesto prosli biste grupu ,a ne da se drkate zbog planta...

Edited by phlg__

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim ni jedan razlog da se bunis,nisam igrao na turniru,gledao sam ,bio sam u igraoni ...Znaci posteno ste ispali ,nemoj sada da krivis kur*c ovde i da isterujes pravdu,vi da znate nesto prosli biste grupu ,a ne da se drkate zbog planta...

Brate zamisli ti trudis se da dobijes i onda ti oduzmu partuju zbog nekog "planta" za koji niko do sad nije cuo da ne moze, svaka osrednja ekipa ce da izgubi zivce i da prekinu da igraju kako znaju i umeju . Ko zna mozda bi i na kraju i prosli grupe a ovako nisu imali motivacije verovatno zbog toga

Link to comment
Share on other sites

Brate zamisli ti trudis se da dobijes i onda ti oduzmu partuju zbog nekog "planta" za koji niko do sad nije cuo da ne moze, svaka osrednja ekipa ce da izgubi zivce i da prekinu da igraju kako znaju i umeju . Ko zna mozda bi i na kraju i prosli grupe a ovako nisu imali motivacije verovatno zbog toga

covece, pa ne mozes ti ljudima da objasnish kolko je teshko da igrash vs d1abla, i neko ti oduzme tu partiju... :x

cao , ja sam jelena imam 13godina, nevinost sam izgubila sa 6.

Link to comment
Share on other sites

Brate zamisli ti trudis se da dobijes i onda ti oduzmu partuju zbog nekog "planta" za koji niko do sad nije cuo da ne moze, svaka osrednja ekipa ce da izgubi zivce i da prekinu da igraju kako znaju i umeju . Ko zna mozda bi i na kraju i prosli grupe a ovako nisu imali motivacije verovatno zbog toga

A znam brate hoce to,jednom te nesto sjebe u zivotu ,ti ubijes se ,neces dalje ;)

Edited by phlg__

Get rich or die tryin' ~

Link to comment
Share on other sites

plant izvan sajta je zabranjen, na nacionalnom kupu je isto zabranjen

Za ovo prvi put cujem. Zabranjeni su silent i bag plentovi. Kako moze da bude plant izvan sajta? Cim mu igirica dozvoljava plant znaci da je to sve sajt ili gresim? Nije sigurno plentovao na dugom.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...